Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto - Moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky Hračky KÁVA, KÁVOVARY A PRÍSLUŠENSTVO Malé domáce spotrebiče Počítače a kancelária Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče VÝPREDAJ A REPASY
Nachádzate sa : Root Veľké spotrebiče  >>  Chladničky a mrazničky  >>  Kombinované chladničky  >>  Voľne stojace chladničky kombinované

Siemens KG39EAWCA IQ500, kombinácia chladničky a mrazničky

Siemens KG39EAWCA IQ500, kombinácia chladničky a mrazničky
759,59 €
632,99 € Bez DPH
Dostupnosť : Dodání 3-5 dní
PartNo : KG39EAWCA
Interný kód produktu : 80538860
Výrobca : SIEMENS
Váha : 79,9
Popis produktu : Kombinácia chladničky a mrazničky Siemens KG39EAWCA je ideálny pre stredne veľké domácnosti s celkovou čistou kapacitou 337 litrov. V chladiacej oblasti s objemom 249 litrov majú čerstvé potraviny dostatok priestoru na piatich policiach z bezpečnostného skla, z ktorých dve sú výškovo nastaviteľné a štyri výsuvné, v zásuvke na ovocie a zeleninu hyperFresh s reguláciou vlhkosti a krabicu hyperFresh 0 ° C na ryby a mäso a v štyroch priehradkách na dvere aby boli jasne uložené. Pomocou tlačidla superCooling sa teploty chladiaceho priestoru rýchlo zníži na +2 ° C, čo zabráni nežiaducemu zvýšeniu teploty pri potravinách, ktoré sú už dobre chladené pri skladovaní teplejších potravín v chladiacom priestore. Mraziaci priestor KG39EAWCA má 88 litrov a je vybavený tromi priehľadnými mraziacimi zásuvkami, z ktorých jedna je BigBox. LowFrost obmedzuje tvorbu ľadu, takže mraznička musíte odmrazovať oveľa menej často. Regulácia teploty KG39EAWCA sa vykonáva samostatne pre chladiacu a mraziacu priestory a možno ju čítať presne digitálne. So spotrebou energie 168 kWh za rok je KG39EAWCA zaradený do triedy energetickej účinnosti A +++, a preto je obzvlášť šetrný k vašej peňaženke a životnému prostrediu.
Vďaka zapustenému LED osvetlenie je interiér vašej chladničky príjemne a rovnomerne osvetlený bez oslnenia. LED svetlá majú dlhú životnosť a sú energeticky úsporné.
Vďaka skleneným policiam easyAccess môžete mať jedlo na dohľad a na dosah. Pre väčšie pohodlie pri skladovaní a vyberaní potravín možno teraz sklenené police pohodlne vysunúť do stredu na profilové lišty. Dokonca aj plne naloženej police hladko kĺžu a nepřeklápějí sa. Bezrámové police sú vyrobené z vysoko kvalitného robustného skla. Získate tak optimálny prehľad a nič nezostane skryté.
systém multiAlarm
Systém multiAlarm vás vizuálne a akusticky upozorní, akonáhle teplota stúpne, napríklad preto, že dvere ostali otvorené.
police z bezpečnostného skla
Všetky sklenené police sú vyrobené z extra silného a ľahko čistiteľného bezpečnostného skla. Pokiaľ niečo spadne, rozliata kvapalina je obsiahnutá a nepreteká cez celú chladničku.
Aj tie najmenšie výkyvy teploty, napríklad v dôsledku priameho slnečného žiarenia na chladničku s mrazničkou, môžu ovplyvniť podmienky v chladničke - a tým aj čerstvosť vašich potravín. Aby sa tomu zabránilo, freshSense meria vnútornú a vonkajšiu teplotu chladničky a detekuje zmenu okolitých podmienok. Akonáhle je zistená zmena, riadiaci systém ju okamžite napraví, aby vaše jedlo zostalo čerstvé čo najdlhšie.
Technológia lowFrost so špeciálnym výparníkom znižuje tvorbu ľadu na minimum. Malý ľad, ktorý sa tvorí, je rovnomerne rozložený, takže rozmrazovanie je rýchle a jednoduché a udržuje nízku spotrebu energie vašej chladničky. Minimalizujte prácu s odmrazovaním pomocou lowFrost.
super Božie
S funkciou superCooling môžete počas nastavenej doby znížiť teplotu vašej chladničky, aby ste mohli čerstvé potraviny rýchlo ochladiť. Tým sa zabráni nežiaducemu zvýšeniu teploty potravín, ktoré už boli chladené.
veľká krabica
Celá jahňacie stehno, niekoľko pízz alebo veľká mraznička s čerstvo nazbieranými čučoriedkami - bigBox ponúka extra veľký úložný priestor pre veľké potraviny. Všetko je možné uložiť a stohovať v niekoľkých jednoduchých krokoch. A ak potrebujete ešte viac miesta, možno všetky zásuvky a police ľahko vybrať, takže vám v mrazničke zostane všetok priestor.
hyperFresh
Či už marhule, brokolica alebo jahňacie šalát - obsah vlhkosti v zásuvke hyperFresh možno prispôsobiť tomu, čo je uložené, a jednoducho ho nastaviť ručne pomocou posuvného ovládača. Všetko teda zostane dlhšie svieže a svieže.
Trieda energetickej účinnosti A +++
Ročná spotreba energie 168 kWh / rok
Čistý objem chladiaceho priestoru 249 litrov
Čistý objem mraziaceho priestoru 88 litrov
Označenie hviezdičkou (mraziaci oddiel) 4-hviezdičkový oddiel
Klimatická trieda SN-T
Emisie hluku šíreného vzduchom 38 dB (A)
samostatný dizajn
Kombinácia chladničky a mrazničky
farba biela
EAN 4242003868911
Č. Výrobca KG39EAWCA
rad IQ500
Celková využiteľná kapacita 337 litrov (vrátane mraziaceho priestoru: 88 litrov, chladiaceho priestoru: 249 litrov)
Rozdelenie chladiaceho priestoru hore, mraziaceho priestoru dole
Police chladiacej plochy 5 kusov, druh / materiál: bezpečnostné sklo
2 z nich sú výškovo nastaviteľné
4 z nich možno vytiahnuť
Ďalšie priehradky / informácie 1 box hyperFresh 0 ° C, 1 box hyperFresh s reguláciou vlhkosti, stojan / doska na fľaše
Mraziaci plocha Mraziaca kapacita 14 kg / deň
Doba skladovania v prípade poruchy 35 hodín
Mraziace zásuvky 3 kusy, priehľadné
Ďalšie priehradky / informácie vrátane 1 BigBox
Dverné priehradky 4 kusy, podnos na vajcia
Elektronická regulácia teploty, samostatná pre chladničku a mrazničku
Zobraziť digitálne
Funkcia superchladenie, prepínanie dovolenky, odtok rozmrazené vody
LED osvetlenie v chladiacom priestore
Funkcia odmrazovanie chladničky: Automatická
Chladiaci chladiace technológie LowFrost
Systém chladenia vnútorného ventilátora
Teplota alarmu Optická, akustická, s pamäťovou funkciou
dvere akusticky
Zarážka dverí / montáže vpravo (vymeniteľná)
Rukoväť Zvislo integrovaná rukoväť
Nohy / kolieska Výškovo nastaviteľné nohy vpredu, prepravné kolieska vzadu
Napájanie 220 voltov - 240 voltov, frekvencia 50 Hz
Dostupné príslušenstvo 2 studené akumulátory
Rozmery šírka: 600 mm x výška: 2010 mm x hĺbka / dĺžka: 650 mm
Dĺžka napájacieho kábla 240 cm
Hmotnosť 79,9 kg


Našli ste v tomto popise chybu? Prosím kontakujte nás na email: info@mader.sk

Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia.

-- [Cenník služieb]
---- [Dodacia lehota] ---- [Záruka] ---- [Reklamácia] ---- [Vrátenie] --