Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto - Moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky Hračky KÁVA, KÁVOVARY A PRÍSLUŠENSTVO Malé domáce spotrebiče Počítače a kancelária Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče VÝPREDAJ A REPASY
Nachádzate sa : Root Audio Video TV  >>  PC Siete a Wifi  >>  Sieťové prvky pasívne  >>  Dátové zásuvky a inštal. mater.

Chytrá zásuvka Aqara Smart Plug (SP-EUC01)

Chytrá zásuvka Aqara Smart Plug (SP-EUC01)
30,3 €
25,25 € Bez DPH
Vyhľadané tovar už nie je možné objednať. Nájdite podobný tovar v rovnakej kategórii:
Dátové zásuvky a inštal. mater.
Dostupnosť : Nedostupne
PartNo : INDXAOURW0008
Interný kód produktu : 87925321
Popis produktu : Aqara Smart Plug
Ovládanie domácich spotrebičov nikdy nebolo jednoduchšie. Múdra zásuvka Aqara Smart Plug vám každý prístroj premení v chytré zariadení, ktoré možno ľahko ovládať na diaľku. Pripojte ju do bežnej európskej zásuvky, do nej zapojte svoj kávovar, televízor, lampičku alebo iné zariadenie a máte hotovo. Do telefónu si stiahnete aplikáciu Aqara Home, ktorá vám ponúkne prehľad o všetkých pripojených zariadeniach. Nielen, že spotrebiče budete ovládať na diaľku, ale tiež si u nich ľahko nastavíte časový plán. Kedykoľvek potrebujete, máte možnosť aktivovať hlasové asistentov a vysloviť svoje želanie nahlas. Prevádzka chytré zásuvky je vždy bezpečný vďaka pokročilej ochrane proti prehriatiu a preťaženiu.
Kľúčové vlastnosti:
Kompaktný zásuvka s európskou koncovkou
Umožní ovládať spotrebiče na diaľku
Bezpečná prevádzka s ochranou proti prehriatiu a preťaženiu
Počas prevádzky meria spotrebu energie
Jednoduché ovládanie v aplikácii
Univerzálne použitie
Chytrou zásuvku Aquari môžete použiť kdekoľvek vo svojej domácnosti. Zapojte ju do voľnej zásuvky v stene a pripojte do nej ľubovoľné zariadenie, ktoré si prajete ovládať na diaľku z aplikácie. Môže ísť o rúru, osvetlenie, televízor, práčku, chladničku, mixér, rádio a mnoho ďalších domácich spotrebičov.
Ovládanie na diaľku
Stiahnite si do svojho chytrého telefónu aplikáciu aquare Home, pomocou ktorej budete môcť pripojené zariadenia ľahko ovládať na diaľku. Zabudli ste zhasnúť alebo vypnúť ventilátor, keď ste v zhone odchádzali z domu? V aplikácii všetko napravíte, aby zariadenie zbytočne nespotreboval energiu.
Nastavenie programového plánu
V režime plánovania si môžete jednoducho zvoliť, kedy sa prístroje majú zapnúť a vypnúť. Plán sa v aplikácii uloží a múdra zásuvka ho bude automaticky plniť, bez toho aby ste museli čokoľvek kontrolovať alebo opakovane zapínať a vypínať.
Podpora hlasových asistentov
Nechce sa vám nič riešiť cez telefón? Aktivujte svojho hlasového asistenta, ktorý všetko zariadi za vás. Stačí mu povedať, čo si radi robili, a pripojené zariadenia do chytré zásuvky vám želanie splní.
Meranie spotreby energie
Priamo na displeji svojho telefónu získate okrem iného aj informácie o tom, koľko pripojený prístroj spotrebováva elektrickej energie. To vám pomôže udržiavať si prehľad o výdavkoch, takže vás účet za medziročný vyúčtovanie služieb neprekvapí.
bezpečná prevádzka
Nebojte sa mať zásuvku nepretržite zapojenú a v prevádzke. Prístroj sa pýši pokročilou ochranou proti prehriatiu a preťaženiu, vďaka čomu chráni vaše cenné spotrebiča. Kedykoľvek by hrozilo nebezpečenstvo vzniku nehody, automaticky preruší prívod energie, čím eliminuje akékoľvek riziko poškodenia zariadenia.
odolné prevedenie
Výrobca použil mimoriadne odolné materiály, ktoré sú navyše nehorľavé. Jej ochranná schránka navyše bráni zasadenie rany elektrickým prúdom. Môžete sa preto spoľahnúť na to, že zásuvka zostane dlhodobo bezchybne funkčné. Aby ste predišli akémukoľvek riziku, uistite sa, že do zásuvky zapájate spotrebiča s maximálnym príkonom 2 300 W.


Našli ste v tomto popise chybu? Prosím kontakujte nás na email: info@mader.sk

Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia.

-- [Cenník služieb]
---- [Dodacia lehota] ---- [Záruka] ---- [Reklamácia] ---- [Vrátenie] --