Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto - Moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky Hračky KÁVA, KÁVOVARY A PRÍSLUŠENSTVO Malé domáce spotrebiče Počítače a kancelária Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče VÝPREDAJ A REPASY
Nachádzate sa : Root Veľké spotrebiče  >>  Chladničky a mrazničky  >>  Kombinované chladničky  >>  Voľne stojace chladničky kombinované

Gorenje NRK6192SYBK kombinovaná chladnička čierna

Gorenje NRK6192SYBK kombinovaná chladnička čierna
575,99 €
479,99 € Bez DPH
Vyhľadané tovar už nie je možné objednať. Nájdite podobný tovar v rovnakej kategórii:
Voľne stojace chladničky kombinované
Dostupnosť : Nedostupne
PartNo : NRK6192SYBK
Interný kód produktu : 89252998
Výrobca : Gorenje
Váha : 59,6
Popis produktu : Gorenje NRK6192SYBK
Chladiaca časť
Kombinovaná chladnička Gorenje NRK6192SYBK je v prevedení elegantnej čiernej farby. Chladiaca časť v objeme 204 litrov je vybavená 2 odkladacími policami z bezpečnostného skla a 3 dvernými poličkami. Uskladniť vaše jedlo je možné aj do plastovej zásuvky CrispZone s reguláciou vlhkosti, ktorá udrží ovocie a zeleninu dlhšiu dobu čerstvé a plné vitamínov. Okrem nej má priehradku CovertFresh Zone umožňujúci uskladnenie rôznych druhov potravín. Vnútorná stena chladničky má hladký povrch, vďaka ktorému sa jednoduchšie čistí.
technológia IonAir
Kombinovaná chladnička Gorenje NRK6192SYBK je vybavená technológiou IonAir, ktorá neustále dodáva záporne nabité ióny do priestoru chladničky. Záporne nabité ióny prirodzene vyčistí vzduch a vytvárajú zdravé prostredie pre vaše potraviny. Technológia IonAir ničí väčšinu baktérií, odstraňuje zápachy a zaisťuje optimálnu úroveň vlhkosti vo vnútri chladničky. Prirodzená mikroklíma predlžuje trvanlivosť a čerstvosť potravín.
Systém MultiFlow 360 °
Vďaka vetraciemu systému MultiFlow 360 ° s 14 vetracími vstupmi je zaručená trvalá a rovnomerná cirkulácia vzduchu vo vnútri chladničky. Výsledkom je rovnomerná a stabilná teplota v celom priestore chladničky. V kombinácii s technológiou IonAir vytvára tento systém ideálne podmienky na uskladnenie potravín v zdravom prostredí. Záporne nabité ióny sa neustále rozptyľujú spolu so studeným vzduchom, ktorý rovnomerne cirkuluje okolo potravín, čím vzniká ideálne prostredie vo vnútri chladničky.
technológia AdaptTech
Kombinovaná chladnička je vybavená technológiou AdaptTech, ktorá sleduje zvyky používateľa po dobu siedmich dní a každý deň zaznamenáva obdobia častého otvárania dvierok chladničky. Na základe zistení spotrebič prispôsobuje svoj chod a koordinuje teplotu vo vnútri chladničky, výsledkom čoho je zaistenie maximálnej doby čerstvosti vašich potravín. Zabraňuje sa tak teplotným šokom alebo výkyvom teplôt. Možné prepnutie do úsporného Eco režimu, ktorý dbá na úsporu elektrickej energie.
mraziacej časti
Mraziaci priestor je umiestnený v spodnej časti a jeho objem dosahuje 96 litrov. Mraziaca kapacita dosahuje 12 kg / 24 hod. A doba skladovania pri výpadku prúdu 17 hodín. Vybavenie tvoria 3 priehľadné plastové mraziace priehradky pre pohodlné uloženie mrazených potravín. Využíva funkciu rýchleho zmrazenia FastFreeze, ktorá zmrazí potraviny pri teplote -24 ° C, aby sa zachovalo čo najviac minerálov a vitamínov. Funkcia sa automaticky vypne po 2 dňoch a teplota klesne na nastavenej maximum.
LED osvetlenie
Vďaka pokrokovému vnútornému LED osvetlenie, ktoré využíva kombinovaná chladnička budete mať dokonalý prehľad o tom čo v nej máte uložené. Koncepcia osvetlenie zaručuje rovnomerné osvetlenie celého interiéru chladničky bez oslňovania či tienenia. LED svetlá okrem iného spotrebujú oveľa menej energie ako klasické žiarovky.
funkcia SlotIn
Chladničku môžete umiestniť pohodlne k stene alebo vedľa iného spotrebiča. Dvierka s funkciou SlotIn sa otvoria až do pravého uhla, čo umožní jednoduché vkladanie potravín a vyťahovanie zásuviek a políc.


Našli ste v tomto popise chybu? Prosím kontakujte nás na email: info@mader.sk

Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia.

-- [Cenník služieb]
---- [Dodacia lehota] ---- [Záruka] ---- [Reklamácia] ---- [Vrátenie] --