Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky Hračky KÁVA, KÁVOVARY A PRÍSLUŠENSTVO Malé domáce spotrebiče Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče

Detail kategórie : Sieťové prvky aktívne

Filter radca : 0-2500
na stránku
radenie

zobraziť
1 2 3 4 5 >> >|
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
327,29 €
Cena s DPH
Výrobce: Aten; Třída produktu: KVM přepínače; Počet PC portů: 16; Typ PC portu: PS/2, PS/2, D-Sub-15, USB, USB, DSub-15; Porty lokální konzole: 1 x (USB, D-Sub-15); Počet vzdálených uživatelů (IP): 0; Typ počítačové skříně: 19" rozvaděč - rack; Maximální rozlišení: 2048 x 1536 Pixelů (obrazových bodů); Aktivní přepínaní portů: klávesové zkratky, tlačítkové přepínání, přes OSD menu; Možnost připojení v kaskádě: Ano; Přepínaní audio signálu (mikrofon/reproduktory): Ne; Dodatečné funkce: automatické scanování připojených počítačů, jednoduchá aktualizace firmware; Standardní příslušenství: zavěsitelné úchyty, síťový adaptér, komunikační kabel; Šířka: 440 mm; Výška: 44 mm; Hloubka: 160 mm; Čistá hmotnost: 2.1 kg; Doplňující informace: Kompatibilní s 2k/XP/Vista Win, Linux, Mac, Sun, Automatická detekce USB a PS/2, Dvě úrovně protokolování. Samostatné profily uživatelů a administrátora, Hot plugable - umožňuje připojení/odpojení PC bez nutnosti restartování, Kaskádové zapojení až 8 prepínačů umožňuje kontrolu nad 256 počítači, (pouze přes USB)
17,18 €
Cena s DPH
Length : 3m Bonded all-in-one cable High performance Master View Supportted : CS-72A, CS-74A, CS-1216A, CS-1216AL,CS-1208A, CS-1208AL ,CS-1208DL, CS-1216DL
159,07 €
Cena s DPH
Výrobce: HP;
165,13 €
Cena s DPH
The ZyXEL Switch 1100 Series - Fast Ethernet is designed for SMBs to boost business network performance and efficiency. It enables businesses to enter the world of networking connectivity without the need for complicated management. The Series provides no
12,9 €
Cena s DPH
Length : 1.8m All-in-one bonded KVM USB Cable with Audio Supports CS-1732, CS-1734, CS-1754, CS-1758
327,77 €
Cena s DPH
Výrobce: HP;
85,89 €
Cena s DPH
High-speed, standards-based 802.11n wireless connectivity to help employees stay productive while away from their desks �Integrated 4-port 10/100 switch with quality of service (QoS) support for enhanced voice, video and data traffic Support for separat
39,34 €
Cena s DPH
5 PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH GS605 Tato rodina rychlých, cenově dostupných neřiditelných gigabitových přepínačů je vybavena 10/100/1000Mb/s porty a dávají vaší domácí síti maximální schopnost rychle a snadno operovat s obrovskými požadavky na šířku
341,18 €
Cena s DPH
VOIP Gateway pro 4 FXS a 4 FXO telefonní linky s RJ-11 konektory. The Cisco SPA8800 IP Telephony Gateway is a multipurpose solution that small businesses can use to connect an on-premise IP private branch exchange (PBX) system to the public switched te
54,38 €
Cena s DPH
Single-port Power over Ethernet Injector, 802.3at (30W)
117,28 €
Cena s DPH
8-portový VGA+AUDIO rozbočovač (1 počítač - 4 monitory); rozlišení až 1600x1200 (nutno ještě dokoupit receiver VE-170R nebo VE-170RQ), dosah až 300mlity
2490,72 €
Cena s DPH
Výrobce: HP;
404,12 €
Cena s DPH
Výrobce: Aten;
39,78 €
Cena s DPH
Cisco SB SF110D-05 5-Port 10/100 Desktop Switch
162,6 €
Cena s DPH
8-portový HDMI přepínač s dálkovým ovládáním (8 zařízení - 1 zobrazovací jednotka), podpora HDMI 1.3b, dálkové ovládání, lze ovládat i přes RS-232 port With more and more HDMI devices entering the Home Theater market, the need for simultaneous access t
1129,23 €
Cena s DPH
Výrobce: HP;
994,39 €
Cena s DPH
Výrobce: HP; Třída produktu: Příslušenství pro přepínače (Switche); Typ: SFP+ 10GbE Module SR (LC); Doplňující informace: modul 10Gb pro 50 µm a 62.5 µm multimodová optická vlákna, Vlnová délka: 850 nm, LC (duplex), typ kabelu: Multi-mode na standardní ITU-T G.651 a ISO / IEC 793-2 typu A1B ; Šířka: 1.38 cm; Výška: 1.19 cm; Délka: 5.57 cm; Čistá hmotnost: 0.02 kg
687,12 €
Cena s DPH
Výrobce: Aten;
20,21 €
Cena s DPH
GS-105BV2-EU0101F
127,69 €
Cena s DPH
Výrobce: TP-Link;
33,64 €
Cena s DPH
Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: KVM přepínače; Počet PC portů: 2; Typ PC portu: USB, USB, DSub-15; Porty lokální konzole: 1x (USB, USB, HDB-15 VGA female); Počet vzdálených uživatelů (IP): 0; Typ počítačové skříně: Desktop, plastový; Maximální rozlišení: 2048 x 1536 Pixelů (obrazových bodů); Možnost připojení v kaskádě: Ne; Přepínaní audio signálu (mikrofon/reproduktory): Ne; Dodatečné funkce: automatické scanování připojených počítačů; Standardní příslušenství: kabel KVM 1.2m pro PC (USB, USB, D-Sub-15) - 2ks.; Šířka: 130 mm; Výška: 76 mm; Hloubka: 43 mm; Čistá hmotnost: 320 g; Další informace: <a class=tah8 target=_blank href=http://www.edimax.pl/cz/>Edimax CZ [LINK]</a>
81,97 €
Cena s DPH
PowerBeam vychází z dřívější velmi úspěšné řady produktů NanoBridge. Nově obsahuje výkonější hard...
65,7 €
Cena s DPH
4-portový KVM přepínač pro USB (mini), audio support, , integrované kabely v délce 0.9m The CS64US takes a giant step forward from prior cable KVM models in the Petite series, by offering built-in cables, USB peripheral sharing, and a firmware upgrade
95,59 €
Cena s DPH
Cenově výhodné gigabitové připojení pro stolní počítače Díky novým stolním gigabitovým přepínačům D-Link s vysokou hustotou portů nebyl upgrade vašich počítačů na gigabitové připojení nikdy tak cenově výhodný a snadný jako nyní. Tyto stolní gigabitové
44,21 €
Cena s DPH
vysoká hustota portů ve stolním formátu 16násobně/ 24násobně vyšší průchodnost dat ve srovnání s rozbočovačem Auto MDI/MDIX Uplink na každém portu, není zapotřebí překřížený kabel Full-/Half-Duplex Autonegotiation Bezpečné Store-and-Forward přepín
27,07 €
Cena s DPH
Turns any SATA hard drive into an ultra fast external USB 3.0 drive - Ideal for backup and service USB3.0 to SATAII Adapter Cable, Power Supply (12V/2A) included * Supports 2,5/3,5 SATA HDD's * Supports SATA 1.5Gbps /3.0Gbps Speed negotiati
155,86 €
Cena s DPH
• Third generation design, with improved management and security functions • Fanless design ideal for use in open offices • Power-saving D-Link Green technology now in its 2nd generation • Solid security with 802.1X authentication and IP/MA
365,61 €
Cena s DPH
HP X120 1G SFP LC SX Transceiver
234,94 €
Cena s DPH
Výrobce: TP-Link; Třída produktu: Datový rozvaděč - 19" a 10" RACK; Vnitřní výška: 2 U; Výška: 86 mm; Šířka: 482 mm; Hloubka: 358 mm; Čistá hmotnost: 8 kg
19,59 €
Cena s DPH
www.mader.cz
585,43 €
Cena s DPH
Výrobce: HP;
18,33 €
Cena s DPH
Výrobce: D-Link; Třída produktu: SWITCH - bez administrace; Síťová architektura: GigabitEthernet; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 5 ks; Podporované protokoly a standardy: CSMA/CD - Carrier Sense Multiple Access with Collision Detection, IEEE 802.3az - Energy Efficient Ethernet, IEEE 802.3x - Flow Control, IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3ab - 1000BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseFX; Velikost adresní tabulky MAC: 2000; Paměťový buffer: 128 kB; Vrstva (Layer) přepínání: 2; Typ počítačové skříně: Desktop; Šířka: 97 mm; Výška: 28 mm; Hloubka: 79 mm; Čistá hmotnost: 105 g
46,39 €
Cena s DPH
Video Splitter 1 PC, 4 Monitors Novinka: Náhrada za produkt DC VS814PF Video Splitter 1 PC, 4 Monitors 400 MHz,HDSUB 15/F - 4 X HDSUB 15/F Max. Res. 2048x1536 / 60Hz • Video bandwidth 400MHz • Maximum resolution 2048x1536 pixels at 60Hz • Bui
39,65 €
Cena s DPH
Gigabit Power, 10/100 Simplicity For a high-speed network on a small scale, nothing delivers likes these compact powerhouses. Equipped with up to eight auto-speed-sensing 10/100/1000 Mbps UTP ports, these affordable switches give your network the Capac
11,52 €
Cena s DPH
www.mader.cz
136,37 €
Cena s DPH
Výrobce: D-Link; Třída produktu: SWITCH - administrovatelný; Síťová architektura: GigabitEthernet; SmartSwitch (WEB Managed): Ano; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 8 ks; Počet portů COMBO Gigabit/MiniGBIC (SFP): 2 ks; Management, monitoring a konfigurace: Administrace přes webové rozhraní, CLI - příkazový řádek, Telnet, TFTP - Trivial File Transfer Protocol, SNMP - Simple Network Management Protocol, Syslog - Security Issues in Network Event Logging; Autorizační protokoly a kontrola přístupu: ACL založen na MAC, ACL založen na IP a typu protokolu, IEEE 802.1x - Network Login, SSL - Secure Sockets Layer; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseFX, IEEE 802.3ab - 1000BaseT, IEEE 802.3x - Flow Control, Auto MDI/MDI-X, IEEE 802.3af - Power over Ethernet, IGMP - Internet Group Management Protocol, IEEE 802.1D - Spanning Tree, IEEE 802.1w - Rapid Convergence Spanning Tree, IEEE 802.3ad - Link Aggregation Control, IEEE 802.1Q - Virtual LANs, IEEE 802.1p - Priority, DHCP - Dynamic Host Configuration Protocol, ARP - Address Resolution Protocol; Velikost adresní tabulky MAC: 16000; Přepínací algoritmus: store-and-forward; Rychlost sběrnice: 20; Kapacita (propustnost): 14.88 Mpps; Paměťový buffer: 6 MB; Vrstva (Layer) přepínání: 2; Možnost stohování: Ne; Typ počítačové skříně: 1U Rack; Maximální spotřeba energie: 110 Watt; Další funkce: port mirroring (zrcadlení portů); Doplňující informace: Fanless; Šířka: 280 mm; Výška: 44 mm; Hloubka: 180 mm
44,09 €
Cena s DPH
N-Way switch 10/100 Mbit, čip Realtek, možnost montáže do 19" skříně Fast Ethernet N-Way Switch 16 Port 10/100MBIT 19"Rack Mount Realtek Chipset • IEEE 802.3 and IEEE 802.3u compatible • 20/200 MBit full duplex • Automatic speed and half/full d
36,49 €
Cena s DPH
www.mader.cz
1139,51 €
Cena s DPH
Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. Nový model výrobce - nejvýkonější gigabytový routerboard od Mikrotiku s 36-ti jádry s kapacitou zpracování až 8 milionů paketů za sekundu a celkovou pr
78,25 €
Cena s DPH
16-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, Fanless, 802.3az (Green), desktop
15,2 €
Cena s DPH
Digitus USB Bluetooth V4.0 micro adaptér, Broadcom 20702 Chipset, Win 7, Vista Miniaturní USB adaptér Bluetooth 4.0 Specifikace technologie Bluetooth 4.0 • Ultra nízká spotřeba elektrické energie • Třída 2, až do vzdálenosti 10 m • Komunikuje se
52,33 €
Cena s DPH
Výrobce: TP-Link; Třída produktu: Tiskové servery; Typ tiskového serveru: External; Způsob připojení tiskárny: USB 2.0; Počet portů: 1; Typy síťových portů: RJ-45; Počet síťových portů: 1; Typy sítí: Ethernet/Fast Ethernet (10/100Base-TX, 802.3); Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX, TCP/IP - Transmission Control Protocol/Internet Protocol, IPX/SPX - Internetwork Packet Exchange/Sequenced Packet Exchange, NetBEUI - NetBIOS Extended User Interface, AppleTalk, LPR Printing - Line Printer Remote Printing, LPD - Line Printer Daemon, IPP - Internet Printing Protocol, SMB - Service Message Block, Raw Printing, DHCP Client - Dynamic Host Configuration Protocol Client, SNMP - Simple Network Management Protocol, POST - Power On Self Test, Telnet, Administrace přes web; Integrovaná Flash paměť: 1 MB; Podporované OS: Windows NT/2000/2003/XP/Vista/7, Mac OS 8.1 a novější, Linux, Novell NetWare; Integrovaný internetový server: Ne; Tisk přes Internet (direct-to-URL): Ano; Možnost aktualizace firmware: Ano; Součást balení: Instalační manuál, CD s ovladačem a manuálem
50,79 €
Cena s DPH
MALO POUZIVANY KUS Zyxel VMG1312 VDSL2 Router, 4xLAN or 1x WAN + 3x LAN ports, 300Mbps WiFi 802...
316,61 €
Cena s DPH
Výrobce: HP;
1149,81 €
Cena s DPH
www.mader.cz
26,08 €
Cena s DPH
ZYXEL desktop Unmanaged switch, metal housing 8 port 10/100/1000M (automatická detekcia), auto MD...
3805,82 €
Cena s DPH
Výrobce: HP;
24,05 €
Cena s DPH
ZYXEL 8-Port Desktop Gigabit Ethernet Media Switch plastove prevedenie •Standard ?IEEE 802.3 10...
926,7 €
Cena s DPH
AT-GS950/48PS Gigabit Ethernet WebSmart Switch with PoE+ OVERVIEW The Allied Telesis AT-GS950/48...
18,8 €
Cena s DPH
Prumyslový napájecí zdroj 50W/24V 2,1A 50W - 24V/2,1A síťový spínaný zdroj pro průmyslové použit...
406,06 €
Cena s DPH
www.mader.cz
437,92 €
Cena s DPH
Výrobce: HP;
15,56 €
Cena s DPH
www.mader.cz
13,93 €
Cena s DPH
kaskádovací kabel pro propojení více KVM přepínačů Supports CS1004, CS1008, CS1016, ACS1208A, ACS1216A, CS1708, CS1716, CL1208/CL1216, KH0116, KH1508, KH1516, KL1116, KL3116
31,19 €
Cena s DPH
Výrobce: Netgear; Třída produktu: SWITCH - bez administrace; Síťová architektura: GigabitEthernet; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 8 ks; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX, IEEE 802.3x - Flow Control, IEEE 802.3z - 1000BaseSX/LX; Vrstva (Layer) přepínání: 2; Typ počítačové skříně: Desktop; Maximální spotřeba energie: 4 Watt; Standardní příslušenství: elektrický adaptér DC 12V/1A; Šířka: 158 mm; Výška: 26 mm; Hloubka: 102 mm; Čistá hmotnost: 0.4 kg; Barva: šedá
1458,38 €
Cena s DPH
Výrobce: HP;
67,09 €
Cena s DPH
www.mader.cz
18,88 €
Cena s DPH
Switch pro sdílení USB2.0 zařízení mezi dvěma PC. Ovládání pomocí Hot-key Bez napájení Podporuje WIN 98/ME/XP/2000; MAC OS 10.X USB 2.0 Sharing Switch, 2 PC - 1 Device HOT-Key Control, non Powered WIN 98/ME/XP/2000; MAC OS 10.X • Corresponds
20,11 €
Cena s DPH
5-port 10/100/1000 Gigabit Metal Housing Desktop Switch - Unmanaged Copper Gigabit Ethernet Deskt...
75,92 €
Cena s DPH
Doba trvání a pravidla pořizování služeb HP CarePack: Služba začíná platit datem nákupu HW a trvá po dobu specifikovanou v dokumentech HP CarePack. HP CarePack je možno zakoupit nejpozději do 180 dnů od data nákupu HW. Službu HP CarePack označenou jako P
19,51 €
Cena s DPH
Originál Mikrotik výkonný spínaný napájecí zdroj 24V (38 watt, 1.6 amp) pro jednotky RouterBOARD včetně silové šňůry. Doporučené řešení pro napájení Mikrotik Routerboardů řady RB/4xx. Provozní teplota: 0 - 40 °C Rozměry: 74 x 82 x 32 mm Hmotno
134,81 €
Cena s DPH
Výrobce: TP-Link; Třída produktu: SWITCH - bez administrace; Síťová architektura: GigabitEthernet; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 24 ks; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX, IEEE 802.3ab - 1000BaseT, IEEE 802.3x - Flow Control, IEEE 802.1Q - Virtual LANs, IEEE 802.1p - Priority, half/full duplex; Velikost adresní tabulky MAC: 8000; Rychlost sběrnice: 48; Kapacita (propustnost): 35.7; Paměťový buffer: 512 kB; Vrstva (Layer) přepínání: 2; Typ počítačové skříně: Desktop; Standardní příslušenství: Uživatelský manuál, Napájecí adaptér, kit k instalaci do 19" (datových) rozvaděčů; Doplňující informace: MTU/Port/Tag VLAN, IGMP Snooping, Link Aggregation, Port Mirroring, Cable Diagnostics, Loop Prevent, Support 4 priority queues, Rate Limit, Storm Control, Supports up to 32 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs); Šířka: 294 mm; Výška: 44 mm; Hloubka: 180 mm; Technické specifikace: <a class=tah8 target=_self href=http://cz.tp-link.com/products/details/?categoryid=&model=TL-SG1024DE#spec>datasheet</a>
263,68 €
Cena s DPH
4-portový DVI KVM přepínač pro USB 2.0, audio support + 2-portový USB Hub, včetně kabelů The CubiQ CS1764A USB 2.0 DVI KVMP™ Switch charts a revolutionary new direction in KVM (Keyboard, Video, Mouse) switch functionality by combining a 4 port KVM swit
30,79 €
Cena s DPH
Vysokorychlostní přenos dat 480 Mbit Odpovídá specifikacím pro USB 2.0 a USB 1.1 Kompatibilní směrem dolů s USB 1.1 6 USB portů typu A pro downstream, 1x USB port typu B UPodpora Plug and Play - možnost připojení a odpojení zařízení, aniž by počít
183,89 €
Cena s DPH
Výrobce: Ubiquiti Networks; Třída produktu: SWITCH - administrovatelný; Síťová architektura: GigabitEthernet; SmartSwitch (WEB Managed): Ano; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 8 ks; Přepínací algoritmus: store-and-forward; Vrstva (Layer) přepínání: 2; Možnost stohování: Ne; Typ počítačové skříně: Desktop; Maximální spotřeba energie: 150 Watt; Šířka: 210 mm; Výška: 41 mm; Hloubka: 185 mm; Čistá hmotnost: 1.24 kg; Technické specifikace: <a class=tah8b target=_blank href=http://www.ubnt.com/downloads/datasheets/toughswitch/TOUGHSwitch_PoE_DS.pdf>TOUGHSwitch Datasheet</a>
82,86 €
Cena s DPH
PROSAFE 8 PORT 10/100 SWITCH WITH 4 PORT POE PROSAFE™ 8 PORT 10/100 SWITCH WITH 4 PORT POE FS108P Supply power to wireless access points and surveillance cameras over Cat-5 cabling IEEE 802.3af power on up to 4 ports 8 10/100 Mbps Ports with
169,96 €
Cena s DPH
Grandstream GXV3672_FHD Full HD outdoorová Day & Night IP kamera s podporou SIP/VoIP, PoE a pohyb...
409,66 €
Cena s DPH
Výrobce: Intel; Třída produktu: Síťová karta / adapter; Síťová architektura: 10GigabitEthernet; Použití: server; Rozhraní: 1 x RJ45 (síťová karta); Typ konektoru sběrnice: PCI-E 8x; Funkce Wake-on-LAN: Ne; Operační systém: Microsoft Windows 7, Microsoft Windows Server 2008, Microsoft Windows Server 2008 R2, Microsoft Windows Server 2003, Microsoft Windows Vista, SUSE Linux Enterprise Server 11 (x64 & x84), SUSE Linux Enterprise Server 10, SUSE Linux Pro 9.2, Red Hat Enterprise Linux 4 or later, VMware ESX 4.x, EFI 1.1; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX, IEEE 802.3ab - 1000BaseT, WfM Baseline 2.0 - Wired for Management Baseline ver. 2.0, DMI 2.0 - Desktop Management Interface ver. 2.0, WMI - Windows Management Instrumentation, SNMP - Simple Network Management Protocol, RIS - Remote Installation Services, PXE 2.0 - Preboot Execution Environment ver. 2, AFT - Adapter Fault Tolerance, SFT - Switch Fault Tolerance, ALB - Adaptive Load Balancing, VMLB - Virtual Machine Load Balancing, IEEE 802.3ad - Link Aggregation Control, IEEE 802.1Q - Virtual LANs, IEEE 802.3x - Flow Control, TCP, UDP - User Datagram Protocol, IPv4 - Internet Protocol version 4, IPv6 - Internet Protocol version 6, IEEE 802.1p - Priority; Chipset: Intel X540; Standardní příslušenství: Nízkoprofilová (low-profile) záslepka do slotu PC skříně
436,93 €
Cena s DPH
48 x 10/100/1000 Smart Managed Gigabit Switch with 4 SFP Gbic Slots „Stohovatelné přepínače GS724TS a GS748TS poskytují obsáhlou sadu bezpečnostních a řídicích funkcí, srovnatelných s těmi, které byste hledali u dražších řešení typu Cisco Catalyst nebo
145,74 €
Cena s DPH
www.mader.cz
5,11 €
Cena s DPH
Originál Mikrotik pasivní 10/100Mbps POE injektor pro napájení jednotek RouterBOARD po ethernetu s napájecím rozsahem 10-28V. PoE: na volných párech Input: 9 - 48V DC Power: 4,5 Cable Pins - 10-28V; 7,8 Pins - Return Max. current: 2A
7,8 €
Cena s DPH
Use your legacy input devices - this adapter connects a PS/2 mouse and keyboard in only one USB port USB to PS/2 Adaptor, 2 X Mini-Din 6/F, USB A/M • Compatible with USB specification revision 1.1 • Supports PCs and SUN computers • 2 x MiniDIN 6-
502,55 €
Cena s DPH
Výrobce: HP; Třída produktu: Příslušenství pro přepínače (Switche); Typ: MiniGBIC (SFP) 1000Base-LX (LC) ; Doplňující informace: up to 10km on SingleMode Fiber or 550m MultiMode Fiber, protocol: 1000Base-LX port (IEEE 802.3z Type 1000Base-LX), outlet: LC (Duplex)
116,37 €
Cena s DPH
The World’s first sub-$100, one million packet-per-second router. Powered by the feature rich Edg...
13,93 €
Cena s DPH
Olympia Pad Lock with Siren S100
129,27 €
Cena s DPH
Vigilance HD Wireless Camera - 1 Megapixel progressive CMOS sensor - H.264/MJPEG compression - M...
14,21 €
Cena s DPH
Cable Tester LED pro RJ11/RJ12/RJ45
34,75 €
Cena s DPH
Video Splitter 1 PC, 2 Monitors, 350 MHz, 350 MHz,HDSUB 15/M - 2 X HDSUB 15/F, Max. Res. 2048x153...
316,68 €
Cena s DPH
The CS1784A USB DVI Dual Link KVMP™ Switch charts a revolutionary direction in KVM switch functionality. It combines the capabilities of a 4-port KVM switch with a 2-Port USB hub, while providing a DVI monitor interface and audio support. Moreover it carr
184,84 €
Cena s DPH
S1728GWR-4P: provides twenty-four 10/100/1000-Mbit/s adaptive Ethernet ports and four GE/FE SFP independent optical ports, and supports AC power supplies. Forwarding capability:42Mpps Switch capacity:56G
2,39 €
Cena s DPH
5V power injector for USB (RB/411UAHR and RB/493G). IMPORTANT! 5VUSB is just injector cable, 5V power supplies must be sourced locally- we don\'t sell those. Accepts DC Plug, 1.1MM x 3.5MM.
14,8 €
Cena s DPH
Výrobce: MODECOM; Třída produktu: Čtečky paměťových karet, adaptéry; Externí rozhraní: USB 2.0; Barva: černo-červená; Šířka: 68.1 mm; Hloubka: 68.1 mm; Výška: 24.4 mm; Čistá hmotnost: 57 g; Další informace: <a class=tah8b target=_blank href=http://www.modecom.eu>http://www.modecom.eu</a>
99,95 €
Cena s DPH
www.mader.cz
68,04 €
Cena s DPH
www.mader.cz
185,83 €
Cena s DPH
Ports 8 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BAS...
73,66 €
Cena s DPH
DIGITUS 1-Port. USB 2.0 Multifunkční Síťový server 3v jednom - Printserver , NAS , Síťový USB Hub • Tiskový server - ideální pro multifunkční tiskárny • NAS - připojte paměťové moduly a proměte jej v Network Attached Storage. Přístup k datúm pře
178,87 €
Cena s DPH
ZYXEL SBG3500, Annex B, Small Business Gateway, VDSL2, 1x GbE WAN (RJ45/SFP) 4x GbE LAN, 1x USB 2...
256,8 €
Cena s DPH
2-portový HDMI KVM přepínač pro USB, audio support + 2-portový USB Hub, včetně kabelů With its unique design and innovative features, the CubiQ™ CS1792 USB 2.0 HDMI KVMP™ Switch provides both style and functionality for today's multimedia SOHO environm
1 2 3 4 5 >> >|