Audio, video, televízory Auto - Moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky a Drogéria Hračky KÁVA, KÁVOVARY, PRÍSLUŠENSTVO Malé domáce spotrebiče Počítače a kancelária Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče VÝPREDAJ A REPASY


Blaupunkt MS40BT home audio set Black Silver 100 W

2080375

Blaupunkt MS40BT home audio set Black Silver 100 W

145,74 €
121,45 € bez DPH

Dostupnost: Dodanie 3 dny 🛈

Part no.: OAVBLAWIE0012

Kód produktu: 48214193

Výrobce: Blaupunkt

Váha: 8,1 kg


Popis produktu

Popis produktu

Pohodlné a estetické
Multimediálne zariadenia, ktoré zvolíte ako prvky vybavenia vášho bytu, by sa mali vyznačovať modernou technológiou, estetickým dizajnom a vysokým komfortom používania. Systém Blaupunkt MS40BT ponúka všetky tieto funkcie a umožňuje vám pohodlne počúvať vaše obľúbené nahrávky vo vysokej kvalite. Zariadenie je zariadené v tmavých elegantných farbách, čo pomáha zladiť ho s ostatnými prvkami spálne alebo obývačky.
Veža Blaupunkt je nielen vysoká kvalita materiálov použitých pri jej konštrukcii, ale aj jednoduché použitie. Intuitívne rozhranie sa ovláda pomocou praktického diaľkového ovládania a tlačidiel na prednej strane zariadenia. Jej dôležitým prvkom je pohodlný gombík, ktorým môžete rozhodnúť o úrovni hlasitosti prehrávanej skladby. Všetky informácie sú viditeľné na čitateľnom LED displeji, ktorý uľahčuje používanie hracieho zariadenia aj po zotmení.
Vysoká kvalita zvuku
Vďaka veži Blaupunkt MS40BT môžu vaše obľúbené CD zažiť druhú mladosť. Vďaka výsuvnej priehradke je možné počúvať albumy uložené na CD-R a CD-RW nosičoch. Zariadenie navyše okrem skladieb uložených vo formáte CD-Audio podporuje disky s adresárovým systémom a súbormi v prípone MP3, takže sa nemusíte báť o svoje originálne kompilácie pred rokmi.
Bez ohľadu na to, ako často chcete audio zariadenie používať, stojí za to dbať na jeho zodpovedajúce technické parametre. Veža Blaupunkt je vybavená dvoma reproduktormi s celkovým výstupným výkonom 100 W RMS, vďaka čomu sú skladby zreteľne počuť v každom rohu bytu. Oba meniče sú navyše umiestnené v uzavretých bassreflexových puzdrách, čo sa premieta do ich dokonalého, plného zvuku v celom frekvenčnom rozsahu.
Viac spôsobov, ako počúvať hudbu
V dnešnej dobe môže byť audio zariadenie vo vašom byte skutočným multimediálnym centrom, ktoré vám poskytne ešte viac možností. Veža Blaupunkt bola vybavená technológiou Bluetooth, ktorá umožňuje pripojenie smartfónu alebo notebooku bez zbytočných káblov a predlžovačiek. Môžete si vychutnať skladby prehrávané z vášho mobilného zariadenia bez toho, aby ste museli vstať z pohovky alebo kresla.
Pokiaľ vás omrzí známe albumy a interpretov, oplatí sa pri hľadaní hudobnej inšpirácie siahnuť po starom dobrom rádiu. Veža Blaupunkt bola vybavená FM tunerom s digitálnou PLL syntézou, ktorý vám umožní pohodlne počúvať vami preferované programy vo vynikajúcej kvalite. Pokiaľ sa nechcete starať o zapamätanie všetkých frekvencií, máte možnosť uložiť si až 50 svojich obľúbených rozhlasových staníc.
Extra vybavenie
Každý používateľ zvuku niekedy chce, aby pesničky, ktoré počúva, zneli presne tak, ako chcú. Potom sa oplatí využiť funkciu ekvalizéra veže Blaupunkt na prispôsobenie úrovní vysokých, stredných a nízkych tónov vašim zvukovým preferenciám. Na dosah ruky máte niekoľko nastavení, ktoré vyhovujú hudobným žánrom, ako je pop, rock a jazz.
Snívate o ranách sprevádzaných vašimi obľúbenými melódiami? Pri veži Blaupunkt je to možné vďaka vstavanej možnosti alarmu. S jeho pomocou si na LED displeji ľahko nastavíte čas, kedy sa zariadenie samo zapne a začne prehrávať zvuk. Táto vymoženosť sa osvedčí nielen ako zaujímavá náhrada za uši drásajúce budík. Predprogramované vybavenie môže tiež slúžiť ako pohodlná pripomienka nutnosti vykonania plánovanej úlohy.
Užitočná dostupnosť
Zariadenia, ktoré používate na prehrávanie multimédií, by mali byť pripravené splniť vaše rôzne potreby. Preto bola veža Blaupunkt vybavená množstvom konektorov, ktoré vám dávajú ďalšie možnosti. Jedným z nich je 3,5 mm výstup na prednej strane zariadenia, ktorý umožňuje pohodlné pripojenie slúchadiel. Toto technické riešenie sa vám bude hodiť najmä vtedy, keď si chcete pustiť obľúbené CD bez toho, aby ste zobudili spiaci spolubývajúci.
V situácii, keď chcete pripojiť externé zdroje zvuku pomocou kábla, môžete použiť výstup AUX. S ním môžete zvukový systém Blaupunkt používať ako zvukový systém pre váš smartfón! Konštruktéri si navyše dali záležať na tom, aby ste mohli pripojiť externý disk, takže na prednom paneli je štandardný USB výstup. Stačí k nemu pripojiť USB flash disk alebo MP3 prehrávač a vychutnať si svoje obľúbené kompilácie a soundtracky.
ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE
Modelka
MS40BT
Napájanie
100 W
Diaľkový
Áno
Farba
strieborný
TANIERE
Počet tanierov
1
Spôsob podávania disku
Šuplík
RÁDIO
Rozsahy
FM
Internetové rádio
Nie
Pamäť stanice
50
OZNÁMENIE
Wi-Fi
Nie
Bluetooth
Áno
NFC
Nie
USB
Áno
AUX
Áno
Výstup na slúchadlá
Áno
Digitálny vstup
Nedostatok
Cinch in/out
Nie
Magnetofón
Nie
Kompatibilita s hlasovým asistentom
Nie
FUNKCIE
Systém priestorového zvuku
Nie
Hodiny
Áno
Zvukový ekvalizér
Áno
FYZICKÉ ÚDAJE
Výška
150 mm
Šírka
230 mm
Hĺbka
230 mm
Výška reproduktora
300 mm
Šírka reproduktora
140 mm
Hĺbka reproduktora
210 mm
Nastavte váhu
6,8 kg
PODPOROVANÉ AUDIO FORMÁTY
MP3
Áno
FLAC
Nie
DIVX
Nie
WAV
Nie
WMA
Nie


Našli ste v tomto popise chybu? Prosím kontakujte nás na email: info@mader.sk

Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia.

Späť k nákupu