Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky náramkové Hračky Malé domáce spotrebiče Parfumy a kozmetika Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče

Detail kategórie : Routre a Switche

Filter radca : 0-2999
na stránku
radenie
zobraziť :  s obrázkami  v tabuľke  
1 2 3 4 5 >> >|
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
310,97 €
Cena s DPH
Univerzální kupon pro dvoudenní kurz technické certifikace ZyXEL ZyXEL Education Center – nový vz...
1111,25 €
Cena s DPH
Výrobce: HP; Třída produktu: Příslušenství pro přepínače (Switche); Typ: SFP+ 10GbE Module SR (LC); Doplňující informace: modul 10Gb pro 50 µm a 62.5 µm multimodová optická vlákna, Vlnová délka: 850 nm, LC (duplex), typ kabelu: Multi-mode na standardní ITU-T G.651 a ISO / IEC 793-2 typu A1B ; Šířka: 1.38 cm; Výška: 1.19 cm; Délka: 5.57 cm; Čistá hmotnost: 0.02 kg
81,79 €
Cena s DPH
Výrobce: HP; Třída produktu: SWITCH - bez administrace; Síťová architektura: FastEthernet; Počet portů 10/100BaseTX (RJ45): 16 ks; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX, IEEE 802.1p - Priority, Auto MDI/MDI-X, half/full duplex; Velikost adresní tabulky MAC: 4096; Rychlost sběrnice: 3.2; Kapacita (propustnost): 2.4 Mpps; Paměťový buffer: 1.6 MB; Vrstva (Layer) přepínání: 2; Typ počítačové skříně: Desktop; Maximální spotřeba energie: 6 Watt; Standardní příslušenství: síťový adaptér, uživatelský manuál; Další funkce: diody informující o statusu zařízení; Šířka: 208.3 mm; Výška: 40.6 mm; Hloubka: 160 mm; Čistá hmotnost: 0.64 kg; Barva: šedá
39,69 €
Cena s DPH
Cisco SB SF110D-05 5-Port 10/100 Desktop Switch
18 €
Cena s DPH
Jednoducho pridajte do vašej siete viacero počítačov alebo Eternetových zariadení 5-portový ...
21,16 €
Cena s DPH
GS-105BV2-EU0101F
95,85 €
Cena s DPH
Výrobce: Edimax Technology;
155,45 €
Cena s DPH
Výrobce: HP;
120,14 €
Cena s DPH
Výrobce: TP-Link;
44,48 €
Cena s DPH
N-Way switch 10/100 Mbit, čip Realtek, možnost montáže do 19" skříně Fast Ethernet N-Way Switch 16 Port 10/100MBIT 19"Rack Mount Realtek Chipset • IEEE 802.3 and IEEE 802.3u compatible • 20/200 MBit full duplex • Automatic speed and half/full d
365,61 €
Cena s DPH
HP X120 1G SFP LC SX Transceiver
1072,9 €
Cena s DPH
Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. Nový model výrobce - nejvýkonější gigabytový routerboard od Mikrotiku s 36-ti jádry s kapacitou zpracování až 8 milionů paketů za sekundu a celkovou pr
140,55 €
Cena s DPH
• Third generation design, with improved management and security functions • Fanless design ideal for use in open offices • Power-saving D-Link Green technology now in its 2nd generation • Solid security with 802.1X authentication and IP/MA
25,61 €
Cena s DPH
ZYXEL 8-Port Desktop Gigabit Ethernet Media Switch plastove prevedenie •Standard ?IEEE 802.3 10...
1 2 3 4 5 >> >|