Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky náramkové Hračky Malé domáce spotrebiče Parfumy a kozmetika Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče
KarcherSchaub
Nachádzate sa : Root Audio Video TV  >>  Pamäťové karty a čítačky, všetko do USB  >>  Konvertory a prevodníky

TP-LINK MC111CS WDM Fast Ethernet Media Converter, 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps single-mode SC fiber Converter

TP-LINK MC111CS WDM Fast Ethernet Media Converter, 10/100...
43,22 €
36,02 € Bez DPH
Dostupnosť : Skladem-dodání 2-4 dny
PartNo : MC111CS
Interný kód produktu : 9553471
Výrobca : TP-Link
Záruka : 60 mesiacov
Popis produktu : TP-Link MC111CS
10/100Mbps RJ45 to 100Mbps single-mode SC fiber Converter, Full-duplex,Tx:1550nm, Rx:1310nm, up to 20Km, switching power adapter, chassis mountable
MC111CS je média konvertor určený k prevodu médií z optického vedenia 100BASE - FX na metalické vedenie 100Base - TX a naopak . Vďaka technológii WDM modul MC111CS využíva iba jeden optický kábel pre odosielanie a prijímanie dát , čo znižuje náklady na kabeláž na polovicu . Médiá konvertor MC111CS , ktorý bol navrhnutý podľa štandardov IEEE 802.3u 10/100Base-TX a 100Base - FX, je určený pre použitie s jednorežimovým optickým káblom s konektorom typu SC . Médiá konvertor MC111CS podporuje špecifikáciu dlhovlnného lasera ( LX) pri maximálnej rýchlosti preposielania paketov . Využíva vlnovú dĺžku 1 550 nm pre odosielanie dát a 1 310 nm pre príjem dát . To znamená , že ďalšie koncové zariadenie musí využívať vlnovú dĺžku 1 310 nm pre odosielanie dát a 1 550 nm pre príjem dát , aby mohlo spolupracovať s modulom MC111CS . Médiá konvertor TP - LINK MC112CS je príkladom jednotky , ktorá spolupracuje s modulom MC111CS .

K čemu slouží tento produkt

MC111CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Díky technologii WDM modul MC111CS využívá pouze jeden optický kabel pro odesílání a příjem dat, což snižuje náklady na kabeláž na polovinu. Média konvertor MC111CS, který byl navržen podle standardů IEEE 802.3u 10/100Base-TX a 100Base-FX, je určen pro použití s jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC. Média konvertor MC111CS podporuje specifikaci dlouhovlnného laseru (LX) při maximální rychlosti přeposílání paketů. Využívá vlnovou délku 1 550 nm pro odesílání dat a 1 310 nm pro příjem dat. To znamená, že další koncové zařízení musí využívat vlnovou délku 1 310 nm pro odesílání dat a 1 550 nm pro příjem dat, aby mohlo spolupracovat s modulem MC111CS. Média konvertor TP-LINK MC112CS je příkladem jednotky, která spolupracuje s modulem MC111CS. Mezi další funkce tohoto modulu patří možnost použití jako samostatného zařízení (nevyžaduje žádné šasi) nebo se šasi TP-LINK 19', automatická detekce MDI/MDI-X.

Automatické vyjednávání pro 10/100 Mbit/s a automatická detekce MID/MID-X pro port TX.
Umožňuje konfiguraci přepínače poloduplexního/plně duplexního režimu přenosu pro port FX.
Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení.
Podporuje technologii WDM, odesílání a příjem dat pomocí jednoho optického vedení
Prodlužuje dosah optického vedení na 20–60 km.
Dobře viditelné LED kontrolky umožňují monitorování aktivity sítě.
Externí napájení


Média konvertor a modul
Standardy a protokoly
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Základní funkce
Podporuje technologii WDM
Poloduplexní/plně duplexní režim přenosu pro port FX


Plně duplexní řízení toku (IEEE 802.3x)
Poloduplexní řízení toku (Backpressure)


Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení
Prodlužuje dosah optického vedení až na 20 km


Porty
1 port 100M SC


1 port 100M RJ45 (Auto MDI/MDIX)
Vlnová délka
1550nm Tx/1310nm Rx
WDM TX
1 550 nm
WDM RX
1 310 nm
Síťová média 10BASE-T
Kabel UTP kategorie 3, 4, 5 (max. 100 m)
EIA/TIA-568 100 ? STP (max. 100 m)


Síťová média 1000BASE-T
Kabel UTP kategorie 5, 5e (max. 100 m)


EIA/TIA-568 100 ? STP (max. 100 m)
Síťová média 1000BASE-FX
Jednorežimový optický kabel
Indikátory LED
PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
Rozměry (Š*H*V)
94,5*73,0*27,0 mm
Napájení
Externí napájecí adaptér
Bezpečnost a emise
FCC, CE
Provozní prostředí
Provozní teplota: 0–40 ?
Neprovozní teplota: -40–70 ?


Provozní vlhkost: 10–90 % nekondenzující
Neprovozní vlhkost: 5–90 % nekondenzující

Napriek všetkej snahe zaistiť čo najpresnejší popis, obrázky a technické parametre produktov, nemôžeme zaručiť, že uvedené informácie odpovedajú 
skutočnosti. Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia. Ak sa potrebujete
ubezpečiť o určitých parametroch produktu, alebo v prípade pochybností, kontaktujte nás. Neskoršie reklamácie vlastností sú
zbytočnou komplikáciou pre obe strany.

* * * * * * * * *

:: TOP 3 KATEGÓRIE v Internetovom Obchode MADER.sk - Račianska 66, 83102 Bratislava ::

RETRO Spotrebiče

Masážne prístroje a WELLNESS

TELEVÍZORY