Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto - Moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky Hračky KÁVA, KÁVOVARY A PRÍSLUŠENSTVO Malé domáce spotrebiče Počítače a kancelária Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče VÝPREDAJ A REPASY

Detail kategórie : Routre a Switche

Filter radca : 0-2500
na stránku
radenie

zobraziť
1 2 3 4 5 >> >|
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
41,73 €
Cena s DPH
5 PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH GS605 Tato rodina rychlých, cenově dostupných neřiditelných gigabitových přepínačů je vybavena 10/100/1000Mb/s porty a dávají vaší domácí síti maximální schopnost rychle a snadno operovat s obrovskými požadavky na šířku
35,78 €
Cena s DPH
8-Port Gigabit EasySmart Switch - 8-Port 100BaseTX Auto-Negotiating 10/100/1000Mbps Switch - Fanl...
221,27 €
Cena s DPH
HP 16GB 2Rx4 PC4-2133P-R Reman Kit
7,88 €
Cena s DPH
www.mader.cz
19,46 €
Cena s DPH
Cisco SB SF110D-05 5-Port 10/100 Desktop Switch
18,35 €
Cena s DPH
2-portový KVM přepínač pro PS/2 (mini), , integrované kabely v délce 0.9m One PS/2 console controls 2 PS/2 computers Compact design, built in 0.9m cables All-in-one design Superior video quality-up to 2048 x 1536; DDC2B Auto Scan function to monito
34,59 €
Cena s DPH
NETGEAR - PROSAFE 5 PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH PROSAFE 5 PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH GS105 Provides maximum performance, connecting up to 10x faster than Fast Ethernet Makes it simple to combine Fast Ethernet and Gigabit devices in your networ
24,49 €
Cena s DPH
Výrobce: LogiLink; Třída produktu: Video přepínač / rozdělovač; Typ zařízení: switch; Počet video vstupů: 3; Počet video výstupů: 1; Rozlišení: 1920 x 1080 Pixelů (obrazových bodů); Automatické přepínaní signálů: Ne; RS-232 přepínaní: Ne; Video konektory: HDMI; Audio konektory: HDMI; Výběr portu: Dálkové ovládání , tlačítko; Externí IR přijímač: Ne; Dosah signálu: nedostatek dat; Možnost připojení v kaskádě: Ne; Délka: 110 mm; Šířka: 60 mm; Výška: 15 mm; Doplňující informace: Výstupy: 3x HDMI A-Typ samice, Vstupy: 1x HDMI A-Typ samice, Rozlišení: od 640x480 do 1920x1200, Standard HDTV: 480i/576i/480p/576p/720p/1080i/1080P, Obsluha: HDMI + HDCP, Kompatibilní s: HDMI1.3 + HDCP1.0/1.1, Integrovaný zesilovač signálů, Nevyžaduje dodatečné napájení ; Další informace: <a class=tah8 target=_blank href=http://logilink.de/showproduct/hd0003.htm>Viz výrobek na internetové straně výrobce [Link]</a>
81,17 €
Cena s DPH
ZyXEL GS1900-8, 8-port GbE Smart Managed Switch • 10/100/1000 Mbps GbE ports • Easy browser-base...
132,96 €
Cena s DPH
8-Port Desktop Gigabit Max PoE Switch Technická špecifikácia General Size 11-inch D...
659,27 €
Cena s DPH
Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. Nový model výrobce - výkonný gigabytový routerboard od Mikrotiku s 16-ti jádry s celkovou propustností až 16 Gbit/s (při běžném nastavení ROS). Clou
84,72 €
Cena s DPH
Výrobce: Edimax Technology;
294,78 €
Cena s DPH
Univerzální kupon pro dvoudenní kurz technické certifikace ZyXEL ZyXEL Education Center – nový vz...
102,07 €
Cena s DPH
ProSafe Plus Switch delivers network monitoring, traffic prioritization and VLAN 16 ports deliver up to 2000 Mbps of dedicated, non-blocking bandwidth per port Simple network set-up on top of plug-and-play connectivity
116,32 €
Cena s DPH
MGBSX1, gigabitový tranceiver, optika SX, konektor LC 62.5/125um MMF @ 160 MHz/km, up to 220m 62.5/125um MMF @ 200 MHz/km, up to 275m 50/125um MMF @ 400 MHz/km, up to 500m 50/125um MMF @ 500 MHz/km, up to 550m
142,99 €
Cena s DPH
Výrobce: D-Link; Třída produktu: SWITCH - administrovatelný; Síťová architektura: GigabitEthernet; SmartSwitch (WEB Managed): Ano; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 8 ks; Počet portů COMBO Gigabit/MiniGBIC (SFP): 2 ks; Management, monitoring a konfigurace: Administrace přes webové rozhraní, CLI - příkazový řádek, Telnet, TFTP - Trivial File Transfer Protocol, SNMP - Simple Network Management Protocol, Syslog - Security Issues in Network Event Logging; Autorizační protokoly a kontrola přístupu: ACL založen na MAC, ACL založen na IP a typu protokolu, IEEE 802.1x - Network Login, SSL - Secure Sockets Layer; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseFX, IEEE 802.3ab - 1000BaseT, IEEE 802.3x - Flow Control, Auto MDI/MDI-X, IEEE 802.3af - Power over Ethernet, IGMP - Internet Group Management Protocol, IEEE 802.1D - Spanning Tree, IEEE 802.1w - Rapid Convergence Spanning Tree, IEEE 802.3ad - Link Aggregation Control, IEEE 802.1Q - Virtual LANs, IEEE 802.1p - Priority, DHCP - Dynamic Host Configuration Protocol, ARP - Address Resolution Protocol; Velikost adresní tabulky MAC: 16000; Přepínací algoritmus: store-and-forward; Rychlost sběrnice: 20; Kapacita (propustnost): 14.88 Mpps; Paměťový buffer: 6 MB; Vrstva (Layer) přepínání: 2; Možnost stohování: Ne; Typ počítačové skříně: 1U Rack; Maximální spotřeba energie: 110 Watt; Další funkce: port mirroring (zrcadlení portů); Doplňující informace: Fanless; Šířka: 280 mm; Výška: 44 mm; Hloubka: 180 mm
66 €
Cena s DPH
2-portový DVI KVM přepínač pro USB, audio support (2.1 surround sound)+ 2-portový USB Hub, včetně kabelů, integrované kabely v délce 1.2m - DVI-D monitor - jedna konzole (klávesnice USB, myš USB, monitor DVI) kontroluje dva počítače - plně DVI-Digita
137,81 €
Cena s DPH
SFP LX-10 (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km
41,21 €
Cena s DPH
Gigabit Power, 10/100 Simplicity For a high-speed network on a small scale, nothing delivers likes these compact powerhouses. Equipped with up to eight auto-speed-sensing 10/100/1000 Mbps UTP ports, these affordable switches give your network the Capac
75,29 €
Cena s DPH
LC 1000 Mbit optický LX port (standard IEEE 802.3z) Plně duplexní provoz 2000Mbit 802.3x podpora Flow-Control Výměna za provozu IEEE 802.3z IEEE 802.3x Flow-Control Jednovidové vlákno 9/125µm až 5 km Mini GBIC transceiver, 1000BaseLX (LC-
1 2 3 4 5 >> >|