Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto - Moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky Hračky KÁVA, KÁVOVARY A PRÍSLUŠENSTVO Malé domáce spotrebiče Počítače a kancelária Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče VÝPREDAJ A REPASY

Detail kategórie : Vstavané umývačky riadu

Filter radca : 0-2500
na stránku
radenie

zobraziť
<< 1 2 3
 
 
 
 
 
 
 
612,87 €
Cena s DPH
Trieda energetickej účinnosti A ++, nominálna kapacita v štandardnom prestieranie 12 prestieranie, ročná spotreba energie 258 kWh, ročná spotreba vody 2 660 litrov, trieda účinnosti za sucha A., emisie hluku šíreného vzduchom 46 dB (A).
1217,2 €
Cena s DPH
Spoľahnite sa na PerfectDry pre priekopnícke výsledky sušenia sofistikovaných jedál, pohárov a dokonca aj plastov. PerfectDry with Zeolith®: perfektné výsledky sušenia vďaka 3D prúdeniu vzduchu, a to aj s plastovými nádobami. TFT displej: intuitívny výber programu s obyčajným textom, informáciami v reálnom čase a informáciami o stave. Program Silence a SuperSilence: pozoruhodne tichý pri 42 dB, dokonca tichší v programe Silence. Presná ochrana skla a koše z kmeňa skla: trvalá ochrana lesku a extra stabilita pohárov na víno. Koše VarioFlex Pro a zásuvka Vario Pro: možnosti maximálneho nastavenia, zvýraznené farebne, na všetkých úrovniach
334,18 €
Cena s DPH
Jemná, a to dokonca aj ku vašim ušiam. Naša umývačka riadu SilencePlus. Extra sušenie: prídavná funkcia pre obzvlášť účinné sušenie zle schnúceho riadu. Silence Plus: príjemne tichá prevádzka, iba 48 dB. Sklo 40 °C: ochranný program pre šetrné umývanie a sušenie skla. Výškovo nastaviteľný horný kôš: ponúka extra miesto, zvlášť vhodné pre vysoký riad. InfoLight: červený lúč svetla premietaný na zem informuje, či umývačka riadu umýva alebo nie.
688,39 €
Cena s DPH
Trieda energetickej účinnosti A ++, nominálna kapacita v štandardnom prestieranie 14 prestieranie, ročná spotreba energie 266 kWh, ročná spotreba vody 2 660 litrov, trieda účinnosti sušenia A., emisie hluku šíreného vzduchom 44 dB (A).
963,75 €
Cena s DPH
Vynikajúci umývačka riadu Zeolith® so špeciálnym priestorom pre ošetrenie delikátneho skla. varioSpeed ??Plus on demand - až trikrát rýchlejšie umytie riadu, aktivované kedykoľvek a kdekoľvek vďaka aplikácii Home Connect.
750,5 €
Cena s DPH
Bosch SPI6ZMS35E Serie 6 vstavaná umývačka riadu
735,71 €
Cena s DPH
Bosch SMV4HDX52E Serie 4 vstavaná umývačka riadu
941,3 €
Cena s DPH
Bosch SMV6ECX51E plne vstavaná umývačka riadu
468,81 €
Cena s DPH
Bosch SMV46LX50E
<< 1 2 3