Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky náramkové Hračky Malé domáce spotrebiče Parfumy a kozmetika Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče
Nachádzate sa : Root Malé domáce spotrebiče  >>  Vysávače

Vysávač Dyson V6 total clean

Vysávač Dyson V6 total clean
635 €
529,17 € Bez DPH
Dostupnosť : Skladom
Interný kód produktu : 29648383
Výrobca : DYSON
Váha : 5,2
Popis produktu : Vysávač Dyson V6 total clean

Podlahová hubica na koberce s rotačnou kefou s priamym pohonom
Rotačná kefa s priamym pohonom tlačí štetiny hlbšie do koberca, takže odstraňuje ešte viac nečistôt. O 150% vyšší výkon rotačnej kefy ako u vysávača Dyson V6. Výkonný motor s priamym pohonom umožnuje to, aby štetiny kefy prenikli hlbšie do koberca a uvoľnili aj hlboko usadenú špinu. Tuhé nylonové štetiny odstraňujú hlboko usadené nečistoty z kobercov. Jemná karbónové vlákna naopak odstraňujú jemný prach z hladkých podláh. Ďalšou výhodou použitia motora s priamym pohonom je fakt, že nie je potrebný priestor pre prevodový mechanizmus od motora ku kefe a štetiny môžu zaberať celú šírku podlahovej hubice od kraja ku kraju.

Podlahová "Fluffy" hubica s rotačným valcom pokrytým mäkkou tkaninou
Fluffy hubica je vybavená rotačným valcom pokrytým špeciálny nylonovou tkaninou s jemnými vláknami. Mäkká nylonová tkanina je doplnená niekoľkými radmi antistatických karbónových vlákien zaisťujú súčasný zber jemného prachu i väčších hrubých nečistôt. Načechraná nylonové vlákna tkaniny obklopí veľké nečistoty a umožní im prejsť pod valcom k sacej tryske a do vysávača. Zaisťujú pritom tesný kontakt medzi podlahou a podlahovou hubicou. Vysoké sanie, ktoré týmto utesnením vzniká, zase dovoľuje nasatie nečistôt a prachu aj z hlbokých medzier. No a štyri rady jemných antistatických karbónových vlákien pomáhajú rozptýliť akýkoľvek statický náboj držiace jemný prach na povrchu podlahy, čím umožňujú jeho nasávanie do vysávača.

Mini hubica s motorovým rotačnou kefou
Tuhé nylonové štetiny odstraňujú chlpy zvierat a hlboko usadené nečistoty z nábytku, autosedačiek a úzkych medzier.

Účinná filtrácia
Dyson V6 Total Clean je vybavený patentovanými 2 Tier Radial ™ cyklón, účinným výstupným filtrom a tesniacim systémom. Preto je vzduch vyfukovaný z vysávača čistejší ako okolitý vzduch, ktorý dýchate. Vďaka patentovaným 2 Tier Radial ™ cyklonám zachytáva Dyson V6 Total Clean viac prachu. 15 cyklón v dvoch vrstvách vytvára silné odstredivé sily, ktoré z nasávaného vzduchu separujú prach a alergény. Všetky zostávajúce častice vrátane alergénov a až do 0,3 mikrometra malých baktérií sú zachytené účinným výstupným filtrom. Pritom je celý systém účinne utesnený, takže vzduch vyfukovaný z vysávača je čistejší ako okolitý vzduch, ktorý dýchate.

Režim MAX
Stlačením tlačidla zdvihnete sací výkon. Poskytuje 6 minút zvýšeného sacieho výkonu pre náročné úkony. Dyson V6 disponuje 2 úrovňami sacieho výkonu: 20 minútami konštantného sania 28 AW alebo 6 minútami maximálneho konštantného sacieho výkonu 100 AW bez poklesu.

Ľahký a ergonomický
Svojim tvarom padne prirodzene do ruky. Hmotnosť iba 2,03 kg a dobré vyváženie výrazne uľahčujú manipuláciu. Pri ostatných akumulátorových vysávačov sú ťažké časti ako motor, prachový separátor a filtračný systém umiestnené nízko pri podlahe - ďaleko od rukoväte. To sťažuje presúvanie vysávača z jednej plochy na inú a zvlášť plochy v rôznych výškach. Aby sa dal dobre využiť princíp páky, posunuli inžinieri Dyson ťažisko. Hmotnosť je rozložená inak. Motor a batérie sú umiestnené priamo nad a pod rukou čím odľahčili koniec, ktorým sa vysáva.

Všestranné použitie pre upratovanie od podlahy po strop
Pre ľahký upratovanie hore, dole aj v medzerách a čo najjednoduchšie manipuláciu s vysávačom sa ťažisko nachádza v rukoväti.

Dá sa ľahko prestavať na ručný vysávač
Pre rýchly a okamžitý upratovanie alebo upratovanie v ťažko dostupných miestach sa dajú všetky akumulátorové bezkáblové vysávače jednoducho prestavať na ručné vysávače.

Hygienické vysypávanie odpadovej nádoby
Len stlačíte tlačidlo a vysypete nečistoty. Vďaka jednoduchému a rýchlemu vyprázdňovaniu stlačením tlačidla nedochádza ku kontaktu s nečistotami.

Vysávanie schodov
Pre pohodlné vysávanie schodov možno podlahovú hubicu s rotačnou kefou pripevniť priamo na telo vysávača.

Praktický úchyt na stenu
Slúži pre uloženie i nabíjanie vysávača a jeho nástavcov. Pokiaľ vysávač ukladáte a nabíjate v úchytu na stenu, máte istotu, že bude vždy pripravený na použitie.

Žiadne sáčky a doživotnú prác filter
Žiadne dodatočné náklady na spotrebný materiál.

hlavné hubica:
podlahová hubica na koberce s rotačnou kefou s priamym pohonom
podlahová "Fluffy" hubica s rotačným valcom pokrytým mäkkou tkaninou
sací výkon (konštantný): MAX 100 AW (6 Min) / 28 AW (20 Min)
doba nabíjania: 3,5 hodiny
kapacita zásobníka na odpad: 0,4 litra
rozmery: 25,0 × 121,0 (s trubicou) x 21,0 cm
hmotnosť: 2,7 kg
rozmery v obale: 74 × 16 × 28 cm
hmotnosť v obale: 4,99 kg

Obsahuje:
vysávač V6
trubice
podlahová hubica na koberce s rotačnou kefou s priamym pohonom
podlahová "Fluffy" hubica s rotačným valcom pokrytým mäkkou tkaninou
mini hubica s motorovým rotačnou kefou
kombinovaná kefová
štrbinová hubica
Nikel-Mangán-Kobaltový akumulátor (pevnou súčasťou tela vysávača)
nabíjací adaptér
úchyt na stenu
predmotorový prací filter (inštalovaný vo vysávači)
výstupný prác filter (inštalovaný vo vysávači)
Napriek všetkej snahe zaistiť čo najpresnejší popis, obrázky a technické parametre produktov, nemôžeme zaručiť, že uvedené informácie odpovedajú 
skutočnosti. Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia. Ak sa potrebujete
ubezpečiť o určitých parametroch produktu, alebo v prípade pochybností, kontaktujte nás. Neskoršie reklamácie vlastností sú
zbytočnou komplikáciou pre obe strany.

* * * * * * * * *

:: TOP 3 KATEGÓRIE v Internetovom Obchode MADER.sk - Račianska 66, 83102 Bratislava ::

RETRO Spotrebiče

Masážne prístroje a WELLNESS

TELEVÍZORY