Audio, video, televízory Auto - Moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky - Drogéria Hračky KÁVA, KÁVOVARY A PRÍSLUŠENSTVO Malé domáce spotrebiče Počítače a kancelária Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče VÝPREDAJ A REPASY


SVEN PS-650 50W reproduktor

2530557

SVEN PS-650 50W reproduktor

89,22 €
74,35 € bez DPH

Dostupnost: Dodání 3 dny

Part no.: PS-650

Kód produktu: 83996925


Popis produktu

Popis produktu

Jednofarebné podsvietenie
Štýlový reproduktor na večierku je nevyhnutný. Vstavané LED diódy v tomto modeli mu poskytnú originálne osvetlenie, vďaka čomu je ešte atraktívnejší. Zobuďte obdiv medzi svojimi priateľmi na každej domácej párty výberom reproduktora s jedinečným podsvietením.
USB port
Neobmedzujte sa na počúvanie hudby iba z telefónu. Vďaka vstavanému USB vstupu môžete k reproduktoru pripojiť aj ďalšie zariadenia zhromažďujúce hudbu, ako sú pendrive alebo MP3/MP4 prehrávače. Počúvanie hudby kdekoľvek a kedykoľvek sa stane čistým potešením.
Slot pre pamäťovú kartu
Bezdrôtový reproduktor so slotom na pamäťovú kartu je ešte väčšou možnosťou uloženia hudby na jednom mieste bez nutnosti pripojenia k telefónu. K zariadeniu stačí pripojiť pamäťovú kartu a hudbu si budete môcť užívať bez obmedzení. Vďaka tomuto vstupu môžete počúvať svoje obľúbené skladby bez obáv z vybitia batérie telefónu, tabletu alebo iného prehrávača.
Sven PS-650 je dokonalý bezdrôtový reproduktor, s ktorým môžete počúvať hudbu bez prerušenia. Je to možné vďaka technológii Bluetooth, pomocou ktorej môžete zariadenie prepojiť s telefónom alebo tabletom, ale nielen. Reproduktor Sven PS-650 má tiež USB vstup pre pripojenie k MP3/MP4 prehrávačom, pendrivom a slot na microSD kartu, takže sa nemusíte báť o batériu v telefóne.
NAPÁJANIE
Napájanie
Bezdrôtový
Maximálna pracovná doba
10 hodín
Doba nabíjania
Žiadne dáta
OZNÁMENIE
Bluetooth
Bluetooth nedefinované
AirPlay
Nie
Wi-Fi
Nie
NFC
Nie
USB port
Áno
MicroUSB vstup
Áno
Vstup pre slúchadlá
Nie
Audio vstup
Áno
Slot pre pamäťovú kartu
Áno
DOPLNKOVÉ FUNKCIE
Vstavané rádio
Nie
Zabudovaný mikrofón
Nie
Viacbodový
Nie
Funkcia powerbanky
Nie
Kompatibilita s hlasovým asistentom
Nie
TECHNICKÉ DÁTA
Napájanie
50 wattov
Odolný voči striekajúcej vode
Nie
Farba
Čierna
Podsvietenie
Jednofarebné
Váhy
3850 g
Späť k nákupu