Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky náramkové Hračky Malé domáce spotrebiče Parfumy a kozmetika Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče

Detail kategórie : Edukatívne hračky

Filter radca : 0-2999
na stránku
radenie
zobraziť :  s obrázkami  v tabuľke  
1 2 3 4 5 >> >|
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
16,54 €
Cena s DPH
Mercedes sklápač s poistkou vyklápanie je plastové auto o veľkosti 62x26x35 cm, s rozšírenou korbou na vozenie veľkého a ťažkého nákladu o max nosnosti 50kg. Korbu je možné zaistiť poistkou proti nežiadúcemu vyklopenie. Vek 3 +.
15,95 €
Cena s DPH
Hudobný vláčik vydáva zvuky naozajstného vlaku, hrá melódie - 30, jede dopredu, môžete meniť figúrky aj vagóniky, koľaje súčasťou balenia - 6 ks. Vek 18m +. Vložené batérie slúži na prezentáciu výrobku v obchode, po zakúpení ich vymeňte za nové.
5,63 €
Cena s DPH
Plastový bager s realistickým vzhľadom o veľkosti 25x11x12 cm. Plne mechanicky funkčné. Vyrobený z kvalitných materiálov. Vek 3 +.
9,29 €
Cena s DPH
<p>S touto krásnou ponorkou si dítě užije ve vodě spoustu zábavy.</p><ul><li>Po otočení knoflíku ponorka pluje dopředu.</li><li>Vrtule mění směr.</li></ul>
5 €
Cena s DPH
PD - party balení 15 kelímků
6,29 €
Cena s DPH
Penová MAT EVA Puzzle podložka o veľkosti 32x32x10 cm. V balení 10ks podložiek. Farebné štvorce s číslami.
8,48 €
Cena s DPH
Aktívne hasič s kvalitného plastu a veľmi pevnou stavbou o veľkosti 29x14x19 cm. Je plne mechanicky funkčný. Osahuje nádobku na vodu s mechanickou pumpou k vodnému delu a odklopiteľné kabínu s panáčikom. Vhodné pre deti do 3 rokov.
3,07 €
Cena s DPH
4 hrče v balení pre dievčatá (žltá, červená, fialová, biela)
29,35 €
Cena s DPH
Výkon: Zväčšenie (x): Typ: Všeobecne:
5,7 €
Cena s DPH
Tato vozítka ve tvaru zvířátek nabízejí díky vyskakujícím kuličkám spoustu zábavy a dítě si zároveň rozvíjí hrubou motoriku. Každé vozítko z této dvojdílné kolekce obsahuje barevné kuličky, které víří uvnitř, když dítě tlačí hračku před sebou, a úchvatně se odrážejí v lesklé mylarové fólii. Dokonale padnou do dětských rukou.
1 2 3 4 5 >> >|