Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky náramkové Hračky Malé domáce spotrebiče Parfumy a kozmetika Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče
KarcherSchaub

Detail kategórie : Patch panely

Filter radca : 0-2999
na stránku
radenie
zobraziť :  s obrázkami  v tabuľke  
1 2 3 4 5 >> >|
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
21,62 €
Cena s DPH
Panel integrující 8 pasivních POE injektorů vhodný pro napájení až osmi zařízení. Univerzální řešení pro vzdálené napájení většího počtu aktivních prvků s integrovaným extraktorem po UTP kabeláži. Provedení s plastovým krytem a 2.1mm DC zásuvkou. Panel
11,05 €
Cena s DPH
Fiber Optic Patch Cable, LC to ST, Multimode 62.5/125 µ, Duplex, Length 3M • LC / ST Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G62.5/125µ • Halogen free cable • 62.5/125µm fiber • Fiber class OM 1 • Cable diameter
29,16 €
Cena s DPH
10" STP Patch panel cat.5e 12port 10" Patch panel určený pro montáž do 10" datových rozvaděčů. ...
70,95 €
Cena s DPH
•Class E according to ISO/IEC 11801 and EN50173 •Dual IDC (LSA und 110) compatible •sheet steel with cable entry •fully shielded •screen contact and strain relief •color: or black
36,92 €
Cena s DPH
Výrobce: Solarix; Třída produktu: Patch panel 19" a 10"; Počet portů: 25; Typ konektoru: RJ45; Kategorie: 3; Typ kabeláže: UTP - nestíněný kroucený čtyřpár, UTP - nestíněný 25-párový kroucený kabel ; Doplňující informace: svorkovnice Krone 4p4c, AWG 26-22, vyvazovací lišta; Výška: 1 U; Šířka: 19 palců; Hloubka: 129 mm; Barva: černá
9,94 €
Cena s DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1m • LC / LC Connector • Connector with ceramic ferrule • Singlemode • Duplex • I-VH 2E9/125µ • Halogen free cable • 9/125µm fiber • Fiber class OS 1 • Cable diameter
22,39 €
Cena s DPH
DIGITUS 19" CAT 3 ISDN patch panel, unshielded 25-port RJ45, 8P4C, LSA, 1U Color grey RAL 7035 • Housing of 1.2mm sheet steel • Color grey RAL 7035 • Unshielded RJ 45 Jacks 8P4C • 1U • Cable instalation via LSA strips
2,51 €
Cena s DPH
DIGITUS CAT 6 S-FTP patch cable, Length 0,5 M, Color grey,Pantone coolgray 4c AWG 26/7 Best performance and link quality for your network 4 x 2 AWG 26/7, twisted pair 2 x RJ45 connectors Boots with kink protections and strain reliefs Spot length
40,91 €
Cena s DPH
19" Patch panel ISDN 25 port cat.3 - 19" nestíněný ISDN patch panel určený pro montáž do 19" dat...
34,15 €
Cena s DPH
19" UTP Patch panel Cat.5e 24 port - kompletní osazený patch panel - 19" Patch panel určený pro ...
1 2 3 4 5 >> >|