Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto - Moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky Hračky KÁVA, KÁVOVARY A PRÍSLUŠENSTVO Malé domáce spotrebiče Počítače a kancelária Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče VÝPREDAJ A REPASY
Nachádzate sa : Root Veľké spotrebiče  >>  Rúry na pečenie  >>  Vstavané rúry

Amica ED57527B X-TYPE PYRO vstavaná rúra

Amica ED57527B X-TYPE PYRO vstavaná rúra
396,25 €
330,21 € Bez DPH
Dostupnosť : Dodání 3-5 dní
Interný kód produktu : 74475794
Výrobca : Amica
Váha : 54,6
Popis produktu : Systém Amica BakingPro
Vynikajúce pečenie nie je len záležitosťou zručnosti, ale predovšetkým správnej pece. Nový dizajn komory zaručuje dokonalé rovnomerné rozloženie tepla a stabilnú teplotu v celej rúre. Vďaka tomu môžete pripraviť veľkú časť pečeného tovaru s istotou, že bude rovnomerne prepláchnuté a zapečené. Komora je tiež väčšia a má viac úrovní pečenia, teraz si môžete piecť príslovečné pár pečienok jedným kameňom! Dosky sú tiež väčšie a nový kryt ventilátora urýchľuje ohrievanie. So systémom BakingPro môžete piecť viac, rýchlejšie, lepšie a pohodlnejšie a vaše každodenné povinnosti budú potešením!

Programátor Tc
Ovládajte pohodlne pomocou senzorov a čitateľného displeja, ktorý zobrazuje aktuálny stav rúry. Toto je mimoriadne ľahký prístup k hotovým programom a ďalším funkciám.

Zahrievajte za 3 min.
Ste v neustálom behu a nemáte na všetko dostatok času? Táto funkcia umožňuje veľmi rýchle zahriatie rúry na zvolenú teplotu. Rúra dosiahne 150 ° C za 3 minúty! Môžete ho zapnúť iba krátko pred pečením a uistite sa, že ho dokážete včas.

Dokonca aj pečenie na niekoľkých úrovniach
Nový dizajn komory rúry zaručuje dokonalé a rovnomerné rozloženie tepla v peci. Vďaka tomu môžete pripraviť veľkú časť pečeného tovaru s istotou, že bude rovnomerne prepláchnuté a zapečené. V tejto priestrannej rúre môžete ľahko umiestniť viac ako 100 muffínov súčasne! Môžete ľahko sušiť huby a ovocie a piecť na niekoľkých úrovniach naraz.

Široký teplotný rozsah: 30 ° C - 280 ° C
Univerzálny pomocník pri príprave jedla je na nezaplatenie. Preto vám ponúkame širokú škálu teplôt, ktoré poskytujú univerzálnosť pri pečení rôznych pokrmov a umožňujú vám ich rýchlo pripraviť. 30 ° C je ideálna teplota na kysnutie cesta. 40 - 50 ° C je vynikajúci prostriedok na rozmrazovanie mäsa. Pri 200 ° C môžete rýchlo upiecť jedlo z lístkového cesta a pri 280 ° C obľúbenú pizzu. Doprajte si pohodlie!

Pyrolytické čistenie
Účinné umývanie špinavej rúry je zdĺhavý a časovo náročný proces. Teraz na to môžete zabudnúť! Samočistenie je automatické, efektívne a vďaka špeciálnemu zabezpečeniu dverí úplne bezpečné čistenie komory rúry bez potreby akýchkoľvek čistiacich prostriedkov. Rúra sa zahrieva na teplotu 480 ° C a odstraňuje všetky nečistoty vrátane nepríjemných škvŕn. Použitím pyrolytického čistenia sa vyhnete ručnému čisteniu, nestrávite cent na čistiace prostriedky a ušetríte veľa drahocenného času. Doprajte si čisté potešenie!

EasyClean ľahko čistiteľný smalt
Čistenie rúry je práca, ktorú sa vám nepáči. Na uľahčenie procesu čistenia bol interiér pecí Amica pokrytý špeciálnym ľahko čistiteľným smaltom EasyClean, zbaveným pórov a dutín, ktoré napomáhajú ukladaniu nečistôt a tuku. Odteraz bude čistenie rúry úžasne jednoduché. Uľahčite život! Nestrácajte príliš veľa času na čistenie! Strávte to so svojimi blízkymi alebo rozvíjajte svoje záujmy.

Studená predná strana 35 ° C
Je zaručené popálenie, keď sa dotknete pohára aktivovanej rúry? Nie v peci Amica, kde teplota skla nepresahuje 35 ° C! Zariadenia sú vybavené systémom vetracích potrubí, ktoré v kombinácii s ventilátorom zabezpečujú nepretržitý tok studeného vzduchu medzi dverami. Bezpečná nízka teplota vonkajšej tabule vám umožní pozorovať pečenie potravín zblízka, bez rizika obarenia!

Teleskopické vodiace prvky s funkciou STOP
Posuvná platnička s horúcim jedlom sa ľahko horí a hrozí nebezpečenstvo pádu plachty. Nie v peci Amica! To všetko vďaka vodidlám, ktoré sú vybavené špeciálnymi brzdami na preklzávanie a vystupovanie. Vďaka nim môžete bezpečne a bez rizika popálenia vkladať a vysunúť aj horúce a silne naložené listy.

Halogénové svietidlo zvršok
Na kontrolu stavu prípravy jedla už nemusíte otvárať dvierka rúry! Halogénové osvetlenie znamená, že vnútro komory rúry je osvetlené, takže môžete vidieť všetko. Pohodlné a bez straty tepla!

Pripravené programy na pečenie
Ušetria vám veľa drahocenného času. Pripravené pekárske programy boli pripravené v spolupráci s profesionálnymi kuchármi. Vďaka nim môžete rýchlo pripraviť akékoľvek jedlo bez premýšľania o čase pečenia alebo teplote primeranej typu a veľkosti jedla. Rúra to urobí za vás! A efekt bude vždy dokonalý.

Energetická trieda A +
Platenie účtov za elektrinu je fuška. Z dôvodu vášho rozpočtu a prírodného prostredia sme v peciach Amica aplikovali riešenia, ktoré zaručujú nižšiu spotrebu energie a následne nižšie účty. Pece Amica sú v každom ohľade efektívne!

Zatvorený pás dverí
Problémy s čistením ťažko prístupných zákutí a úkrytov? Nie v peci AMICA! Uzatvorená horná lišta dverí neumožňuje vniknutiu znečistenia! Demontáž je veľmi jednoduchá, napríklad dôkladným vyčistením. Čistý komfort!

Zámok programátora
Určite aspoň raz náhodným zapnutím, vypnutím alebo zmenou nastavení rúry počas jej prevádzky. V peciach Amica je programový blokátor, ktorý eliminuje toto riziko. Stačí jedno kliknutie a je pripravený. Zámok chráni pred nechcenými nastaveniami a umožňuje vám utrieť ovládací panel, aj keď je rúra zapnutá.

Ľahké vybratie dverí
Určite viete, aké ťažké je čistenie dvierok a okien rúry, najmä na okrajoch av rohoch. Dvere v peciach Amica sú vybavené špeciálnymi západkami pre ľahkú a rýchlu demontáž. Vďaka tomu ich môžete odstrániť a bezpečne vyčistiť. Odstránené dvierka uľahčia čistenie komory rúry.

Bočné rebríky
Pece Amica sú primárne praktické riešenia pre vaše pohodlie. Bočné rebríky vám umožnia ľahko a bezpečne posúvať a posúvať listy. Chcete umyť komoru rúry? Len demontujte rebríky. Je to ľahké, pretože sú namontované na špeciálnych háčkoch. Rebríky sa môžu umývať aj v umývačke riadu, aby sa predišlo časovo náročnému čisteniu. A ak sa rozhodnete, že potrebujete teleskopických vodítok, kúpte ich a pripevnite ich na rebríky. Nech žije pohodlie!

SmellCatalyst - katalyzátor vône
Dýchajte voľne! Čistý vzduch bez zápachu naplní vašu kuchyňu a spríjemní vašu rúru! Vo svojom komíne je umiestnený katalyzátor zápachu, v ktorom častice tuku a nečistôt neustále horia pri vysokej teplote počas vyprážania alebo pečenia, čo im bráni uniknúť von. Preto namiesto nepríjemného zápachu pálenia alebo tuku vo vzduchu stúpa zápach čistoty. Tuk nie je vo vzduchu, takže sa nezaoberá nábytkom ani záclonami, a to je ďalšia výhoda, pretože sa nemusíte čistiť.

Recepty na dverách
Recepty na vnútornej strane dvierok rúry sú praktickým sprievodcom, ktorý poskytuje informácie o druhu jedla, teplote, hladine a čase pečenia.

Jemné svetlo
Výzdoba vašej kuchyne môže získať eleganciu a jemnosť. A svetlo, ktoré svieti v rúre, môže byť príjemné pre oči a neuraziť. Funkcia SoftLight pomôže vytvoriť vašej kuchyni zvláštnu atmosféru a atmosféru. Mäkké jemné svetlo v dutine rúry sa postupne rozsvieti a hladko prúdi.

Počet funkcií rúry: 11
Máte radi pohodlie a riešenia, ktoré uľahčujú život? Máme pre vás niečo! Až 11 užitočných funkcií, vrátane rýchleho zahrievania a odmrazovania. Od tejto chvíle nebude rúra zohrievať rýchlou rýchlosťou, príprava jedla z grilu alebo rozmrazovanie porcie mäsa nebude problémom.


Našli ste v tomto popise chybu? Prosím kontakujte nás na email: info@mader.sk

Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia.

Rýchle odkazy pre našich zákazníkov :)

:: Cena doručenia :: Dodacia lehota :: Všetko o záruke :: Reklamačný formulár :: Vrátenie tovaru ::