Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky Hračky KÁVA, KÁVOVARY A PRÍSLUŠENSTVO Malé domáce spotrebiče Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče

Detail kategórie : Príslušenstvo siete aktívne

Filter radca : 0-2500
na stránku
radenie

zobraziť
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
314,75 €
Cena s DPH
Univerzální kupon pro dvoudenní kurz technické certifikace ZyXEL ZyXEL Education Center – nový vz...
298,57 €
Cena s DPH
Výrobce: TP-Link; Třída produktu: Datový rozvaděč - 19" a 10" RACK; Vnitřní výška: 2 U; Výška: 86 mm; Šířka: 482 mm; Hloubka: 358 mm; Čistá hmotnost: 8 kg
3882,59 €
Cena s DPH
Výrobce: HP;
21,7 €
Cena s DPH
Prumyslový napájecí zdroj 50W/24V 2,1A 50W - 24V/2,1A síťový spínaný zdroj pro průmyslové použit...
79,84 €
Cena s DPH
www.mader.cz
143,86 €
Cena s DPH
video a audio extender na prodloužení VGA a zvukového signálu až na 300m přes Cat. 5 STP/FTP
123,96 €
Cena s DPH
HP X242 10G SFP+ to SFP+ 1m Direct Attach Copper Cable (J9281B) A low-price 10-Gigabit connectiv...
20,25 €
Cena s DPH
3 portový napájecí panel s ochranou proti prepetí 60V, bez zdroje. Power panel., 3 portový napáje...
23,19 €
Cena s DPH
www.mader.cz
273,73 €
Cena s DPH
Výrobce: HP;
80,82 €
Cena s DPH
ovládání 4 PC z jedné konzoly jednoduchá instalace - není třeba instalovat žadný software PS/2 kompatabilní emulace myši a klávesnice délka kabelu je 1.2m volba PC pomocí horkých kláves rozlišení VGA až 2048 x 1536, DDC2B podpora zvukového v
20,25 €
Cena s DPH
3 portový napájecí panel s ochranou proti prepetí 30V, bez zdroje. Power panel., 3 portový napáje...
228,21 €
Cena s DPH
Výrobce: HP;
46,5 €
Cena s DPH
DVI video extender na prodloužení DVI a audio přes Cat. 5 STP/FTP nebo Cat. 6 (1080p/max. 15m; 1600 x 1200/max. 15m; 1080i HDTV/max. 20m) The VE066 Mini Cat 5 DVI Extender allows you to increase the distance between your DVI display and DVI source by
31,77 €
Cena s DPH
Tester ATX zdrojů s LCD výstupem - testuje napětí +3,3, +5, +5VSB, +12V, -5V, -12V & +PG - Tester se připojuje přímo na výstup ATX zdroje - LED indikace testu napětí OK Konektory: ATX zdroj, napájení HDD, napájení SATA, napájení FDD a P4, P6, P8 k
76,4 €
Cena s DPH
Výrobce: D-Link; Třída produktu: Příslušenství pro přepínače (Switche); Délka: 50 cm
33,61 €
Cena s DPH
ATX Power Supply Tester with LCD (24pin+4,6,8 pin extension connection, Floppy, S-ATA), additional audio alarm Wrongly dimensioned and defective PC power supplies may result an instable computer system or even damage your expensive hardware components
30,21 €
Cena s DPH
Prumyslový napájecí zdroj 100W/12V 9A 100W - 12V/9A síťový spínaný zdroj pro průmyslové použití ...
13,59 €
Cena s DPH
Popis produktu: Napájecí zdroj 5V, 3A, 15W. GM-0530MikroTik OEM
29,11 €
Cena s DPH
4 portový napájecí power panel s ochranou proti přepětí, pojistkou a signalizací,30V POPIS Nová ...
37,45 €
Cena s DPH
Prumyslový napájecí zdroj 150W/24V 6,5A 150W - 24V/6,5A síťový spínaný zdroj pro průmyslové použ...
4,43 €
Cena s DPH
Výrobce: Gembird; Třída produktu: Kabely - ostatní; Typ kabelu: napájecí kabel 230V/10A; Typ konektoru 1: IEC320 C13; Typ konektoru 2: IEC320 C14; Barva: černá; Délka: 1.8 Metr
19,86 €
Cena s DPH
Ochrana proti přepětí: Napájecí i datové vodiče jsou chráněny proti přepětí polovodičovými elek...
40,98 €
Cena s DPH
• Master and Remote Unit • checks shielding, transmission, configuration, short circuit and wiring errors • extensive diagnostic display for configuration, pin-out and pair display for 10Base-T, 100Base-TX, 1000base-TX, 10Base-2, USB • tests patc
8,03 €
Cena s DPH
Plech pro uchycení 2 ks power panelu 8 port nebo 4 ks 3 port do 19" racku Plech pro uchycení pow...
52,07 €
Cena s DPH
Cable Tester, Network, RJ45, BNC Main Device 2 X RJ45 F, Remote Unit 1 X RJ45F Connection, Allocation, Pairs, • Test function for cables with RJ45, RJ12, RJ11 and BNC male. • Auto-scan and step by step testing. • Loop-back: for testing and localisin
1118,12 €
Cena s DPH
Výrobce: HP;
6,43 €
Cena s DPH
Plech pro uchycení 1 ks power panelu 8 port nebo 2 ks 3 port Plech pro uchycení power napájecího...
176,22 €
Cena s DPH
Výrobce: HP;
8,31 €
Cena s DPH
www.mader.cz
167,84 €
Cena s DPH
The VE600 DVI Video Extender allows you to extend the distance between DVI source and display devices by as much as 30 meters. Remove valuable system equipment from high traffic areas and store it in a secure location. The VE600 also supports extending
22,37 €
Cena s DPH
Prumyslový napájecí zdroj 50W/5V 10A 50W - 5V/10A síťový spínaný zdroj pro průmyslové použití v...
5,17 €
Cena s DPH
Výrobce: Gembird; Třída produktu: Kabely - ostatní; Typ kabelu: napájecí kabel; Typ konektoru 1: EURO Plug (10A); Typ konektoru 2: nedostatek dat; Barva: černá; Délka: 1.8 m
180,72 €
Cena s DPH
Výrobce: HP;
1369,36 €
Cena s DPH
Výrobce: HP; Třída produktu: Příslušenství pro přepínače (Switche); Typ: SFP+ 10GbE Module LR (LC), LC (duplex), maximální vzdálenost 2 - 10 km pro 9/125 µm, typ kabelu: Single-mode se standardní ITU-T G.652 a ISO / IEC 793-2 typu B1; Šířka: 1.38 cm; Výška: 1.19 cm; Délka: 5.57 cm; Čistá hmotnost: 0.02 kg