Audio, video, televízory Auto - Moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky - Drogéria Hračky KÁVA, KÁVOVARY A PRÍSLUŠENSTVO Malé domáce spotrebiče Počítače a kancelária Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče VÝPREDAJ A REPASY


Lavalier mirfak MC1 klopový mikrofón

2064636

Lavalier mirfak MC1 klopový mikrofón

15,61 €
13,01 € bez DPH

Dostupnost: Dodání 5-9 dní

Part no.: PERMRFMIK0004

Kód produktu: 84326204


Popis produktu

Popis produktu

technické špecifikácie
Princíp: Kondenzátorový / Elektretový
Smerová charakteristika: Všesmerový
Typ: Klopový
Frekvenčný rozsah: 20 ~ 16000 Hz
Max. SPL: 70 dB
Citlivosť: -30 dB ± 3 dB
Výstupné Impedancia: ? 1000 ?
Konektor: 3,5 mm TRRS
Batérie: Vymeniteľná, typ LR44

Klopový mikrofón MC1

Ide o malý klopový všesmerový mikrofón so skvelým zvukom. Hodí sa napríklad pre nahrávanie komentárov, Vlog, rozhovorov, na cesty alebo jednoducho len v prípadoch, keď potrebujete naozaj kvalitný audio stopu.

skvelá kompatibilita

Mikrofón MC1 pripojíte snáď naozaj ku každému zariadeniu, ktoré má 3,5 mm jack vstup. Je kompatibilný so širokým radom fotoaparátov, videokamier, smartfónov, tabletov, počítačov a audio rekordérov. Pomocou ovládacieho rozhrania umiestneného priamo na šnúre mikrofónu si ľahko zvolíte, ku ktorému zariadenie chcete mikrofón pripojiť (Camera / Phone). Ak nemáte na svojom smartphonu alebo tabletu vstup priamo na 3,5 mm, je nutné použiť tiež príslušný audio adaptér, ktorý je určený práve pre vaše zariadenie.

Profesionálna kvalita zvuku

Pozlátený 3,5 mm konektor je odolný proti opotrebeniu, nekoroduje, má vysokú vodivosť a zaisťuje tak spoľahlivé pripojenie a skvelú kvalitu prenášaného signálu.

všesmerové snímanie

Zabudovaný všesmerový kondenzátorový mikrofón dokáže snímať zvuk v 360 °. V kombinácii s funkciou inteligentného potlačenia okolitých ruchov máte k dispozícii nástroj, ktorý vám zaručí parádny zvuk v každej situácii a prakticky vo všetkých zariadeniach.

6 metrov pokryje všetky potreby

Kvalitný šesťmetrový kábel je elastický, odolný proti oderu a pokryjete s ním snáď naozaj každú scénu, ktorú len budete potrebovať. Obalové vrstvy kábla zaisťujú kvalitné odtienenie pred okolitým elektromagnetickým rušením, ktoré by inak mohlo nežiaducim spôsobom ovplyvniť kvalitu záznamu.

Široká škála využitia

Tento šikovný klopový mikrofón využijete v množstve prípadov. Je vhodný napríklad pre vlogování, videa pre sociálne médiá, javiskové prezentácie, live streaming, rozhovory, vzdelávanie a ďalšie.

obsah balenia

Klopový mikrofón MC1
Protiveterná ochrana (molitan)
Spona na prichytenie
6,3 mm jack audio adaptér
batérie LR44
Späť k nákupu