Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto - Moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky Hračky KÁVA, KÁVOVARY A PRÍSLUŠENSTVO Malé domáce spotrebiče Počítače a kancelária Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče VÝPREDAJ A REPASY

Detail kategórie : Osobné váhy

Filter radca : 0-2500
na stránku
radenie

zobraziť
<< 1 2 3 4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
6,62 €
Cena s DPH
Esperanza EBS010 Orchid digitálna osobná váha
55,42 €
Cena s DPH
Caso BS1
21,08 €
Cena s DPH
Typ: Typ: Digitálna osobná váha Klasifikácia: 100 g Nosnosť (kg): 180 Materiál behúňa: Sklo ...
127,19 €
Cena s DPH
Typ: Typ: Váha s funkciou analýzy tela Klasifikácia: 100 g Nosnosť (kg): 180 Materiál behúňa:...
6,29 €
Cena s DPH
Esperanza Salsa EBS004, vážiace senzory s vysokou presnosťou, vážiaca plocha rozmerov 30cm x 30cm, úsporný LCD displej veľkosti 78x36mm.
45,87 €
Cena s DPH
BS 430 Osobná váha s LCD displejom. Osobná váha s veľkým multifunkčným LCD displejom s bielymi číslicami, okrem hmotnosti zobrazuje telesný tuk, telesné tekutiny a svalovú hmotu, max. 180kg Transfer dát do VitaDock Online a aplikácia VitaDock pre iOS a Android cez Bluetooth. BS430 connect 40422 Osobná váha s veľkým multifunkčným LCD displejom s bielymi číslicami, okrem hmotnosti zobrazuje telesný tuk, telesné tekutiny a svalovú hmotu Pohodlné zapnutie našliapnutím Veľký dobre čitateľný LCD displej s podsvietením Vysoko kvalitné elektródy z nerezovej ocele Možnosť nastavenia jednotiek kg / lb / st Štyri precízne tenzometrické snímače pre presné meranie Automatické rozpoznanie až 8 užívateľov Transfer dát do VitaDock Online a aplikácia VitaDock pre iOS a Android cez Bluetooth. Rozšírené funkcie s aplikáciami VitaDock pre iOS a Android (zadarmo): Grafické znázornenie hodnôt v priebehu času Synchronizácia výsledkov meraní s VitaDock Jednoduchá výmena dát cez e-mail Rozsah merania: 5 - 180kg Odstupňovanie 100g Batérie 4x 1,5V (AAA)
36,85 €
Cena s DPH
Typ: Typ: Digitálna osobná váha Klasifikácia: 100 g Nosnosť (kg): 180 Funkcia analýzy tela: ...
6,47 €
Cena s DPH
Esperanza EBS007W JUKARI digitálna osobná váha biela
36,85 €
Cena s DPH
Typ: Typ: Digitálna osobná váha Klasifikácia: 100 g Nosnosť (kg): 180 Funkcia analýzy tela: ...
6,66 €
Cena s DPH
Výrobca: Esperanza, trieda produktu: Osobné váhy, maximálne zaťaženie: 180 kg, presnosť merania: 1 g.
137,88 €
Cena s DPH
Typ: Typ: Váha s funkciou analýzy tela Nosnosť (kg): 180 Materiál behúňa: Sklo Funkcia analýz...
13,02 €
Cena s DPH
Váha Esperanza 8v1 B.FIT diagnostická váha využíva inovatívne technológie BIA (bioelektrická impedančná analýza) na meranie komponentov tela. Krátko po vykonaní merania sa zobrazia informácie o všetkých potrebných parametroch, ktoré uľahčujú sledovanie vášho zdravia. B.FIT analytická váha je určená pre systematické sledovanie telesného zloženia, stanovenie osem parametrov na základe správne vykonanej merania: telesná hmotnosť [kg] obsah telesného tuku [%] obsah vody v tele [%] hmotnosť svalov [kg] hmotnosť kosti [kg] index viscerálneho tuku index telesnej hmotnosti (BMI) identifikácia optimálneho príjmu kalórií [kcal] Dáta sa odosielajú priamo pomocou technológie Bluetooth do bezplatnej aplikácie, ktorá uľahčuje sledovanie a interpretáciu vašich výsledkov. Detailná analýza údajov vám umožní takmer okamžite zistiť, čo a ako môžete zmeniť pre zdravší životný štýl. Ak pracujete na zlepšení tvaru tela alebo ak sa zúčastňujete tréningového cyklu, stupnica B.FIT vám pomôže monitorovať výsledky fyzickej aktivity a zvolenej stravy. Perfektné riešenie pre profesionálov aj amatérov. Pomocou tejto váhy sa od dnešného dňa lepšie starajte o svoje zdravie a zdravie svojich blízkych! ZÁKLADNÉ VLASTNOSTI: 8 diagnostických parametrov pre každé meranie rozsah váženia: 5 ~ 180 kg presnosť údajov: meranie hmotnosti: do 100 g percentuálne údaje: do 0,1% kalórie: do 1 kcal možnosť programovania až 8 používateľov funkcia automatického rozpoznávania používateľov uloženie 20 meraní pre zaregistrovaných používateľov, ak nie je možné údaje poslať do aplikácie indikátor preťaženia nožný spínač funkcia automatického vypnutia indikátor slabej batérie veľký LCD displej s modrým podsvietením: 75 mm x 31 mm plošina z tvrdeného skla 6 mm: 30 cm x 30 cm napájanie: 2 AAA batérie (sú súčasťou balenia) rozsah teploty okolia pre správnu funkciu váhy: 0 ° C ~ 40 ° C Vyžaduje sa technológia Bluetooth 4.0 alebo vyššia bezplatná aplikácia „OKOK international“ Váha je určená na domáce použitie. Používajte na pevnom povrchu.
40,73 €
Cena s DPH
Typ: Typ: Váha s funkciou analýzy tela Klasifikácia: 50 g Nosnosť (kg): 180 Materiál behúňa: ...
7,29 €
Cena s DPH
Automatické vypínanie, meranie telesného tuku, meranie telesnej hmotnosti, meranie telesnej vody komunikácia. K dispozícii nie sú žiadne údaje zabezpečenia. Automatické vypnutie, indikátor vybitia batérie, indikátor preťaženia energie.
52,94 €
Cena s DPH
Typ: Typ: Digitálna osobná váha Nosnosť (kg): 180 Materiál behúňa: Sklo Funkcia analýzy tela:...
127,89 €
Cena s DPH
Typ: Typ: Váha s funkciou analýzy tela Nosnosť (kg): 180 Materiál behúňa: Sklo Funkcia analýz...
<< 1 2 3 4