Audio, video, televízory Auto - Moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky - Drogéria Hračky KÁVA, KÁVOVARY A PRÍSLUŠENSTVO Malé domáce spotrebiče Počítače a kancelária Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče VÝPREDAJ A REPASY


Msonic MX707W myš

2561671

Msonic MX707W myš

3,34 €
2,78 € bez DPH

Dostupnost: Dodání 3 dny

Part no.: PERMSOMYS0007

Kód produktu: 86926579


Popis produktu

Popis produktu

Pripojte sa bezdrôtovo
Osloboďte sa od nepríjemných káblov, ktoré sa zamotávajú a bránia vášmu stolu. Táto bezdrôtová myš poskytne najvyšší komfort používania a veľkú slobodu pohybu - môžete ju premiestniť na akékoľvek miesto bez odpájania káblov a zbytočných zmätkov. Bezdrôtová myš bude perfektná pre každú situáciu.
Klasický design
Klasický a osvedčený dizajn tejto myši sa osvedčí v každej aplikácii. Zariadenie má premyslený tvar a pohodlné ovládanie. Klasické počítačové myši sú netrpezlivo vyberané pre prácu, hry a mnoho ďalších činností a ich použitie je intuitívne a pohodlné.
Optický senzor
Presnosť ovládania a bezproblémový chod myši zaisťuje prvotriedny optický senzor. Vyberte si osvedčené a najobľúbenejšie riešenie, ktoré bude fungovať nielen na dokonale hladkej podložke, ale dokonca aj priamo na povrchu stola. Optický senzor zaistí pohodlné ovládanie ako pri vysokom, tak aj pri nižšom nastavení DPI zariadení.
rozhranie USB
Na komunikáciu medzi myšou a počítačom použite port USB. Ide o osvedčený a takmer univerzálny typ rozhrania, ktoré bude fungovať ako v prípade notebooku a stolného počítača, tak aj vo vzťahu k ďalším zariadeniam, ktoré je možné ovládať myšou.
Citlivosť 1000 DPI
Tento model myši môže ponúknuť maximálnu citlivosť 1000 DPI. Nie príliš vysoké nastavenie citlivosti snímača uprednostňuje väčšiu presnosť ovládania a ocenia ho profesionáli, ktorí myš používajú na navrhovanie, kreslenie a tiež k niektorým hrám.
Univerzálny profil
Tento model myši má univerzálny profil, čo znamená, že je tou správnou voľbou prakticky pre každého používateľa. Univerzálna myš sa bude pohodlne používať ako pre praváka, tak aj pre ľaváka. Vhodný tvar a profilácia prispievajú k jednoduchému používaniu a univerzálny profil znamená, že túto myš môže bezproblémovo a pohodlne používať každý.
Optická myš Msonic® sa stane vaším najlepším spoločníkom.
Nano-prijímač je uložený vo vnútri myši, čo zabraňuje jeho strate a uľahčuje cestovanie... Táto myš poskytuje vynikajúcu citlivosť pomocou najnovšej technológie.
ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE
Farba
Biela a šedá
Dizajn myši
Klasický
Profil myši
Univerzálna
Druh myši
Bezdrôtový
Rozhranie
USB
TECHNICKÉ DÁTA
Senzor myši
Optický
Maximálna citlivosť
1000 DPI
Počet tlačidiel
3
Pracovný rozsah
10 m
Stočený kábel
Nedá sa použiť
Hmotnosť [g]
Žiadne dáta

Späť k nákupu