Audio, video, televízory Auto - Moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky - Drogéria Hračky KÁVA, KÁVOVARY A PRÍSLUŠENSTVO Malé domáce spotrebiče Počítače a kancelária Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče VÝPREDAJ A REPASY


Whirlpool FFB 7238 WV EE

1887965

Whirlpool FFB 7238 WV EE

333,92 €
278,27 € bez DPH

Dostupnost: Dodání 3 dny

Part no.: FFB7238BVEE

Kód produktu: 84705015

Výrobce: Whirlpool

Váha: 66,1 kg


Popis produktu

Popis produktu

Spredu plnená práčka s kapacitou bielizne sedem kilogramov a veľkým, užívateľsky prívetivým, digitálnym displejom. Vďaka technológii 6. Zmysel spolu s množstvom programov docieli vynikajúce výsledky prania. Medzi nimi nájdete napríklad program pre osvieženie bielizne, program na jemnú bielizeň, vlnu alebo športové oblečenie. Nechýbajú ani funkcie ako odložený štart alebo rýchle pranie. Vďaka funkcii FreshCare+ práčka udrží bielizeň sviežu a voňavú aj niekoľko hodín po skončení pracieho cyklu.

Cashback
Získajte späť až 30 € za nákup vybraných modelov práčok Whirlpool z rady FreshCare +. Akcia trvá od 1. 3. do 30. 4. 2021. Viac informácií nájdete na stránkach výrobcu Whirlpool.

Cashback
FreshCare+
Udržuje vašu bielizeň sviežu až šesť hodín po skončení pracieho cyklu. Funkcia FreshCare+ s parou udržuje vašu bielizeň neustále sviežu vďaka efektívnemu použitiu pary a jemným pohybom bubna s pomalými obojsmernými kmitmi.

FreshCare+
6. Zmysel
Objavte technológiu, ktorá myslí za vás. Práčka automaticky detekuje veľkosť a typ náplne, na ich základe potom zvolí tie najlepšie parametre cyklu s cieľom dosiahnutia ideálnych výsledkov prania. Zároveň šetrí vodu, energiu a čas a tým aj vašu peňaženku.

6. Zmysel
Steam Refresh
Odstraňuje pachy a minimalizuje pokrčenie bielizne len za 20 minút. Obnovuje sviežosť vašich odevov bez zbytočného prania. Princíp tohoto špeciálneho osviežujúceho cyklu spočíva v prúde pary, ktorý práčka vytvára. Ten preniká do vlákien, kde odstraňuje pachy a tkaniny uvoľňuje, čím dochádza aj k vyhladzovaniu záhybov. Program Steam Refresh spotrebuje menej ako dva poháre vody a trvá iba 20 minút.

Steam Refresh
SoftMove
Starostlivosť na mieru o akýkoľvek typ tkaniny. Systém SoftMove pracuje so 14 rôznymi programami, ktoré zaisťujú perfektné výsledky pre každý typ tkaniny. Princípom je exkluzívny set šiestich špeciálnych pohybov bubna, ktoré sú prispôsobené rôznym druhom tkanín od tých najjemnejších po najodolnejšie.

SoftMove
SenseInverter motor
Tichý a energeticky úsporný motor s dlhou životnosťou. Vďaka SenseInverter motoru sú všetky prírodné materiály dokonale chránené. Pohyby bubna sú kalibrované, čo umožňuje bielizni vo vnútri bubna priľnúť k jeho stenám. Tým sú vlákna chránené, znižuje sa trenie a plstnatenie materiálov.

SenseInverter motor
Clean+
Zabudnite na škvrny. S voľbou Clean+ je možné prispôsobiť prací cyklus úrovni zašpinenia bielizne. Možno voliť z troch úrovní: Intenzívne, Denné, Rýchle.

Clean+
Intenzívne plákanie
Starostlivosť o jemnú pokožku. Výberom tejto možnosti sa zvýši účinnosť plákania, aby bolo zaručené optimálne odstránenie pracieho prostriedku. Funkcia je zvlášť užitočná pre tých, ktorí majú jemnú a citlivú pokožku.
Späť k nákupu