Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto - Moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky Hračky KÁVA, KÁVOVARY A PRÍSLUŠENSTVO Malé domáce spotrebiče Počítače a kancelária Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče VÝPREDAJ A REPASY
Nachádzate sa : Root Malé domáce spotrebiče  >>  Starostlivosť o telo  >>  Zubné kefky

Philips Sonicare ProtectiveClean 6100 Black

Philips Sonicare ProtectiveClean 6100 Black
142,99 €
119,16 € Bez DPH
Vyhľadané tovar už nie je možné objednať. Nájdite podobný tovar v rovnakej kategórii:
Zubné kefky
Dostupnosť : Nedostupne
PartNo : HX6870/47
Interný kód produktu : 76735228
Výrobca : PHILIPS
Popis produktu : Účinná sonická technológia

Patentovaná sonická technológia zubnej kefky pracuje dynamicky, ale zároveň šetrne, preto odstráni všetky nečistoty. Špeciálne jemné vlákna v kombinácii s prúdením vody a 31 000 kmitmi za minútu efektívne odstránia povlak zo zubov pozdĺž línie ďasien aj z medzizubných priestorov.

Už nebudete na zuby tlačiť

Aby ste na zuby pri čistení zbytočne veľa netlačili a nepoškodzovali si ďasná a zuby, je kefka vybavená senzorom tlaku. Ten pri prílišnom tlaku začne vydávať pulzujúci zvuk, aby vás upozornil, že je potrebné na kefku prestať toľko tlačiť.

Tri režimy čistenia v troch intenzitách

Clean na každodenné starostlivé čistenie

White na lepšie odstránenie povrchových škvŕn zo zubov

Gum Care minútový režim na jemnú masáž ďasien

Všetky tri režimy možno regulovať tromi stupňami intenzity čistenia. Preto môžete voliť medzi deviatimi režimami a vybrať si ten, ktorý vám bude najviac vyhovovať.

Kefka prepojená s hlavicou

Novou funkciou je aj prepojenie kefky a hlavice pomocou funkcie BrushSync. Okrem toho, že vždy dostanete včas informáciu, že je potrebné vymeniť hlavicu, tak dokonca hlavica pomôže vybrať režim čistenia, ktorý s danou hlavicou bude najlepšie fungovať a bude mať najlepšie výsledky.

Vždy čisté kefkové hlavice

Udržujte hlavice vašej kefky vždy čisté. Pomôže vám s tým UV sanitizér, ktorý je špeciálne vyvinutý tak, že svetlo, ktoré vydáva, odstráni z kefkovitej hlavice až 99% baktérií.

Vždy čisté kefkové hlavice

Udržujte hlavice vašej kefky vždy čisté. Pomôže vám s tým UV sanitizér, ktorý je špeciálne vyvinutý tak, že svetlo, ktoré vydáva, odstráni z kefkovitej hlavice až 99% baktérií.

Inteligentný časovač

Zubní lekári odporúčajú čistiť zuby po dobu dvoch minút. Časovač SmartTimer tento čas postráži za vás a po dvoch minútach kefka automaticky zastaví. >Kefka vám pomôže s rovnomerným vyčistením zubov, pretože vám dá signál tiež každých 30 sekúnd. Vy tak budete vedieť, kedy prejsť na ďalšiu časť zubov.


Našli ste v tomto popise chybu? Prosím kontakujte nás na email: info@mader.sk

Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia.

-- [Cenník služieb]
---- [Dodacia lehota] ---- [Záruka] ---- [Reklamácia] ---- [Vrátenie] --