Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky Hračky KÁVA, KÁVOVARY A PRÍSLUŠENSTVO Malé domáce spotrebiče Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče

Detail kategórie : Sieťové prvky pasívne

Filter radca : 0-2500
na stránku
radenie

zobraziť
1 2 3 4 5 >> >|
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1,3 €
Cena s DPH
Výrobce: 4World; Třída produktu: Síťový kabel (patchcord); Typ kabeláže: UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Délka: 1.8 m; Kategorie: 5e; Typ ochrany: PVC - polyvinyl chloride; Typ konektoru 1: RJ45, 1 x RJ45; Typ konektoru 2: RJ45, 1 x RJ45; Cross-Over: Ne; Krytka: s litou ochranou; Barva: modrá; Doplňující informace: kvalitní provedení, elastický obal, http://www.4world.com/
2,25 €
Cena s DPH
CAT6 AWG24 lanko patch kabel s bočním napětím 50u "8P8C plugs, 0,5m
2,13 €
Cena s DPH
Výrobce: Solarix; Třída produktu: Síťový kabel (patchcord); Typ kabeláže: 4 žilový kabel; Délka: 0.5 m; Kategorie: 5e; Typ ochrany: PVC - polyvinyl chloride; Typ konektoru 1: 1 x RJ45; Typ konektoru 2: 1 x RJ45; Cross-Over: Ne; Krytka: no cover; Barva: šedá; Doplňující informace: plochý typ kabelu
90,79 €
Cena s DPH
Upozornění: Pokud zboží převezmete od přepravce bez výhrady, není možná jakákoliv pozdější rekla...
26,81 €
Cena s DPH
Panel integrující 8 pasivních POE injektorů vhodný pro napájení až osmi zařízení. Univerzální řešení pro vzdálené napájení většího počtu aktivních prvků s integrovaným extraktorem po UTP kabeláži. Provedení s plastovým krytem a 2.1mm DC zásuvkou. Panel
3,82 €
Cena s DPH
Patch Cable, UTP, CAT5E Length 2 M, AWG 26/7 Color white, similar RAL9003 • Unshielded CAT 5e patch cable • Spot length on boot • Boot with kink protection and strain relief • Connection 1:1 • 4x 2 AWG 26/7 • Twisted pair • 3P CAT 5e certi
6,54 €
Cena s DPH
Výrobce: Gembird; Třída produktu: Síťový kabel (patchcord); Typ kabeláže: UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Délka: 2 m; Kategorie: 5e; Typ ochrany: PVC - polyvinyl chloride; Typ konektoru 1: RJ45; Typ konektoru 2: RJ45; Krytka: s litou ochranou; Barva: zelená
9,23 €
Cena s DPH
Fiber Optic Patch Cable, LC to ST, Multimode 62.5/125 µ, Duplex, Length 3M • LC / ST Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G62.5/125µ • Halogen free cable • 62.5/125µm fiber • Fiber class OM 1 • Cable diameter
22,35 €
Cena s DPH
10" napájecí panel OC 3x220V-2m PPO Black napájecí šňura - 1,8m 16A/250V
2,88 €
Cena s DPH
Eth Patch kabel c5e UTP 2m - PP12-2M
60,08 €
Cena s DPH
Výrobce: 4World; Třída produktu: Instalační síťový kabel; Typ kabelu: FTP/STP - stíněné kroucené čtyřpárové vedení; Kategorie: 5e; Typ ochrany: PVC - polyvinyl chloride; Doplňující informace: kabel v krabici, má možnost pohodlného rozvíjení, označení metru, http://www.4world.com/; Délka: 305 m; Barva: šedá; Druh balení: krabice 305m
6,47 €
Cena s DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1m • LC / LC Connector • Connector with ceramic ferrule • Singlemode • Duplex • I-VH 2E9/125µ • Halogen free cable • 9/125µm fiber • Fiber class OS 1 • Cable diameter
1,38 €
Cena s DPH
Výrobce: Gembird; Třída produktu: Síťový kabel (patchcord); Typ kabeláže: UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Délka: 0.5 m; Kategorie: 5e; Typ ochrany: PVC - polyvinyl chloride; Typ konektoru 1: RJ45; Typ konektoru 2: RJ45; Krytka: s litou ochranou; Barva: černá
2,33 €
Cena s DPH
Patch cord cat. 5E molded strain relief50u" plugs,Patch cord with moulded strain relief, 50u"8P8C...
1 2 3 4 5 >> >|