Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky náramkové Hračky Malé domáce spotrebiče Parfumy a kozmetika Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče
KarcherSchaub
Nachádzate sa : Root Audio Video TV  >>  PC Siete a Wifi  >>  Sieťové prvky aktívne  >>  Routre a Switche

SFP LX-10 (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km

SFP LX-10 (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km
101,3 €
84,42 € Bez DPH
Dostupnosť : Skladem-dodání 2-4 dny
PartNo : 91-010-203001B
Interný kód produktu : 6451850
Výrobca : ZyXel
Záruka : 23 mesiacov
Popis produktu : SFP LX-10 (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km
Napriek všetkej snahe zaistiť čo najpresnejší popis, obrázky a technické parametre produktov, nemôžeme zaručiť, že uvedené informácie odpovedajú 
skutočnosti. Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia. Ak sa potrebujete
ubezpečiť o určitých parametroch produktu, alebo v prípade pochybností, kontaktujte nás. Neskoršie reklamácie vlastností sú
zbytočnou komplikáciou pre obe strany.

* * * * * * * * *

:: TOP 3 KATEGÓRIE v Internetovom Obchode MADER.sk - Račianska 66, 83102 Bratislava ::

RETRO Spotrebiče

Masážne prístroje a WELLNESS

TELEVÍZORY