Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto - Moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky Hračky KÁVA, KÁVOVARY A PRÍSLUŠENSTVO Malé domáce spotrebiče Počítače a kancelária Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče VÝPREDAJ A REPASY
Nachádzate sa : Root Malé domáce spotrebiče  >>  Starostlivosť o telo  >>  Holiace strojčeky

Xiaomi Mi Electric Shaver

Xiaomi Mi Electric Shaver
46,24 €
38,53 € Bez DPH
Vyhľadané tovar už nie je možné objednať. Nájdite podobný tovar v rovnakej kategórii:
Holiace strojčeky
Dostupnosť : Nedostupne
PartNo : AGDXAOGOL0008
Interný kód produktu : 79761336
Popis produktu : Holiaci strojček predstavuje dobrý pomer ceny a výkonu. Vďaka flexibilnej plávajúcej holiacej hlave, ktorá sa výborne prispôsobí línii tváre, je ideálny pre akékoľvek kontúry. Špeciálna dvojitá čepeľ na krátke ale precízne oholenie vám dopraje hladkú pokožku a príjemný pocit po holení. Ďalšou výhodou tohto prístroja sú 2 stupne rýchlosti pre čo najrýchlejšie oholenie a jednoduché čistenie celého korpusu. Strojček vyniká i dlhou životnosťou a jeho batéria sa rýchlo nabije. Možno ho použiť nasucho aj namokro, nakoľko disponuje vodotesnou úpravou v zmysle štandardu IPX7. Frézka s dvoma krúžkami a dvojkrúžkové čepele sú až o 50 % výkonnejšie než bežné holiace strojčeky. Vnútorný a vonkajší krúžok pozostáva zo spolu 90 rovnomerne rozložených holiacich zubov, čím sa znásobuje účinnosť holenia.

Precízne výsledky
Strojček ponúka tri holiace hlavy a 360° plávajúci systém, vďaka čomu sa bez problémov prispôsobí kontúram vašej tváre i na ťažko dostupných miestach. Na lícach, nad hornou perou, na brade a na krku vyrastajú chĺpky v odlišnom smere. Z tohto dôvodu vychádza ako ideálne riešenie flexibilná čepeľ. Výsledkom je dokonale hladká pokožka bez akéhokoľvek strniska.
Precízne výsledky
Prídavná čepeľ
Na vonkajšom krúžku hlavnej čepele, veľkej ani nie desatinu milimetra, sa nachádza tenká prídavná čepeľ. Chĺpok ľahko nadvihne a hlavná čepeľ ho obratom zreže. Tento systém oceníte najmä pri holení nepravidelne rastúcich alebo jemných chĺpkov. Môžete sa tak tešiť na bezchybný a na dotyk príjemný pocit hladkosti.
Prídavná čepeľ
Poradí si i s hrubšou bradou
Tajomstvom úspechu sú dva stupne rýchlosti. Štandardný využijú majitelia hustej brady či fúzov, akcelerátor zasa nájde uplatnenie pri hrubšej brade. Stisnutím a podržaním tlačidla na jednu sekundu možno medzi nimi jednoducho prepínať.
Poradí si i s hrubšou bradou
Vodotesné telo
Táto vlastnosť v zmysle štandardu IPX7 umožňuje použiť strojček namokro aj nasucho. Takisto ho môžete opláchnuť vo vode a vyčistiť. Pokiaľ túžite po ešte jemnejšom a hladšom oholení, naneste na tvár penu na holenie, ktorá chĺpky zjemní, a ihneď ju ohoľte. Nezabúdajte, že šampón, pena do kúpeľa alebo horúca voda môžu spôsobiť začervenanie alebo podráždenie oholenej pokožky.
Vodotesné telo
Tridsať oholení na jedno nabitie
Zabudovaná lítiová batéria holiaceho strojčeka sa nabije v priebehu dvoch hodín. Následne prístroj vydrží pracovať 60 minút, čo pohodlne vystačí na niekoľko oholení. K dispozícii máte aj 5-minútové expresné nabíjanie na jedno použitie. Prínosom je tiež režim USB. Chýbajúcu energiu tak do strojčeka doplníte pomocou mobilnej nabíjačky alebo počítača. Toto riešenie oceníte predovšetkým pri cestovaní.
Tridsať oholení na jedno nabitie
Ďalšie výhody
Špeciálna PPG povrchová úprava zabráni zanechávaniu viditeľných odtlačkov prstov a takisto vám spríjemní manipuláciu s prístrojom. Cestovný zámok strojček ochráni pred náhodným uvedením do činnosti napríklad počas ciest alebo pri objavení zvedavými detskými rúčkami. Kontrolka čistenia a porúch vám dá vedieť napríklad o vhodnom čase na údržbu zásobníka na fúzy.


Našli ste v tomto popise chybu? Prosím kontakujte nás na email: info@mader.sk

Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia.

-- [Cenník služieb]
---- [Dodacia lehota] ---- [Záruka] ---- [Reklamácia] ---- [Vrátenie] --