Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto - Moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky Hračky KÁVA, KÁVOVARY A PRÍSLUŠENSTVO Malé domáce spotrebiče Počítače a kancelária Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče VÝPREDAJ A REPASY
Nachádzate sa : Root Veľké spotrebiče  >>  Rúry na pečenie  >>  Vstavané rúry  >>  Plynové sporáky

Amica 617GEH3.33HZpTaDpNAScXXi plynový sporák

Amica 617GEH3.33HZpTaDpNAScXXi plynový sporák
389,54 €
324,62 € Bez DPH
Dostupnosť : Dodání 3-5 dní
Interný kód produktu : 74370023
Výrobca : Amica
Váha : 50
Popis produktu : Cool front (3 okná)
Určite aspoň raz, keď ste vy alebo niekto z vás blízko spálili náhodným dotykom vyhrievaného okna rúry. Ak budete mať doma kuchyňu Amica, takéto situácie sa nestanú. Dvere rúry sú vybavené 3 vnútornými tabuľami, je to reflexné sklo, ktoré odráža teplo, ktoré bráni nadmernému zahrievaniu vonkajšej tabule. Zaistite bezpečnosť v kuchyni pre všetkých členov domácnosti.

Zahrievanie za 4 min.
Ste v neustálom behu a nemáte na všetko dostatok času? Táto funkcia umožňuje veľmi rýchle zahriatie rúry na zvolenú teplotu. Zapína ohrievače a spodný ohrievač alebo zosilnený gril a ventilátor, čím využíva plnú silu rúry na rýchle zahrievanie komory. Rúru môžete spustiť krátko pred pečením a uistite sa, že ju dokážete pripraviť včas!

Teleskopické vodiace lišty
Odstránenie alebo vloženie ťažkej nádoby do predhriatej rúry môže byť ťažké a nebezpečné. Nie, ak máte kuchyňu Amica, ktorej rúra je vybavená stabilnými teleskopickými vodiacimi prvkami. Zaručujú slobodu používania a výrazne zvyšujú bezpečnosť. Vďaka zvislému nastaveniu umožňujú tiež prispôsobenie interiéru rúry rôznym potrebám.

Stabilné liatinové mriežky
Nestabilné rošty, ktoré okrem toho v minulosti ťažko stavajú domy. Plynové taniere Amica používajú moderné, silné a plne stabilné liatinové mriežky, ktoré si môžete pre svoje pohodlie umývať v umývačke riadu. Ak chcete hrniec premiestniť, urobíte to bez obáv, že rošt sa bude pohybovať spolu s hrncom. Vynikajúci dizajn v službách pohodlia kuchyne.

SoftClose - mäkké zatváranie
Vďaka tomuto riešeniu sú dvere rúry nepríjemným buchnutím minulosťou! Pánty sú vybavené špeciálnymi tlmičmi hluku, vďaka ktorým sa dvere automaticky zastavia krátko pred úplným zatvorením. SoftClose je pohodlie a bezpečnosť vo vašej kuchyni.

EasyClean ľahko čistiteľný smalt
Čistenie rúry je práca, ktorú sa vám nepáči. Na uľahčenie čistenia bol interiér pecí Amica potiahnutý špeciálnou ľahko čistiteľnou smaltovanou náterom EasyClean, zbaveným pórov a dutín, čo podporuje hromadenie nečistôt a tuku. Odteraz bude čistenie rúry úžasne jednoduché. Uľahčite život! Nestrácajte príliš veľa času na čistenie! Strávte to so svojimi blízkymi alebo rozvíjajte svoje záujmy.

Počet funkcií rúry: 10
Máte radi pohodlie a riešenia, ktoré uľahčujú život? Máme pre vás niečo! Pece Amica boli vybavené rôznymi funkciami vrátane rýchleho zahrievania a rozmrazovania. Od tejto chvíle nebude rúra zohrievať rýchlou rýchlosťou, príprava jedla z grilu alebo rozmrazovanie porcie mäsa nebude problémom.

Energetická trieda A
Platenie účtov za elektrinu je fuška. Z dôvodu vášho rozpočtu a prírodného prostredia sme v peciach Amica aplikovali riešenia, ktoré zaručujú nižšiu spotrebu energie a následne nižšie účty. Pece Amica sú v každom ohľade efektívne!

Bočné rebríky
Kuchyne Amica sú predovšetkým praktické riešenia pre vaše pohodlie. Bočné rebríky vám umožnia ľahko a bezpečne posúvať a posúvať listy. Chcete umyť komoru rúry? Len demontujte rebríky. Je to ľahké, pretože sú namontované na špeciálnych háčkoch. Rebríky sa môžu umývať aj v umývačke riadu, aby sa predišlo časovo náročnému čisteniu. A ak sa rozhodnete, že potrebujete teleskopických vodítok, kúpte ich a pripevnite ich k rebríkom. Nech žije pohodlie!

rozmrazovanie
Cítite sa ako lahodné mäsové gule. Najprv ich musíte rozmraziť. Žiaden problém. Vložte ich do rúry a aktivujte funkciu rozmrazovania. Po chvíli budú mäsové gule vyprážané a vychutnávajú si ich chuť.

Elektronický programátor Ta
V nedeľu očakávate hostí. Pečený šalát, chutná polievka, dezert Je ťažké všetko ovládať. V tejto situácii vám pomôže kuchyňa Amica a riešenia, ktoré sa v nej použili. Tento elektronický programátor vám umožní nastaviť čas, po uplynutí ktorého sa rúra automaticky vypne, čím sa eliminuje riziko spálenia pečiva. Budete musieť zbierať iba komplimenty a dobre sa baviť.

Zakrýva sklo
Kryty sú vyrobené z vysoko kvalitného skla a sú mimoriadne odolné. Zabezpečuje bezpečnosť a pohodlie pri používaní.

Recepty na dverách
Odteraz nemusíte v kuchyni Amica prehľadávať kuchárske knihy, kde nájdete informácie o tom, ako uvariť jedlo. Vo vnútri dvierok rúry nájdete praktického sprievodcu, ktorý vám povie, akú teplotu a čas pečenia treba zvoliť na prípravu konkrétneho jedla. Pohodlie na dosah ruky. Že ste vždy upečení.

Zásuvka na vodiacich valcoch
Pod komorou rúry je priestor na uchovávanie riadu, panvíc a hrncov. Zásuvka je namontovaná na vodiacich valčekoch, ktoré zaisťujú stabilnú a tichú prevádzku. Vďaka moderným syntetickým materiálom je zásuvka odolnejšia voči vysokým teplotám.

Elektrický zapaľovač plynu v gombíku
Už žiadne prsty horiace z zápasov a neustále znehodnocované plynové zapaľovače. Vďaka elektrickému zapaľovaču plynu v gombíku bude spaľovanie plynu úžasne jednoduché a pohodlné. Urobíte všetko jednou rukou. Zatlačte a otočte gombík a horák sa zapáli. Pre pohodlie varte v kuchyni.

Protipovodňová ochrana plynu
Ak dôjde k náhodnému zhasnutiu horáka, môže to byť nebezpečné. Nie v prípade plynových platní Amica, v ktorých sa používa špeciálny uzáver plynu. Bezpečnosť nad všetkým!


Našli ste v tomto popise chybu? Prosím kontakujte nás na email: info@mader.sk

Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia.

Rýchle odkazy pre našich zákazníkov :)

:: Cena doručenia :: Dodacia lehota :: Všetko o záruke :: Reklamačný formulár :: Vrátenie tovaru ::