Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto - Moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky Hračky KÁVA, KÁVOVARY A PRÍSLUŠENSTVO Malé domáce spotrebiče Počítače a kancelária Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče VÝPREDAJ A REPASY

Detail kategórie : Routre a Switche

Filter radca : 0-2500
na stránku
radenie

zobraziť
1 2 3 4 5 >> >|
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
17,2 €
Cena s DPH
Jednoducho pridajte do vašej siete viacero počítačov alebo Eternetových zariadení 5-portový ...
25,98 €
Cena s DPH
2-portový KVM přepínač pro PS/2 (mini), , integrované kabely v délce 0.9m One PS/2 console controls 2 PS/2 computers Compact design, built in 0.9m cables All-in-one design Superior video quality-up to 2048 x 1536; DDC2B Auto Scan function to monito
30,42 €
Cena s DPH
NETGEAR - PROSAFE 5 PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH PROSAFE 5 PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH GS105 Provides maximum performance, connecting up to 10x faster than Fast Ethernet Makes it simple to combine Fast Ethernet and Gigabit devices in your networ
131,88 €
Cena s DPH
8-Port Desktop Gigabit Max PoE Switch Technická špecifikácia General Size 11-inch D...
65,67 €
Cena s DPH
ZyXEL GS1900-8, 8-port GbE Smart Managed Switch • 10/100/1000 Mbps GbE ports • Easy browser-base...
627,47 €
Cena s DPH
Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. Nový model výrobce - výkonný gigabytový routerboard od Mikrotiku s 16-ti jádry s celkovou propustností až 16 Gbit/s (při běžném nastavení ROS). Clou
120,46 €
Cena s DPH
MGBSX1, gigabitový tranceiver, optika SX, konektor LC 62.5/125um MMF @ 160 MHz/km, up to 220m 62.5/125um MMF @ 200 MHz/km, up to 275m 50/125um MMF @ 400 MHz/km, up to 500m 50/125um MMF @ 500 MHz/km, up to 550m
142,45 €
Cena s DPH
SFP LX-10 (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km
35,79 €
Cena s DPH
Gigabit Power, 10/100 Simplicity For a high-speed network on a small scale, nothing delivers likes these compact powerhouses. Equipped with up to eight auto-speed-sensing 10/100/1000 Mbps UTP ports, these affordable switches give your network the Capac
143,83 €
Cena s DPH
Výrobce: D-Link; Třída produktu: SWITCH - administrovatelný; Síťová architektura: GigabitEthernet; SmartSwitch (WEB Managed): Ano; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 8 ks; Počet portů COMBO Gigabit/MiniGBIC (SFP): 2 ks; Management, monitoring a konfigurace: Administrace přes webové rozhraní, CLI - příkazový řádek, Telnet, TFTP - Trivial File Transfer Protocol, SNMP - Simple Network Management Protocol, Syslog - Security Issues in Network Event Logging; Autorizační protokoly a kontrola přístupu: ACL založen na MAC, ACL založen na IP a typu protokolu, IEEE 802.1x - Network Login, SSL - Secure Sockets Layer; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseFX, IEEE 802.3ab - 1000BaseT, IEEE 802.3x - Flow Control, Auto MDI/MDI-X, IEEE 802.3af - Power over Ethernet, IGMP - Internet Group Management Protocol, IEEE 802.1D - Spanning Tree, IEEE 802.1w - Rapid Convergence Spanning Tree, IEEE 802.3ad - Link Aggregation Control, IEEE 802.1Q - Virtual LANs, IEEE 802.1p - Priority, DHCP - Dynamic Host Configuration Protocol, ARP - Address Resolution Protocol; Velikost adresní tabulky MAC: 16000; Přepínací algoritmus: store-and-forward; Rychlost sběrnice: 20; Kapacita (propustnost): 14.88 Mpps; Paměťový buffer: 6 MB; Vrstva (Layer) přepínání: 2; Možnost stohování: Ne; Typ počítačové skříně: 1U Rack; Maximální spotřeba energie: 110 Watt; Další funkce: port mirroring (zrcadlení portů); Doplňující informace: Fanless; Šířka: 280 mm; Výška: 44 mm; Hloubka: 180 mm
69,77 €
Cena s DPH
2-portový DVI KVM přepínač pro USB, audio support (2.1 surround sound)+ 2-portový USB Hub, včetně kabelů, integrované kabely v délce 1.2m - DVI-D monitor - jedna konzole (klávesnice USB, myš USB, monitor DVI) kontroluje dva počítače - plně DVI-Digita
73,83 €
Cena s DPH
LC 1000 Mbit optický LX port (standard IEEE 802.3z) Plně duplexní provoz 2000Mbit 802.3x podpora Flow-Control Výměna za provozu IEEE 802.3z IEEE 802.3x Flow-Control Jednovidové vlákno 9/125µm až 5 km Mini GBIC transceiver, 1000BaseLX (LC-
140,04 €
Cena s DPH
• Third generation design, with improved management and security functions • Fanless design ideal for use in open offices • Power-saving D-Link Green technology now in its 2nd generation • Solid security with 802.1X authentication and IP/MA
47,2 €
Cena s DPH
Výrobce: TP-Link; Třída produktu: SWITCH - bez administrace; Síťová architektura: FastEthernet; Počet portů 10/100BaseTX (RJ45): 16 ks; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX, IEEE 802.3x - Flow Control, Auto MDI/MDI-X, CSMA/CA - Carrier Sense Multiple Access With Collision Avoidance; Velikost adresní tabulky MAC: 8000; Rychlost sběrnice: 3.2 Gb/s; Kapacita (propustnost): 2.38 Mpps; Vrstva (Layer) přepínání: 2; Typ počítačové skříně: 1U Rack; Standardní příslušenství: elektrický zdroj 230V, uživatelský manuál; Šířka: 440 mm; Výška: 44 mm; Hloubka: 180 mm
185,98 €
Cena s DPH
ASUS DSL-AC68U Dualband WiFI VDSL/ADSL Modem, 802.11AC, 4xgigaRJ45, 1xUSB3.0, annex B Network St...
30,65 €
Cena s DPH
ZYXEL desktop Unmanaged switch, metal housing 8 port 10/100/1000M (automatická detekcia), auto MD...
32,15 €
Cena s DPH
ZYXEL 8-Port Desktop Gigabit Ethernet Media Switch plastove prevedenie •Standard ?IEEE 802.3 10...
139,92 €
Cena s DPH
• Third generation design, with improved management and security functions • Fanless design ideal for use in open offices • Power-saving D-Link Green technology now in its 2nd generation • Solid security with 802.1X authentication and IP/MA
1 2 3 4 5 >> >|