Audio, video, televízory Auto - Moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky - Drogéria Hračky KÁVA, KÁVOVARY A PRÍSLUŠENSTVO Malé domáce spotrebiče Počítače a kancelária Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče VÝPREDAJ A REPASY


Philips Avent SCD807/00, dojčenská fľaša

2153851

Philips Avent SCD807/00, dojčenská fľaša

30,78 €
25,65 € bez DPH

Dostupnost: Dodání 3 dny

Part no.: SCD807/00

Kód produktu: 87181918


Popis produktu

Popis produktu

Jedinečný ventil AirFree™ bol špeciálne vyvinutý, aby pomohol bábätkám prehltnúť menej vzduchu pri pití, a tak znížiť koliku, nepohodlie a reflux. Vďaka ventilu AirFree™ sa do bruška dieťaťa dostane menej vzduchu. Mlieko navyše zostáva v cumlíku aj pri vodorovnom držaní fľaštičky, takže dieťa môže piť v prirodzenejšej vzpriamenej polohe. Ventil AirFree™ je možné jednoducho vložiť a vybrať z fľaše. Rovnako ako všetky fľaše od Philips Avent je antikoliková fľaša bez zápachu a chuti a je vyrobená zo 100% materiálov bez BPA. Čistenie je detskou hrou vďaka širokému hrdlu a niekoľkým častiam, ktoré treba čistiť.
Navrhnuté na zníženie koliky, plynatosti a refluxu*
Cumlík zostáva plný mlieka, aj keď je umiestnený vodorovne, takže vaše dieťa môže piť v prirodzenejšej vzpriamenej polohe. To pomáha obmedziť reflux a prehĺtanie vzduchu a dojčenie je pre vás aj vaše dieťa pohodlnejšie.
Pre menej vzduchu v žalúdku
Náš jedinečný ventil AirFree™ odstraňuje vzduch z bradavky, takže vaše dieťa prehĺta menej vzduchu pri pití. To môže pôsobiť proti problémom s kŕmením, ako je kolika, reflux a plynatosť.
Znižuje koliky a malátnosť *
Klinické štúdie preukázali, že fľaštička Philips Avent znižuje koliku a nepríjemné pocity*. Tak ako? Ventil v cumlíku zabraňuje vytvoreniu podtlaku, keď vaše dieťa pije, a zaisťuje tak neprerušovaný tok potravy. To môže pomôcť znížiť koliku, plynatosť, zvracanie a grganie.
Jednoduché čistenie a zloženie
Ventil AirFree™ je možné jednoducho zostaviť s akoukoľvek fľašou Philips Avent Classic + a antikolikovou fľašou. Navyše vďaka širokému hrdlu fľaše je čistenie hračkou a stačí vyčistiť iba pár častí.
Vyvinuté pre optimálnu polohu sania
Tvar cumlíka zaisťuje optimálnu polohu sania a rebrovaná štruktúra zabraňuje vkĺznutiu cumlíka, čo umožňuje neprerušované pohodlné kŕmenie.
Jednoduché použitie
Naplňte fľašu mliekom, umiestnite ventil AirFree™ na okraj fľaše a naskrutkujte cumlík. Podržte fľašu raz dole, aby ste naplnili bradavku a môžete ísť. Pri kŕmení sa uistite, že je ventil AirFree™ hore. Cumlík zostáva plný mlieka, aj keď je fľaša držaná vodorovne, čo umožňuje vzpriamenú polohu na kŕmenie.
Typ dojčenská fľaša
Farba biela / transparentná
EAN 8710103852957
Výrobca č. SCD807/00
Antikoliková séria
Materiál fľaštičky: polypropylén, cumlík: silikón, bez BPA
Príslušenstvo k dispozícii 4 x fľaštička (2 x 125 ml, 2 x 260 ml), ventil AirFree™, cumlík, fľaša a kefka na cumlíky
Voliteľne kombinovateľné s ďalšími produktmi Philips Avent

Späť k nákupu