Audio, video, televízory Auto - Moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky - Drogéria Hračky KÁVA, KÁVOVARY A PRÍSLUŠENSTVO Malé domáce spotrebiče Počítače a kancelária Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče VÝPREDAJ A REPASY


ELECTROLUX 700 FLEX EEM48320L

1940253

ELECTROLUX 700 FLEX EEM48320L

709,02 €
590,85 € bez DPH

Dostupnost: Nedostupné

Part no.: AGDELCZMZ0143

Kód produktu: 86952525

Výrobce: ELECTROLUX


Popis produktu

Popis produktuKúpte si záhradný gril G21 Colorado BBQ a získajte tak nevyhnutným spoločníkom pre letné grilovačky a garden party. Značkový gril G21 Colorado je vyrobený zo silného plechu s hrúbkou až 2,5 mm s ohňovzdorným náterom. Lokomotíva G21 Colorado sa stane pýchou vašej záhrady.
Dve grilovacie plochy a udiareň
Veľký záhradný gril na drevené uhlie má dve ohniska a dve grilovacie plochy s liatinovými roštami o veľkosti 89 x 39 cm a 38,5 x 36 cm. Môžete v ňom grilovať aj údiť, chytré prevedenie grilu vám umožní pripravovať pokrmy v rôznej intenzite žiary súčasne. Veľkou prednosťou grilu G21 Colorado je aj možnosť využiť len jednu z grilovacích plôch, či už podľa typu tepelnej úpravy alebo objemu a množstvo grilovaných špecialít.
Premyslené spracovanie, vysoká kvalita
Vonkajší gril Colorado je v parádnom prevedení a poteší ako milovníkov klasiky, tak i priaznivcov typicky "chlapských" riešenie. Patrí do skupiny grilov, ktorým sa vďaka ich tvaru prezýva "lokomotíva". Je ideálny pre grilovanie, údenie, pečenie, pomalé varenie, ale aj udržiavanie teploty. Kolesá s priemerom 25 cm zaistí ľahkú manipuláciu s grilom a jeho pohodlné presunutie. Gril má v prednej časti priestrannú odkladaciu policu, ktorú využite napríklad pre odloženie grilovacieho náradia. Nezabudli sme ani na pitný režim a vybavili sme gril otváračom fliaš, umiestneným na bočnej časti grilu.

Dômyselný systém regulácie vzduchu
Gril má inteligentný a dômyselne riešený systém regulácie vzduchu a praktický vstavaný teplomer pre zistenie optimálnej teploty grilovanie, ktorý je zabudovaný vo veku grilu.
Kulinárske špeciality, neopakovateľná chuť i pečenie chleba
S týmto grilom sa stanete kráľom letných garden party, pretože s ním dokážete pripraviť vynikajúce kulinárske špeciality, ktoré na bežnom grile nedokážete. Výnimkou nebudú len špeciality pripravené klasickým grilovaním, u mäsa docielite neopakovateľnej chuti, vďaka možnosti údenie ako studeným, tak teplým dymom. Môžete v ňom dokonca upiecť chleba alebo všetkými milovanú pizzu.

jednoduchá údržba
Záhradné grily G21 Colorado BBQ sú vyrobené zo silného oceľového plechu, ktorý je ošetrený čiernou ohňovzdornou farbou. Grilovacie rošty sú liatinové. Vyčistenie grilu a odobratie popola je jednoduché vďaka výsuvnému popolníka. Po grilovaní odporúčame gril prikryť obalom na gril pre ochranu pred nepriazňou počasia a predĺženie životnosti grilu.
TIP: Pre dokonalý zážitok z údenie odporúčame použiť tvrdé drevo, napr. Z duba, buka alebo brezy. Použiť môžete tiež drevené piliny alebo hobliny z tvrdého dreva, ideálne slivky, jablone alebo hrušky.
hlavné prednosti

Široká možnosť využitia - grilovanie, údenie studeným aj teplým dymom, douzování, pečenie (chlieb, pizza), varenie a ohrievanie, udržiavanie teploty
Bytelnost - masívna konštrukcia, stabilné prevedenie
Liatinové rošty, ktoré sú lepšie na grilovanie a ľahko sa udržujú
Dve grilovacie plochy + udiareň - možnosť využiť všetky funkcie súčasne alebo samostatne
Vstavaný teplomer, pojazd a madlo pre ľahkú manipuláciu

špecifikácie

Materiál: oceľový plech s ohňovzdorným náterom
Materiál grilovacích roštov: liatina
Farba grilu: čierna

Rozmery a hmotnosť

Hlavný gril (dĺžka x priemer): 91,5 x 40 cm
Rošt hlavného grilu (Š x H): 89 x 39 cm
Bočná gril (dĺžka x priemer): 43 x 37 cm
Rošt bočného grilu (Š x H): 38,5 x 36 cm
Horná sklopná polica (Š x H): 76 x 25 cm
Spodná polica (Š x H): 78 x 29 cm
Priemer koliesok: 25 cm
Celkové rozmery grilu (Š x V x H): 155 x 132 x 78 cm
Hmotnosť grilu: 58 kg
Rozmery balenia: 95 x 45 x 46 cm
Hmotnosť balenia: 61,5 kg

Umývačka riadu - plne integrovaná 60 cm; En. Trieda: D; Spotreba energie / 100 cyklov (kWh): 85; Kapacita sád riadu: 14; Spotřebavody na cyklus (l): 10,5; Doba programu (h: min): 4:00; Trieda hlučnosti: B; Hlučnosť (dB): 44
Viac o tomto zdrojovom texteNa získanie ďalších informácií o preklade sa vyžaduje zdrojový text
Odoslať spätnú väzbu
Bočné panely
Späť k nákupu