Kategorie
- Auto Hi-Fi
- Blu-Ray prehrávače
- Soundbary
- Prenosné audio s CD
- Diktafóny
- VÝPREDAJ - Foto, Tv, audio, video
- Discmany
- DJ technika
- Domáce kiná a príslušenstvo
- Gramofóny
- HiFi systémy
- MP3 a MP4 prehrávače
- Projektory
- Príslušenstvo k TV
- Prehrávače CD a kaziet
- Rádioprijímače a Rádiobudíky
- Slúchadlá
- Rozšírené záruky
- Televízory
- MOBILNÉ TELEFÓNY
Kliešte na rúrky Knipex COBRA 250 mm izolované
Dostupnost: Dodanie 3-5 dní 🛈
Part no.: KN 87 26 25T
Kód produktu: 68970703
Výrobce: Knipex
Váha: 0,135 kg
Popis produktu
Kliešte na rúrky Knipex Cobra 250 mm s izoláciou sú jedinečným nástrojom, ktorý by mal byť základnou súčasťou každej dielne. Vďaka svojej všestrannosti a modernému dizajnu sú tieto kliešte ideálne na prácu s rúrkami a maticami a ponúkajú pohodlie a efektivitu pri používaní.Model 87 26 250 T bol navrhnutý s ohľadom na pohodlie užívateľa. Rukoväte s viackomponentnými úchytmi nielen poskytujú pohodlie, ale tiež zaručujú bezpečný úchop, čo sa premieta do lepšej kontroly nad nástrojom počas prevádzky.
Vysoko kvalitné materiály – chróm-vanádiová oceľ
Kliešte sú vyrobené z vysoko kvalitnej chróm-vanádiovej elektroocele, ktorá zaručuje odolnosť a spoľahlivosť. Sú kované a kalené v oleji v niekoľkostupňovom procese, čo zaručuje dlhodobé používanie aj v náročných podmienkach.
Ochrana proti priškripnutiu prstov – bezpečnosť je na prvom mieste
Inovatívny tvar rukoväte zabraňuje priškripnutiu prstov a zvyšuje tak bezpečnosť pri práci. Kliešte sú navyše vybavené integrovanou izolovanou sponou, ktorá umožňuje pripevnenie zariadenia proti pádu.
Presné nastavenie – prispôsobí sa rôznym veľkostiam
Knipex 87 26 250 T ponúka 24 polôh nastavenia, čo umožňuje jednoduché prispôsobenie nástroja rôznym priemerom trubiek a matíc. Práca s rôznymi súčasťami je tak rýchla a efektívna.
Izolácia VDE – istota pri práci s elektroinštaláciami
Rukoväte klieští sú izolované podľa normy VDE, čo zaisťuje bezpečné používanie pri práci s elektrickými inštaláciami. To je významná výhoda pre každého profesionála.
Technické špecifikácie klieští Knipex 87 26 250 T
Kliešte: chrómované
Hlava: chrómovaná
Rukoväte: s viackomponentnými izolovanými rukoväťami VDE
Hmotnosť: 400 g
Rozmery: 250 x 72 x 28 mm
Polohy nastavenia: 24
Pracovný rozsah pre rúrky (priemer): 2 palce
Pracovný rozsah pre matice (povrch): 46 mm
Pracovný rozsah pre palcové rúrky (priemer): 50 mm
Ochrana proti pádu: áno
Materiál: chróm-vanádiová elektrooceľ, kovaná, viacstupňovo kalená v oleji
Napriek všetkej snahe zaistiť čo najpresnejší popis, obrázky a technické parametre produktov nemôžeme zaručiť, že uvádzané dáta zodpovedajú skutočnosti. Mnoho výrobcov si vyhradzuje právo zmeny niektorých parametrov či vlastností bez predchádzajúceho upozornenia. Ak potrebujete uistenie o určitých parametroch produktu alebo v prípade pochybností, kontaktujte prosím svojho obchodníka. Neskoršia reklamácia vlastností je zbytočnou komplikáciou pre obe strany. Kontaktovať výrobcu môžete na info@mader.sk, alebo na adrese: ANTALON s.r.o., Oblouková 102, Stráž nad Nisou.