Audio, video, televízory Auto - Moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky - Drogéria Hračky KÁVA, KÁVOVARY A PRÍSLUŠENSTVO Malé domáce spotrebiče Počítače a kancelária Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče VÝPREDAJ A REPASY


Leifheit Perfect Roll Sushi pomôcka pre perfektné sushi

185844718584481858449

Leifheit Perfect Roll Sushi pomôcka pre perfektné sushi

10,62 €
8,85 € bez DPH

Dostupnost: Dodání 5-9 dní

Part no.: 23045

Kód produktu: 85395459


Popis produktu

Popis produktu

Jednoduchá a rýchla výroba sushi rolí s Perfect Roll Sushi od Leifheit
Leifheit Perfect Roll Sushi je nielen úplne novým kuchynským pomocníkom, ale tiež prináša do kuchyne ázijskej pochúťky. K dispozícii je tiež brožúra s receptami na lahodné nápady na sushi!

Perfect Roll Sushi prináša do kuchyne ázijskej pochúťky. S úplne novým kuchynským pomocníkom od spoločnosti Leifheit možno ľahko pripraviť to najchutnejšie sushi. Či už plnené lososom, avokádom, ananásom alebo uhorkou. Jednoducho vložte list morských rias, ryžu a vybrané prísady, potom sklopte rukoväť, zatiahnite za jazýček a perfektnú sushi rolka je hotová. Nemôže to byť jednoduchšie, rýchlejšie alebo čistejšie. S Perfect Roll môžu aj začiatočníci vytvárať perfektné sushi rolky. Ako prvý návrh je ku každej úlohe Perfect Roll priložená brožúra s receptami. Perfect Roll Sushi je zárukou lahodného pôžitku zo sushi a praktického zážitku pre celú rodinu. A samozrejme Perfect Roll Sushi je perfektný nápad na darček. Ako zvláštne príplatok sú servírovacie taniere, servírovacie misy, servírovacie kliešte, prútiky a kompletná ázijská sada v červenej alebo prírodnej farbe, ktorá sa hodí k Perfect Roll Sushi.

úplne nový pomocník do kuchyne
pre rýchlu a jednoduchú výrobu dokonalých sushi rolí
v trendy čiernej farbe
s brožúrou receptov na lahodné nápady na sushi
Späť k nákupu