Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto - Moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky Hračky KÁVA, KÁVOVARY A PRÍSLUŠENSTVO Malé domáce spotrebiče Počítače a kancelária Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče VÝPREDAJ A REPASY

Detail kategórie : Konvertory a prevodníky

Filter radca : 0-2500
na stránku
radenie

zobraziť
33,93 €
Cena s DPH
Výrobce: TP-Link; Třída produktu: Konvertory média; Výška: 27 mm; Šířka: 94.5 mm; Délka: 73 mm
16,8 €
Cena s DPH
This SATA converter by Delock enables you to connect a 2.5 SATA HDD or SSD, without using an additional power supply. The converter can be connected to two free USB ports of your PC or notebook, whereas the USB 2.0 connection can supply additional 5 V, if
14,84 €
Cena s DPH
Konvertor pro připojení IDE zařízení na SATA interface SATA to IDE Converter, Compliant with ATA specifications & Ultra ATA 133 JM20330 chipset Allows you to use all kinds of SATA storage devices with an IDE controller The perfect solution for ad
24,31 €
Cena s DPH
www.mader.cz
19,42 €
Cena s DPH
Výrobce: TP-Link; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45; Síťový protokol a typ konektoru 2: SFP GBIC slot; Výška: 27 mm; Šířka: 94.5 mm; Délka: 73 mm
11,17 €
Cena s DPH
Umožňuje připojení 1,8" ZIF HDD na 40-pin IDE Napájení 3.5" 4-Pin
159,6 €
Cena s DPH
Konvertuje z 10BaseT/100BaseT (RJ-45) na 100BaseFX (SC_Duplex) singlemode (a naopak). Vzdialenosť až 15 km D-Link ponúka rad Fast Ethernet konvertorov, s ktorých pomocou môžu byť navzájom prispôsobené rôzne kabeláže v rámci jednej siete, aby z nej bolo m
34,92 €
Cena s DPH
Výrobce: TP-Link; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45; Síťový protokol a typ konektoru 2: GigabitEthernet 1000BaseFX - SC; Výška: 27 mm; Šířka: 94.5 mm; Délka: 73 mm
9,73 €
Cena s DPH
Konvertor pro připojení SATA zařízení na IDE interface ATA 133 to SATA 150Converter Bridge Board Horizontal, 1X SATA for HDD, 1X 40pin socket, 1 X 4-Pin PWR • „Stand alone“ Ultra ATA zu Serial ATA bridge board Design • Conform to Serial ATA 1.0 Sp
14,47 €
Cena s DPH
ODZKOUŠENÝ a FUNKČNÍ pro GPS aplikace Policie ČR!! * převodník z USB na RS-232 (Serial Interface) * konektory: o USB Type A Plug o DB-9 Male * rychlost přenosu dat přes 230 Kbps * délka kabelu 30 cm * hmot
139,4 €
Cena s DPH
www.mader.cz
45,43 €
Cena s DPH
ODZKOUŠENÝ a FUNKČNÍ pro GPS aplikace Policie ČR!! * převodník z USB na RS-232 (Serial Interface) * konektory: o USB Type A Plug o DB-9 Male * rychlost přenosu dat přes 230 Kbps * délka kabelu 30 cm * hmot
64,37 €
Cena s DPH
ODZKOUŠENÝ a FUNKČNÍ pro GPS aplikace Policie ČR!! * převodník z USB na RS-232 (Serial Interface) * konektory: o USB Type A Plug o DB-9 Male * rychlost přenosu dat přes 230 Kbps * délka kabelu 30 cm * hmot
28,56 €
Cena s DPH
Výrobce: TP-Link; Třída produktu: Konvertory média; Výška: 27 mm; Šířka: 94.5 mm; Délka: 73 mm
27,04 €
Cena s DPH
Výrobce: TP-Link; Třída produktu: Konvertory média; Výška: 27 mm; Šířka: 94.5 mm; Délka: 73 mm
11,58 €
Cena s DPH
www.mader.cz
81,54 €
Cena s DPH
DVI fo VGA Converter The VC160 connects VGA based video devices to DVI digital devices such as monitors, projectors,etc. Small yet powerful enough, the VC160 is easy to install and offers high video resolutions (up to 1600 x 1200). In addition, t
29,15 €
Cena s DPH
Výrobce: TP-Link; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: FastEthernet 100BaseTX - RJ45; Síťový protokol a typ konektoru 2: FastEthernet 100BaseFX - SC; Výška: 27 mm; Šířka: 94.5 mm; Délka: 73 mm
28,56 €
Cena s DPH
Výrobce: TP-Link; Třída produktu: Konvertory média; Výška: 27 mm; Šířka: 94.5 mm; Délka: 73 mm
372,14 €
Cena s DPH
Konvertuje z 1000BaseT (RJ-45) na 1000BaseSX (SC-Duplex) singlemode (a naopak). Vzdialenosť do 550 m Konvertuje Gigabitové metalické vedenie na optické SX alebo LX Cenovo výhodná prispôsobenie kabeláži siete Zamedzenie novým drahým investíciám Možné rôznych