Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto - Moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky Hračky KÁVA, KÁVOVARY A PRÍSLUŠENSTVO Malé domáce spotrebiče Počítače a kancelária Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče VÝPREDAJ A REPASY
Nachádzate sa : Root Malé domáce spotrebiče  >>  Vysávače  >>  Robotické vysávače

Concept vr3210 robotický vysavač

Concept vr3210 robotický vysavač
444 €
370 € Bez DPH
Dostupnosť : Skladom
PartNo : vr3210
Interný kód produktu : 87858237
Váha : 6,6
Popis produktu :

Robotický vysávač s mopom Laser UVC Y-wash 3 v 1 Concept VR3210 REAL FORCE

dokonalá orientácia
Robotický vysávač VR3210 je vybavený vyspelou laserovou navigáciou LaserTec 2.0, ktorá podrobne naskenuje vašu domácnosť a vytvorí presnú mapu pre plánovanie upratovania. Výsledkom je, že sa robot s maximálnou presnosťou orientuje v priestore, neprechádzajú opakovane už uprataná miesta, a tým skracuje dobu upratovania. Perfektne si poradí so všetkými podlahovými krytinami aj s členitými priestory. Vďaka veľkým kolesám a silnému motoru prekoná dverné prahy a iné prekážky do výšky až 1,8 cm. Po dokončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice. Model VR3210 môžete využiť aj pre upratovanie viacposchodových domácností. Každé poschodie je však nutné samostatne zmapovať a potom navoliť v aplikácii cez histórii upratovania.

Y-WASH: najefektívnejší spôsob vytieranie
Y-wash predstavuje vysoko efektívny spôsob vytieranie. V tomto režime sa robot pohybuje v "Y" trajektóriu, počas ktorej každý kúsok podlahy prejde opakovane a vďaka tomu účinne odstraňuje zaschnuté škvrny, špinu a ostatné nečistoty. *

UVC sterilizačná režim
Robotický vysávač VR3210 je vybavený UVC sterilizačné LED technológiou, ktorá dosahuje až 3x dlhšej životnosti oproti bežne používaným výbojkám. Ovládať ju môžete cez mobilnú aplikáciu a výhradne s nasadeným prachovým zásobníkom. Počas režimu sterilizácia vysávač vypne sania, zmenší rýchlosť pohybu na polovičný výkon a zároveň zníži otáčky hlavnej kefy aj bočných kefiek. UVC svetlo môžete aktivovať tiež počas štandardného upratovania. Vďaka tejto technológii vysávač vysiela ultrafialové žiarenie typu C, ktoré narušuje bunkovú štruktúru DNA baktérií, vírusov, plesní a ďalších mikróbov, a tým bráni ich ďalšiemu množeniu. Bežne sa využíva napr. Na dezinfekciu vody, vzduchu alebo v potravinárskom a farmaceutickom priemysle. S týmto vysávačom budete mať istotu dokonalej čistoty bez nutnosti použitia chemických prostriedkov.

Vysáva a utiera
Robot je vybavený dvoma zásobníkmi, vďaka ktorým si ľahko poradí so suchým i mokrým upratovaním. Prvý zásobník s kapacitou 600 ml slúži pre klasický upratovanie na sucho. Nasadíte ak druhý zásobník 2 v 1, môžete vysávať aj vytierať naraz. Kombinuje totiž klasickú nádobu na prach s elektronicky riadeným zásobníkom na vodu, takže v rekordnom čase docielite dvoch upratovaní naraz. Prietok vody môžete pomocou aplikácie nastaviť na nízku, štandardné alebo vysokú úroveň podľa miery znečistenia. Zásobník na vytieranie je osadený textílií z mikrovlákna, ktorá na seba viaže nečistoty a počas upratovania podlahu tiež vyleštia. Textíliu možno ľahko zložiť a vyprať v práčke.

hovorí po slovensky
Radi by ste si kúpili robotický vysávač, ale máte strach, že mu nebudete rozumieť? S robotickým vysávačom Concept VR3210 sa to nestane. Tento skvelý pomocník pre každodenné upratovanie hovorí hneď v 5 jazykoch: česky, slovenský, anglicky, poľsky a maďarsky.

Zbaví vás vírusov a baktérií
Chcete sa doma cítiť naozaj bezpečne? VR3210 je ďalší z radu pomocníkov, ktorí vám pomôžu s bojom proti vírusom a baktériám. Jednoducho pridajte do zásobníka na vodu vhodný dezinfekčný prostriedok a vypustite robota vytierať. Vaše podlahy budú dokonale čisté a dezinfikované.

Výkonný motor a vysoká sacia sila
Vysávač je vybavený digitálnym bezuhlíkovým jednosmerným BLDC motorom, ktorý má rad výhod. Je vysoko výkonný a oproti bežným motorom tichšie, spoľahlivejšie, energeticky úspornejšie a má dlhšiu životnosť. Súčasne sa podieľa na vysokej sacej sile vysávača, ktorá dosahuje 3300 Pa. Ponúka 3 úrovne výkonu, ktoré sa menia v závislosti na spustenom režimu upratovania. Sací výkon možné nastaviť aj manuálne podľa potreby a miery znečistenia.

Batéria LG BYD
Vysávač je napájaný veľmi kvalitný vysokokapacitné 5200 mAh batérií LG BYD, vďaka ktorej zvládne na jedno nabitie upratovať až 250 minút. Tieto batérie vynikajú dlhou životnosťou, vysokým výkonom, bezpečnosťou a stabilným cyklom. Vzhľadom k svojim výborným vlastnostiam sa využívajú napr. V automobilovom priemysle alebo v batériových úložisku fotovoltaických systémov. V okamihu, keď kapacita batérie klesne pod 15%, robot sa automaticky vráti do dokovacej stanice.

Prispôsobí sa vašej domácnosti
Robotický vysávač VR3210 je vybavený dvoma hlavnými kefami (CARPET a hardfloor) a dvoma bočnými kefky. Hlavné kefy je možné meniť v závislosti na vysávanie povrchu, bočné kefky rozširujú záber vysávanie a dokonale uprace okolo stien, nábytku, v rohoch miestnosti a v ďalších ťažko prístupných miestach.

Carpet kefa
Jedná sa o špirálovitý kefa, ktorý je tvorený kombináciou štetín a gumových lamiel. Je vhodný na všetky druhy podláh vrátane kobercov.

hardfloor kefa
Tento kefa je ideálne predovšetkým pre tvrdé podlahy. Vďaka mäkkému povrchu so špeciálnymi vláknami dokáže zachytiť až 3x viac nečistôt vrátane miniatúrnych častíc. S týmto kefou dosiahnete efektívneho a zároveň šetrného upratovania bez poškriabaných podláh.

CARPET turbo
Funkciu Carpet turbo môžete využiť, ak máte v robote nainštalovaný koberec kefu. Aktivuje sa v okamihu, keď vysávač nabehne na koberec. Automaticky zvýši sací výkon na maximum pre zabezpe
Viac o tomto zdrojovom texteNa získanie ďalších informácií o preklade sa vyžaduje zdrojový text
Odoslať spätnú väzbu
Bočné panely
História
Uložené
Prispieť
Povolený počet znakov: 5 000. Viac obsahu môžete preložiť pomocou šípok.


Našli ste v tomto popise chybu? Prosím kontakujte nás na email: info@mader.sk

Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia.

-- [Cenník služieb]
---- [Dodacia lehota] ---- [Záruka] ---- [Reklamácia] ---- [Vrátenie] --