Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto - Moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky Hračky KÁVA, KÁVOVARY A PRÍSLUŠENSTVO Malé domáce spotrebiče Počítače a kancelária Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče VÝPREDAJ A REPASY

Detail kategórie : Dievčatá bábiky, víly

Filter radca : 0-2500
na stránku
radenie

zobraziť
 
 
56,94 €
Cena s DPH
Rovnako ako každé dievčatko, aj BABY born si vždy priala aj bračeka, ktorý by ju ochraňoval, s ktorým by sa mohla rozprávať, zdieľať tajomstvá a hlavne sa s ním hrať. A tu je! BABY born® a jej sestry vždy premýšľajú o trikoch, ktoré môžu skúšať na svojom bratovi. Ale jeden pohľad na pojašený výraz brata BABY Born a je zrejmé, že on sám je mazaný, s ešte lepšími trikmi v rukáve. Jeho hnedé vlasy sú vždy strapaté z hrania. Žiadny problém - zoberie kefu a môže sa hrať znova. Oblečený v modrom pruhovanom tričku, má džínsy s trakmi a zábavné okrídlené topánky. Jeho obľúbenou hrou je skrývanie a hľadanie. Skrýva sa za záclonami a hneď ako hľadač prešiel, skrčí sa pod stôl so svojimi mimoriadne ohybnými kolenami. Au, narazil hlavou do nohy stola. Rozplakalo ho to. Napije sa vody z fľaše, aby sa utišil a nabil batérie, než sa vydá do kúpeľa. So šiestimi životnými funkciami. Bábika nie je len obyčajnou hračkou. Dievčatká a malé slečny sa s obľubou hrajú na mamičky a opakujú rovnaké zvyky, ako ich mama. Prostredníctvom hier a teda aj pri tej s bábikami rozvíjajú nielen svoju fantáziu, predstavivosť a jemnú motoriku. Rozširujú svoju slovnú zásobu, zdokonaľujú komunikačné schopnosti a začínajú chápať, čo mama pre dieťa robí, aby bolo pokojné a spokojné. Tieto aspekty vplývajú k formovaniu charakteru a zrelosti dieťaťa.
498,59 €
Cena s DPH
Pozri, čo priniesol bocian! Krásne malé bábätko, ktoré môžeš objavovať kúsok po kúsku. Úžasný uzlíček plný radosti skrýva veľa prekvapenie. Najprv rozbaľ ružovú zavinovačku a pozri sa, aký má bábätko fusáček. Novorodený miláčik môže driemať trebárs ako motýľ, kytička, včielka, alebo napríklad kačička. Očká má ale stále zatvorená. Ak chceš zistiť, akú majú farbu, jemne mu otri očné viečka vlhkou handričkou. Potom opatrne otvor fusáček a uvidíš, akú má bábätko farbu kože a vlasov a aký má účes. Je to dievčatko alebo chlapček? A akú farbu má jeho fľaštička? BABY born Surprise bábätko rado pije vodu zo svojej fľaštičky a používa plienku, ktorá po namočení mení farbu a objaví sa na nej pekný vzor. Akonáhle objavíš všetky tajomstvá svojho bábätka, môžeš vyplniť rodný list. Súčasťou je aj prehľad všetkých bábätiek BABY born Surprise. • BABY born Surprise • Pre hranie a zbieranie • S funkciou pitie a čůrání vrátane kúzelné plienky • Rôznorodé hry s bábikami BABY born Surprise zvyšujú predstavivosť a bolo preukázané, že podporujú rozvoj spoločenských zručností a hodnôt ako je zodpovednosť, komunikácia a empatie. BABY born Surprise s fusáčkem, plienkou, fľaštičkou, rodným listom a prehľadom všetkých bábätiek. Displej Sidekick obsahuje 15 rôznych bábik vo 30tich "surprise" baleniach.
12,47 €
Cena s DPH
Úžasná Pixies bábika ukrytá v ružovom kufríku je pripravená vydať sa na cesty.