Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky náramkové Hračky Malé domáce spotrebiče Parfumy a kozmetika Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče

Detail kategórie : Routre a Switche

Filter radca : 0-2999
na stránku
radenie
zobraziť :  s obrázkami  v tabuľke  
1 2 3 4 5 >> >|
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
39,92 €
Cena s DPH
5 PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH GS605 Tato rodina rychlých, cenově dostupných neřiditelných gigabitových přepínačů je vybavena 10/100/1000Mb/s porty a dávají vaší domácí síti maximální schopnost rychle a snadno operovat s obrovskými požadavky na šířku
39,73 €
Cena s DPH
Cisco SB SF110D-05 5-Port 10/100 Desktop Switch
1111,74 €
Cena s DPH
Výrobce: HP; Třída produktu: Příslušenství pro přepínače (Switche); Typ: SFP+ 10GbE Module SR (LC); Doplňující informace: modul 10Gb pro 50 µm a 62.5 µm multimodová optická vlákna, Vlnová délka: 850 nm, LC (duplex), typ kabelu: Multi-mode na standardní ITU-T G.651 a ISO / IEC 793-2 typu A1B ; Šířka: 1.38 cm; Výška: 1.19 cm; Délka: 5.57 cm; Čistá hmotnost: 0.02 kg
22,32 €
Cena s DPH
GS-105BV2-EU0101F
123,54 €
Cena s DPH
Výrobce: TP-Link;
317,45 €
Cena s DPH
Univerzální kupon pro dvoudenní kurz technické certifikace ZyXEL ZyXEL Education Center – nový vz...
34,94 €
Cena s DPH
Gigabit Power, 10/100 Simplicity For a high-speed network on a small scale, nothing delivers likes these compact powerhouses. Equipped with up to eight auto-speed-sensing 10/100/1000 Mbps UTP ports, these affordable switches give your network the Capac
123,29 €
Cena s DPH
Výrobce: D-Link; Třída produktu: SWITCH - administrovatelný; Síťová architektura: GigabitEthernet; SmartSwitch (WEB Managed): Ano; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 8 ks; Počet portů COMBO Gigabit/MiniGBIC (SFP): 2 ks; Management, monitoring a konfigurace: Administrace přes webové rozhraní, CLI - příkazový řádek, Telnet, TFTP - Trivial File Transfer Protocol, SNMP - Simple Network Management Protocol, Syslog - Security Issues in Network Event Logging; Autorizační protokoly a kontrola přístupu: ACL založen na MAC, ACL založen na IP a typu protokolu, IEEE 802.1x - Network Login, SSL - Secure Sockets Layer; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseFX, IEEE 802.3ab - 1000BaseT, IEEE 802.3x - Flow Control, Auto MDI/MDI-X, IEEE 802.3af - Power over Ethernet, IGMP - Internet Group Management Protocol, IEEE 802.1D - Spanning Tree, IEEE 802.1w - Rapid Convergence Spanning Tree, IEEE 802.3ad - Link Aggregation Control, IEEE 802.1Q - Virtual LANs, IEEE 802.1p - Priority, DHCP - Dynamic Host Configuration Protocol, ARP - Address Resolution Protocol; Velikost adresní tabulky MAC: 16000; Přepínací algoritmus: store-and-forward; Rychlost sběrnice: 20; Kapacita (propustnost): 14.88 Mpps; Paměťový buffer: 6 MB; Vrstva (Layer) přepínání: 2; Možnost stohování: Ne; Typ počítačové skříně: 1U Rack; Maximální spotřeba energie: 110 Watt; Další funkce: port mirroring (zrcadlení portů); Doplňující informace: Fanless; Šířka: 280 mm; Výška: 44 mm; Hloubka: 180 mm
45,39 €
Cena s DPH
N-Way switch 10/100 Mbit, čip Realtek, možnost montáže do 19" skříně Fast Ethernet N-Way Switch 16 Port 10/100MBIT 19"Rack Mount Realtek Chipset • IEEE 802.3 and IEEE 802.3u compatible • 20/200 MBit full duplex • Automatic speed and half/full d
140,91 €
Cena s DPH
• Third generation design, with improved management and security functions • Fanless design ideal for use in open offices • Power-saving D-Link Green technology now in its 2nd generation • Solid security with 802.1X authentication and IP/MA
365,61 €
Cena s DPH
HP X120 1G SFP LC SX Transceiver
584,71 €
Cena s DPH
Výrobce: HP;
16,69 €
Cena s DPH
Výrobce: D-Link; Třída produktu: SWITCH - bez administrace; Síťová architektura: GigabitEthernet; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 5 ks; Podporované protokoly a standardy: CSMA/CD - Carrier Sense Multiple Access with Collision Detection, IEEE 802.3az - Energy Efficient Ethernet, IEEE 802.3x - Flow Control, IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3ab - 1000BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseFX; Velikost adresní tabulky MAC: 2000; Paměťový buffer: 128 kB; Vrstva (Layer) přepínání: 2; Typ počítačové skříně: Desktop; Šířka: 97 mm; Výška: 28 mm; Hloubka: 79 mm; Čistá hmotnost: 105 g
1024,68 €
Cena s DPH
Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. Nový model výrobce - nejvýkonější gigabytový routerboard od Mikrotiku s 36-ti jádry s kapacitou zpracování až 8 milionů paketů za sekundu a celkovou pr
1 2 3 4 5 >> >|