Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky náramkové Hračky Malé domáce spotrebiče Parfumy a kozmetika Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče
KarcherSchaub
Nachádzate sa : Root Audio Video TV  >>  PC Siete a Wifi  >>  Sieťové prvky aktívne  >>  Routre a Switche

D-Link DEM-311GT 1-port Mini-GBIC 1Gb SX, max. 550m

D-Link DEM-311GT 1-port Mini-GBIC 1Gb SX, max. 550m
49,32 €
41,1 € Bez DPH
Dostupnosť : Skladem-dodání 2-4 dny
PartNo : DEM-311GT
Interný kód produktu : 6408387
Výrobca : D-Link
Záruka : 24 mesiacov
Popis produktu : 1x 1000 Mbit optický SX (LC-Duplex) port Plně duplexní provoz 2000Mbit 802.3x podpora Flow-Control Výměna za provozu IEEE 802.3z IEEE 802.3x Flow-Control Vícevidové vlákno 62,5/125µm až 220 m Vícevidové vlákno 50,0/125µm až 550 m Vhodné k: - DES-3250TG - DES-3224TGR - DES-3526 - DES-3550 - DES-3312SR - DGS-1216T - DGS-1216T - DGS-3224SR - DGS-3224Sri - DES-6500

850nm Multi-Mode Tranceiver
550m Max Distance, Duplex LC Connector

D-Link’s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of performance and affordability. D-Link’s new Gigabit transceivers are available in two form-factors: standard (GBIC) or (SFP)/mini-GBIC. The DEM-311GT is a high performance 850nm multimode SFP/mini-GBIC transceiver. Supporting full duplex, Gigabit speeds on multimode fiber for distances of up to 220m/550m on 62.5µm/50µm fiber respectively. The unit features a metal housing to reduce EMI and to increase durability. The DEM-311GT is hot pluggable and is backed by a standard 2-year product warranty and free technical support. * Third-Party Devices Must Comply With specified Supported Industry-Standard Specifications
Product/Performance Specifications Optical Receiver Sensitivity

-18dBm (max)

Interface Options Connector Type

LC

Operational Ranges Support Voltage

3.1-3.5V

Max Voltage

6.0V

Max Current

300mA

Safety Certifications and Environmental Information Class 1 Laser

EN 60825-1

FDA 21

1040.10 & 1040.11

Physical Specifications Dimensions (WxDxH)

1.19 x .47 x 2.25in (3.02x 1.19 x 5.71cm)

Warranty and Support Information Warranty

2 Year Warranty

Support

Free Technical Support

Ordering Information
Part Number Description
DEM-310GT 1000BASE-LX SFP Up to 10km DEM-311GT 1000BASE-SX SFP Up to 220/550m
Napriek všetkej snahe zaistiť čo najpresnejší popis, obrázky a technické parametre produktov, nemôžeme zaručiť, že uvedené informácie odpovedajú 
skutočnosti. Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia. Ak sa potrebujete
ubezpečiť o určitých parametroch produktu, alebo v prípade pochybností, kontaktujte nás. Neskoršie reklamácie vlastností sú
zbytočnou komplikáciou pre obe strany.

* * * * * * * * *

:: TOP 3 KATEGÓRIE v Internetovom Obchode MADER.sk - Račianska 66, 83102 Bratislava ::

RETRO Spotrebiče

Masážne prístroje a WELLNESS

TELEVÍZORY