Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto - Moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky Hračky KÁVA, KÁVOVARY A PRÍSLUŠENSTVO Malé domáce spotrebiče Počítače a kancelária Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče VÝPREDAJ A REPASY
Nachádzate sa : Root Veľké spotrebiče  >>  Rúry na pečenie  >>  Vstavané rúry

Amica ED37617W X-TYPE OPENUP vestavná trouba

Amica ED37617W X-TYPE OPENUP vestavná trouba
309,6 €
258 € Bez DPH
Dostupnosť : Dodání 3-5 dní
Interný kód produktu : 74475819
Výrobca : Amica
Váha : 52,4
Popis produktu : sľudový systém BakingPro
Vynikajúce pečenie nie je len záležitosťou zručnosti, ale predovšetkým správnej pece. Nový dizajn komory zaručuje dokonalé rovnomerné rozloženie tepla a stabilnú teplotu v celej rúre. Vďaka tomu môžete pripraviť veľkú časť pečeného tovaru s istotou, že bude rovnomerne prepláchnuté a zapečené. Komora je tiež väčšia a má viac úrovní pečenia, teraz si môžete piecť príslovečné pár pečienok jedným kameňom! Dosky sú tiež väčšie a nový kryt ventilátora urýchľuje ohrievanie. So systémom BakingPro môžete piecť viac, rýchlejšie, lepšie a pohodlnejšie a vaše každodenné povinnosti budú potešením!

Sprístupniť! - Automatické otváranie dverí
Ako otvoríte rúru, keď držíte plachtu oboma rukami? Nech sa otvorí! AMICA vie, aké sú každodenné potreby spotrebiteľov - teraz stačí jemne dotknúť rukoväte - čo môžete urobiť aj s lakťom - a dvierka rúry sa automaticky otvoria! Toto je mimoriadne pohodlné a jedinečné riešenie - pretože AMICA sa každý deň naozaj ľahko používa. A teraz ich môžete mať vo svojej kuchyni!

Ts programátor
Vďaka ovládaniu snímača je panel ľahko monitorovateľný a ovládateľný. Pomocou programátora Ts sa zjednoduší riadenie času pečenia a nastavenie času vypnutia.

Zahrievajte za 3 min.
Ste v neustálom behu a nemáte na všetko dostatok času? Táto funkcia umožňuje veľmi rýchle zahriatie rúry na zvolenú teplotu. Rúra dosiahne 150 ° C za 3 minúty! Môžete ho zapnúť iba krátko pred pečením a uistite sa, že ho dokážete včas.

Dokonca aj pečenie na niekoľkých úrovniach
Nový dizajn komory rúry zaručuje dokonalé a rovnomerné rozloženie tepla v peci. Vďaka tomu môžete pripraviť veľkú časť pečeného tovaru s istotou, že bude rovnomerne prepláchnuté a zapečené. V tejto priestrannej rúre môžete ľahko umiestniť viac ako 100 muffínov súčasne! Môžete ľahko sušiť huby a ovocie a piecť na niekoľkých úrovniach naraz.

Katalytické čistenie
Už vás nebaví drhnúť rúru? Máme spôsob! V peciach Amica sa používajú špeciálne obdĺžnikové panely, ktoré vďaka pórovitému povlaku priťahujú častice znečistenia. Na čistenie panelov jednoducho nastavte rúru na 250 ° C na jednu hodinu. Toto riešenie je čisté potešenie a plné pohodlie.

EasyClean ľahko čistiteľný smalt
Čistenie rúry je práca, ktorú sa vám nepáči. Na uľahčenie procesu čistenia bol interiér pecí Amica pokrytý špeciálnym ľahko čistiteľným smaltom EasyClean, zbaveným pórov a dutín, ktoré napomáhajú ukladaniu nečistôt a tuku. Odteraz bude čistenie rúry úžasne jednoduché. Uľahčite život! Nestrácajte príliš veľa času na čistenie! Strávte to so svojimi blízkymi alebo rozvíjajte svoje záujmy.

Cool front
Iste, akonáhle vy alebo niekto z vás blízko zhorel, náhodne sa dotknite vyhrievaného okna rúry. Ak máte doma rúru Amica, takéto situácie sa nestanú. Dvere rúry sú vybavené 3 vnútornými tabuľami, je to reflexné sklo, ktoré odráža teplo, ktoré bráni nadmernému zahrievaniu vonkajšej tabule. Zaistite bezpečnosť v kuchyni pre všetkých členov domácnosti.

Teleskopické vodiace prvky s funkciou STOP
Posuvná platnička s horúcim jedlom sa ľahko horí a hrozí nebezpečenstvo pádu plachty. Nie v peci Amica! To všetko vďaka vodidlám, ktoré sú vybavené špeciálnymi brzdami na preklzávanie a vystupovanie. Vďaka nim môžete bezpečne a bez rizika popálenia vkladať a vysunúť aj horúce a silne naložené listy.

Halogénové svietidlo zvršok
Na kontrolu stavu prípravy jedla už nemusíte otvárať dvierka rúry! Halogénové osvetlenie znamená, že vnútro komory rúry je osvetlené, takže môžete vidieť všetko. Pohodlné a bez straty tepla!

Energetická trieda A
Amica sa stará o prírodné prostredie zavedením proekologických riešení spolu s najnovšími technológiami. Preto všetky kuchyne, rúry a taniere majú energetickú triedu A. Najvyššia energetická trieda A zaručuje najnižšie účty za elektrinu.

Zatvorený pás dverí
Problémy s čistením ťažko prístupných zákutí a úkrytov? Nie v peci AMICA! Uzatvorená horná lišta dverí neumožňuje vniknutiu znečistenia! Demontáž je veľmi jednoduchá, napríklad dôkladným vyčistením. Čistý komfort!

Ľahké vybratie dverí
Určite viete, aké ťažké je čistenie dvierok a okien rúry, najmä na okrajoch av rohoch. Dvere v peciach Amica sú vybavené špeciálnymi západkami pre ľahkú a rýchlu demontáž. Vďaka tomu ich môžete odstrániť a bezpečne vyčistiť. Odstránené dvierka uľahčia čistenie komory rúry.

Bočné rebríky
Pece Amica sú primárne praktické riešenia pre vaše pohodlie. Bočné rebríky vám umožnia ľahko a bezpečne posúvať a posúvať listy. Chcete umyť komoru rúry? Len demontujte rebríky. Je to ľahké, pretože sú namontované na špeciálnych háčkoch. Rebríky sa môžu umývať aj v umývačke riadu, aby sa predišlo časovo náročnému čisteniu. A ak sa rozhodnete, že potrebujete teleskopických vodítok, kúpte ich a pripevnite ich k rebríkom. Nech žije pohodlie!

Recepty na dverách
Recepty na vnútornej strane dvierok rúry sú praktickým sprievodcom, ktorý poskytuje informácie o druhu jedla, teplote, hladine a čase pečenia.

Osvetlené gombíky
Určite vám záleží na elegantnej a funkčnej kuchyni. Osvetlené zaťahovacie gombíky dokonale zapadajú do vízie vašej ideálnej kuchyne. Červené svetlo sa automaticky zapne pri každom pohybe gombíkmi. Vďaka tomu môžete ľahko nastaviť požadovanú hodnotu aj pri slabom osvetlení.

Stiahnuteľné gombíky
Elegantné a ergonomicky tvarované gombíky umožňujú udržiavať čistý ovládací panel. Zasúvateľné prvky sa neznečistia. Od dnešného dňa bude ovládací panel nielen funkčný, ale aj čistý.

Počet funkcií rúry: 11
Máte radi pohodlie a riešenia, ktoré uľahčujú život? Máme pre vás niečo! Až 11 užitočných funkcií, vrátane rýchleho zahrievania a odmrazovania. Od tejto chvíle nebude rúra zohrievať rýchlou rýchlosťou, príprava jedla z grilu alebo rozmrazovanie porcie mäsa nebude problémom.


Našli ste v tomto popise chybu? Prosím kontakujte nás na email: info@mader.sk

Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia.

Rýchle odkazy pre našich zákazníkov :)

:: Cena doručenia :: Dodacia lehota :: Všetko o záruke :: Reklamačný formulár :: Vrátenie tovaru ::