Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky náramkové Hračky Malé domáce spotrebiče Parfumy a kozmetika Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče

Detail kategórie : Optické moduly

Filter radca : 0-2999
na stránku
radenie
zobraziť :  s obrázkami  v tabuľke  
1 2 3 4 5 >> >|
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
346,85 €
Cena s DPH
NETGEAR-ProSafe GBIC Module 1000BASE-LX Fiber SFP PROSAFE™ GBIC MODULE 1000BASE-LX FIBER SFP AGM732F Small size for high density fiber connections Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot 1000BASE-LX connectivity over
294,37 €
Cena s DPH
Výrobce: Cisco Systems; Třída produktu: Příslušenství pro přepínače (Switche); Šířka: 13.4 mm; Výška: 8.5 mm; Délka: 55.7 mm; Čistá hmotnost: 0.018 kg
57,25 €
Cena s DPH
www.mader.cz
158,14 €
Cena s DPH
www.mader.cz
19,47 €
Cena s DPH
www.mader.cz
142,38 €
Cena s DPH
AT-2701FTXa PCI 32-bit Fast Ethernet Fiber and Copper Network Interface Card OVERVIEW The Allied...
203,75 €
Cena s DPH
www.mader.cz
25,99 €
Cena s DPH
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP komp...
164,8 €
Cena s DPH
Výrobce: Netgear;
1846,75 €
Cena s DPH
Výrobce: HP;
1266,19 €
Cena s DPH
Výrobce: HP;
573,14 €
Cena s DPH
Výrobce: Cisco Systems;
82,36 €
Cena s DPH
TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module Podrobnosti o produktu Šetřete poč...
375,56 €
Cena s DPH
www.mader.cz
1 2 3 4 5 >> >|