Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto - Moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky Hračky KÁVA, KÁVOVARY A PRÍSLUŠENSTVO Malé domáce spotrebiče Počítače a kancelária Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče VÝPREDAJ A REPASY

Detail kategórie : Motúčko, Vozíky a príslušenstvo

Filter radca : 0-2500
na stránku
radenie

zobraziť
1 2 >>
 
 
 
 
 
536 €
Cena s DPH
Súprava sa skladá z trojnožky na ktorej vrchole je umiestnená Úchytková hlava s račňovým zdvihákom. Pomocou sady reťazí, ktoré sú súčasťou kompletu, možno upevniť a vyzdvihnúť bremeno (kameň, rôzne poklopy, betónový preklad, kamenný záhradný žľab a pod) až do váhy 1 tony a do výšky 1 meter.
32,3 €
Cena s DPH
Zahradní vozík
214,51 €
Cena s DPH
WOLFCRAFT TS 1500 (dopravný systém, prepravný vozík) extra veľká čepeľ Ergonomicky tvarované držadlo Nosnosť: 200 kg
218,5 €
Cena s DPH
Prestavaný držiak na bicykle, úprava pre uchytenie Motúčka.
363,5 €
Cena s DPH
Jedná sa o sériovo vyrábanú miešačku, prestrojený na aku pohon. Miešačka teda môže bezproblémovo miešať betón alebo maltu na miestach, kde ešte nie je privedený elektrický prúd. Možno dokúpiť náhradný akumulátor pre výmenu v prípade, že dobe dlhšieho prevádzky nie je kde dobíjať.
110,66 €
Cena s DPH
- Max. výška: 110 cm - Nosnosť: 100 kg
54 €
Cena s DPH
Nadstavba na prepravky sa pripevňuje na nadstavbu Mokara. Prepravky sa vsadí do konštrukcie a pri transporte nehrozí skĺznutiu prepraviek z nadstavby Mokara.
61,05 €
Cena s DPH
Vozík skládací, nastavitelná nosná plocha 53-74x44cm, nosnost 150kg, EXTOL PREMIUM Hlavní t...
66,9 €
Cena s DPH
Navijak Vám pomôže vytiahnuť predmety z ťažko dostupných miest. Možno si vybrať podľa potreby dĺžku lana 15m, 30m a 45m. Súčasťou navijaku je navádzací oko a hák-karabína.
90,9 €
Cena s DPH
Nadstavba pre včelárov, rámček je konštruovaný ako korba. Nechá sa pripevniť skrutkami obdobne ako korba. Včelár potom naloží jeden až štyri nástavkami s medom.
24,44 €
Cena s DPH
Vozík na hadici, úložný prostor na 45 metrů hadice, GEKO specifikace: úložný prostor na ha...
14,94 €
Cena s DPH
Zahradní vozík Keter Easy Go Breeze 50L zelený
72,5 €
Cena s DPH
Uzavreté držadlo zvyšuje ergonómiu práce s Motúčkem pri manupalaci s prídavnými kolesami. Nie je súčasťou Motúčka, a dodávame iba na objednávku.
40,16 €
Cena s DPH
www.MADER.sk
9,49 €
Cena s DPH
Typ: Typ: Streugerät Rukoväť / držadlo: Materiál: plast Všeobecne:
120,58 €
Cena s DPH
Obzvlášť hlboký pre maximálnu slobodu pohybu pod vozidlom Masívna jednodielna konštrukcia z odolného , čierneho plastu
44,4 €
Cena s DPH
Vidly sa výborne hodia na prepravu a manipuláciu objemnejších a ťažších predmetov, ktoré sa do Motúčkové či Mokařové nadstavby nezmestia, a alebo sa vám ich nechce dvíhať do výšky pása, aby ste ich dostali do korby.
68,13 €
Cena s DPH
Transport miesto plnenia - spolu s mnohými ergonomickými detailmi Vzorec pre back- friendly dopravy.Vďaka skladacím mechanizmom kolies a dosku otvorenú rukoväťou,Priateľské , vďaka nízkej hmotnosti len 3,9 kg a malú veľkosť balenia, Rozmery 430 x 740 x 60 mm
72,5 €
Cena s DPH
Prídavné zariadenie, ktoré udržuje drevo na Mokara v prednej časti tak, aby bolo ťažisko na bicykli. Možnosť regulácie nákladu posunom opory vpred a vzad.
6,5 €
Cena s DPH
Opora korby spevňuje prednú stranu korby a zabraňuje jej ohýbanie. Nový vylepšený model bez plastových podložiek
1 2 >>