Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky náramkové Hračky Malé domáce spotrebiče Parfumy a kozmetika Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče
KarcherSchaub
Nachádzate sa : Root Audio Video TV  >>  PC Siete a Wifi  >>  Sieťové prvky aktívne  >>  Routre a Switche

ZyXEL SFP SX (multi-mode Tranceiver (LC)

ZyXEL SFP SX (multi-mode Tranceiver (LC)
60,8 €
50,67 € Bez DPH
Dostupnosť : Skladem-dodání 2-4 dny
PartNo : 91-010-204001B
Interný kód produktu : 6436301
Výrobca : ZyXel
Záruka : 60 mesiacov
Popis produktu : ZyXEL SFP SX (multi-mode) Tranceiver (LC)

Vlastnosti
Citlivosť optického prijímača
-17 dBm
Vlnová dĺžka
850nm
Konektor
LC
Prenosová vzdialenosť podľa špecifikácie optického káblu
62.5um MMF: 220 m
50um MMF: 550 m
Funkčný rozsah
Napájacie napätie: 3.15~3.45 V 
Maximálny prúd: 300mA 
Bezpečnostné certifikáty
Class 1 Laser
21 CFR 1040.10 and 1040.11 Compliant
CSA
TUV
Rozmery
56 (dĺžka)x 13.4 (šírka)x 12.46 (výška) mm
Prevádzkové podmienky
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C
Skladovacia teplota: -40°C ~ 85°C
Napriek všetkej snahe zaistiť čo najpresnejší popis, obrázky a technické parametre produktov, nemôžeme zaručiť, že uvedené informácie odpovedajú 
skutočnosti. Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia. Ak sa potrebujete
ubezpečiť o určitých parametroch produktu, alebo v prípade pochybností, kontaktujte nás. Neskoršie reklamácie vlastností sú
zbytočnou komplikáciou pre obe strany.

* * * * * * * * *

:: TOP 3 KATEGÓRIE v Internetovom Obchode MADER.sk - Račianska 66, 83102 Bratislava ::

RETRO Spotrebiče

Masážne prístroje a WELLNESS

TELEVÍZORY