Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto - Moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky Hračky KÁVA, KÁVOVARY A PRÍSLUŠENSTVO Malé domáce spotrebiče Počítače a kancelária Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče VÝPREDAJ A REPASY
Nachádzate sa : Root Veľké spotrebiče  >>  Mikrovlnné rúry

Amica X-TYPE AMMB25E2SGB mikrovlnná rúra

Amica X-TYPE AMMB25E2SGB mikrovlnná rúra
298,7 €
248,92 € Bez DPH
Dostupnosť : Nedostupné
PartNo : AGDAMIKMZ0017
Interný kód produktu : 72633153
Výrobca : Amica
Váha : 19,9
Popis produktu : Pripravené programy
Musí byť problém s výberom správnej vykurovacej energie a času problémom? Nie, ak používate mikrovlnnú rúru Amica. Vložte misku, nastavte jej hmotnosť, vyberte typ a mikrovlnná rúra vyberie vhodný program. Jednoduché a pohodlné.

Rýchly štart
Vraciate sa domov. Máte hlad a musíte niečo rýchlo jesť. V takýchto situáciách bude funkcia QuickStart fungovať dokonale. Kliknete a zapnete. Okamžik a vaše obľúbené jedlo pripravené.

Interiér je vyrobený z nerezovej ocele
Vysoká kvalita a spoľahlivosť sú určite základné kritériá, ktoré vás prevedú výberom vybavenia pre vašu kuchyňu. Mikrovlnné rúry Amica splnia vaše očakávania. Ich interiéry sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, ktorá je odolná proti poškodeniu a výrazne uľahčuje čistenie. Amica je dlhoročné pohodlie!

Detský zámok
Určite ste omylom nezapli, nevypali ani nezmenili nastavenia mikrovlnnej rúry. Vďaka blokáde používanej v sporákoch Amica eliminujete toto riziko. Ak chcete zámok aktivovať alebo deaktivovať, vyberte príslušnú kombináciu tlačidiel na ovládacom paneli. Zámok je obzvlášť užitočný, ak máte deti a ak chcete utrieť kryt zariadenia.

Rozmrazovanie času
Musíte rýchlo pripraviť väčšiu porciu mäsa, ale mäso je zmrazené? Neboj sa. Nastavte čas topenia a mikrovlnná rúra Amica rýchlo rozmrazuje jedlo. Bez potreby dlhodobého rozmrazovania, ktoré navyše zahŕňa vývoj baktérií. Vždy načas.

Rozmrazovanie podľa hmotnosti
Máte radi pizzu, ale je to zamrznuté na kosti. Žiaden problém. Nastavte vyváženie a mikrovlnná rúra vyberie čas a výkon rozmrazovania. Vďaka rozmrazovaniu nielen rýchlo rozmrazujete jedlo, ale tiež sa vyhnete prehriatiu. Mikrovlnné rúry Amica sú prínosom.

gril
V polovici zimy sa cítite ako grilované krkovičky. Nič jednoduchšie. Vložte misku do mikrovlnnej rúry Amica, vyberte funkciu Gril a pripravte chutné chrumkavé jedlo pre dvoch! Gril po celý rok!

5 úrovní výkonu
Úroveň výkonu v mikrovlnných rúrach sa dá nastaviť podľa toho, aké jedlo chceme pripraviť a koľko času máme. Okrem maximálnej, strednej a minimálnej úrovne a ich udržiavania v teple je veľmi užitočná funkcia časového rozmrazovania.

Otvorenie senzora
Zabudnite na štandardné tlačidlá a gombíky otváranie dverí senzora je pohodlie a estetika v jednom. Už nemusíte vynakladať silu, stačí sa ho jemne dotknúť a dvere sa automaticky otvoria. Plochý ovládací panel sa preto ľahšie udržuje v čistote, pretože nedostatok tlačidiel tiež neznamená žiadne medzery. A čisté pohodlie.

Rotačná doska
Zabezpečuje rovnomerné zahrievanie potravín. Umožní vám vždy dokonale zahriať jedlo na vonkajšej strane, v strede a na dne. Dobrú chuť!

Sklenená predná časť
Predné prvky ukončené zrkadlovým sklom.


Našli ste v tomto popise chybu? Prosím kontakujte nás na email: info@mader.sk

Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia.

-- [Cenník služieb]
---- [Dodacia lehota] ---- [Záruka] ---- [Reklamácia] ---- [Vrátenie] --