MikroTik S-31DLC20D

MikroTik S-31DLC20D je 1.25G SFP transceiver s 1310nm, dual-LC konektorem. Je určen pro jednovidová vlákna (SM - single mode). do 20km (s DDM).
Moduly jsou otestovány a plně kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, and CCR1036-12G-4S. Je možné použít i s jinými jednotkami než MikroTik.

Technické specifikace:

Kód produktu S-31DLC20D
Rychlost 1.25G
Vlnová délka 1310nm
Vid Jednovidový (SM - Single Mode)
Max. vzdálenost spoje 20km
Konektor Dual LC
Formát SFP

Užitečné odkazy:


" /> MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G

Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto - Moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky Hračky KÁVA, KÁVOVARY A PRÍSLUŠENSTVO Malé domáce spotrebiče Počítače a kancelária Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče VÝPREDAJ A REPASY
Nachádzate sa : Root Audio Video TV  >>  PC Siete a Wifi  >>  Sieťové prvky aktívne  >>  Optické moduly

MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G

MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G
19,92 €
16,6 € Bez DPH
Dostupnosť : Dodání 3 dny
PartNo : S-31DLC20D
Interný kód produktu : 18886983
Výrobca : MIKROTIK
Váha : 0,15
Záruka : 24 mesiacov
Popis produktu : MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G


Našli ste v tomto popise chybu? Prosím kontakujte nás na email: info@mader.sk

Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia.

-- [Cenník služieb]
---- [Dodacia lehota] ---- [Záruka] ---- [Reklamácia] ---- [Vrátenie] --