Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto - Moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky Hračky KÁVA, KÁVOVARY A PRÍSLUŠENSTVO Malé domáce spotrebiče Počítače a kancelária Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče VÝPREDAJ A REPASY
Nachádzate sa : Root Audio Video TV  >>  PC Siete a Wifi  >>  Sieťové prvky pasívne  >>  Optické káble a príslušenstvo

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 7m, Class OM3

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST, Multimode 50/12...
12,15 €
10,13 € Bez DPH
Vyhľadané tovar už nie je možné objednať. Nájdite podobný tovar v rovnakej kategórii:
Optické káble a príslušenstvo alebo Patch panely
Dostupnosť : Nedostupné
PartNo : DK-2531-07/3
Interný kód produktu : 15885531
Výrobca : Digitus
Váha : 0,8
Záruka : 23 mesiacov
Popis produktu : DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 5m, Class OM3

Best performance and link quality for your network

Duplex cable
LSOH
Connector with ceramic ferrule
Cable diameter 3mm
Single packed with test-report
Connector 1: LC
Connector 2: ST
Cable type: I-VH 2G50/125µ
Fiber class: OM3
Mode: Multimode
Color cable: aqua color
Boot: two-color
Fiber diameter: 50/125µ
Length: 5 m
Packaging: DIGITUS Polybag

Rozšířená záruka výrobce 15 Let

Rozsah záruky a podrobné informace :
http://www.digitus.info/en/service/warranty/warranty/
Nutná registrace výrobku do 14 dnů od prodeje na webu výrobce.


Našli ste v tomto popise chybu? Prosím kontakujte nás na email: info@mader.sk

Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia.

Rýchle odkazy pre našich zákazníkov :)

:: Cena doručenia :: Dodacia lehota :: Všetko o záruke :: Reklamačný formulár :: Vrátenie tovaru ::