Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky náramkové Hračky Malé domáce spotrebiče Parfumy a kozmetika Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče

Detail kategórie : Optické moduly

Filter radca : 0-2999
na stránku
radenie

zobraziť
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
44,93 €
Cena s DPH
www.mader.cz
152,53 €
Cena s DPH
www.mader.cz
113,94 €
Cena s DPH
AT-2701FTXa PCI 32-bit Fast Ethernet Fiber and Copper Network Interface Card OVERVIEW The Allied...
187,88 €
Cena s DPH
www.mader.cz
540,99 €
Cena s DPH
Výrobce: Cisco Systems;
52,2 €
Cena s DPH
TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module Podrobnosti o produktu Šetřete poč...
34,81 €
Cena s DPH
TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module Podrobnosti o produktu Šetřete poč...
25,24 €
Cena s DPH
www.mader.cz
109,44 €
Cena s DPH
www.mader.cz
71,51 €
Cena s DPH
www.mader.cz
17,11 €
Cena s DPH
<p><span style="font-size: xx-large;">MikroTik S-85DLC05D</span></p> <p>MikroTik S-85DLC05D je 1.25G SFP transceiver s 850nm, dual-LC konektorem. Je určen pro mnohovidová vlákna (MM - multi mode). do 550m (s DDM).<br>Moduly jsou otestovány a plně kompatibilní s RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN and CCR1036-12G-4S. Je možné použít i s jinými jednotkami než MikroTik.</p> <ul> <li><a href="http://i.mt.lv/routerboard/files/SFP.pdf">datasheet</a></li> </ul> <p>Technické specifikace:</p> <table border="1" cellpadding="5"> <tbody> <tr> <td><strong>Kód produktu</strong></td> <td>S-85DLC05D</td> </tr> <tr> <td><strong>Rychlost</strong></td> <td>1.25G</td> </tr> <tr> <td><strong>Vlnová délka</strong></td> <td>850nm</td> </tr> <tr> <td><strong>Vid</strong></td> <td>Mnohovidový (MM - Multi mode)</td> </tr> <tr> <td><strong>Max. vzdálenost spoje</strong></td> <td>550m</td> </tr> <tr> <td><strong>Konektor</strong></td> <td>Dual LC</td> </tr> <tr> <td><strong>Formát</strong></td> <td>SFP</td> </tr> </tbody> </table> <p>Užitečné odkazy:</p> <ul> <li><a href="http://www.edsystem.cz/fileshare/products/datasheet/wfa/diagnostika.pdf"><strong>Diagnostika vadné jednotky</strong></a></li> <li><a href="http://www.edsystem.cz/fileshare/products/datasheet/wfa/prevence.pdf"><strong>Jak se bránit ESD</strong></a></li> <li><a href="http://www.mikrotik.com">veškeré informace o produktech společnosti MikroTik</a></li> <li><a href="http://www.mikrotik.com/download">aktuální verze RouterOS ke stažení</a></li> <li><a href="http://download2.mikrotik.com/winbox.exe">aktuální verze WinBoxu</a></li> </ul> <br> <img src="http://www.mikrotik.com/logo/files/logo_spacing.jpg">
16,54 €
Cena s DPH
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, H...
92,09 €
Cena s DPH
Výrobce: Cisco Systems; Třída produktu: Příslušenství pro přepínače (Switche); Typ: MiniGBIC (SFP) 1000Base-T (RJ-45) ; Doplňující informace: miniGibic SFP modul pro UTP kabel Cat 5 RJ-45 až 100 m; Šířka: 13.4 mm; Výška: 8.5 mm; Délka: 66 mm; Čistá hmotnost: 0.018 kg
166,11 €
Cena s DPH
NETGEAR-ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP PROSAFE™ GBIC MODULE 1000BASE-SX FIBER SFP AGM731F Small size for high density fiber connections Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot 1000BASE-SX connectivity -
16,39 €
Cena s DPH
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, H...
78,13 €
Cena s DPH
www.mader.cz
22,72 €
Cena s DPH
<p><span style="font-size: xx-large;">MikroTik S-31DLC20D</span></p> <p>MikroTik S-31DLC20D je 1.25G SFP transceiver s 1310nm, dual-LC konektorem. Je určen pro jednovidová vlákna (SM - single mode). do 20km (s DDM).<br>Moduly jsou otestovány a plně kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, and CCR1036-12G-4S. Je možné použít i s jinými jednotkami než MikroTik.</p> <ul> <li><a href="http://i.mt.lv/routerboard/files/SFP.pdf">datasheet</a></li> </ul> <p>Technické specifikace:</p> <table border="1" cellpadding="5"> <tbody> <tr> <td><strong>Kód produktu</strong></td> <td>S-31DLC20D</td> </tr> <tr> <td><strong>Rychlost</strong></td> <td>1.25G</td> </tr> <tr> <td><strong>Vlnová délka</strong></td> <td>1310nm</td> </tr> <tr> <td><strong>Vid</strong></td> <td>Jednovidový (SM - Single Mode)</td> </tr> <tr> <td><strong>Max. vzdálenost spoje</strong></td> <td>20km</td> </tr> <tr> <td><strong>Konektor</strong></td> <td>Dual LC</td> </tr> <tr> <td><strong>Formát</strong></td> <td>SFP</td> </tr> </tbody> </table> <p>Užitečné odkazy:</p> <ul> <li><a href="http://www.edsystem.cz/fileshare/products/datasheet/wfa/diagnostika.pdf"><strong>Diagnostika vadné jednotky</strong></a></li> <li><a href="http://www.edsystem.cz/fileshare/products/datasheet/wfa/prevence.pdf"><strong>Jak se bránit ESD</strong></a></li> <li><a href="http://www.mikrotik.com">veškeré informace o produktech společnosti MikroTik</a></li> <li><a href="http://www.mikrotik.com/download">aktuální verze RouterOS ke stažení</a></li> <li><a href="http://download2.mikrotik.com/winbox.exe">aktuální verze WinBoxu</a></li> </ul> <br> <img src="http://www.mikrotik.com/logo/files/logo_spacing.jpg">
14,62 €
Cena s DPH
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP komp...
177,8 €
Cena s DPH
Výrobce: Cisco Systems; Třída produktu: Příslušenství pro přepínače (Switche); Typ: SFP modul; Šířka: 13 mm; Výška: 9 mm; Délka: 56 mm; Čistá hmotnost: 0.018 kg
70,51 €
Cena s DPH
www.mader.cz
43,12 €
Cena s DPH
065-10GSRXFP Signamax XFP optický modul 10Gbps kompatibilní se standardem XFP MSA Rev 4.5 complia...
67,44 €
Cena s DPH
Výrobce: HP;
136,22 €
Cena s DPH
www.mader.cz