Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto - Moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky Hračky KÁVA, KÁVOVARY A PRÍSLUŠENSTVO Malé domáce spotrebiče Počítače a kancelária Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče VÝPREDAJ A REPASY

Detail kategórie : Optické káble a príslušenstvo

Filter radca : 0-2500
na stránku
radenie

zobraziť
 
 
 
5,67 €
Cena s DPH
www.mader.cz
5,21 €
Cena s DPH
TC1000S flat telephone cable solid wire 100 meters Telephone cable 4C solid wire 100 meters
5,21 €
Cena s DPH
TC1000S flat telephone cable solid wire 100 meters Telephone cable 4C solid wire 100 mete
6,78 €
Cena s DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 3m, Class OM3 Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Conn