Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky Hračky KÁVA, KÁVOVARY A PRÍSLUŠENSTVO Malé domáce spotrebiče Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče

Detail kategórie : Vozíky a Karky a príslušenstvo

Filter radca : 0-2500
na stránku
radenie

zobraziť
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0,9 €
Cena s DPH
Jednoduchým vytiahnutím 40A nožové poistky zaistíte Motúčko pred neoprávneným používaním
54,5 €
Cena s DPH
Nosič Motúčka na strechu auta jednoducho pripevníte na priečniky autá štyrmi úpinkami, ktoré sú súčasťou nosiča.
565 €
Cena s DPH
Základný model motorového kolieska s masívnejšie a väčšie konštrukcií ložnej plochy, nižšie ložná plocha pre jednoduchšie nakladanie, lepšiu priechodnosť terénom, širší rozstup oporných nôh pre lepšiu stabilitu, dlhšiu držadlá zníži potrebnú silu k zdvihnutiu až o 14%, širší úchop pre lepšiu manipulovateľnosť. Veľký traktory je možné využiť pri dome, na dvore, záhrade a v lese, kde je výborný pomocníkom pri ťažbe dreva pre domácnosti či podnikanie. Nabíjačka nie je súčasťou Motúčka Mokara.
218,5 €
Cena s DPH
Prestavaný držiak na bicykle, úprava pre uchytenie Motúčka.
615 €
Cena s DPH
toto je základný model, ktorý patrí do radu PROFI. Model je vybavený zosilneným rámom, motorom o výkone 300 - 400 W, 100l pozinkovanú korbou s hrúbkou 1 mm, elektronickú brzdou a širokou pneumatikou. Motúčko POWER je výborným a neúnavným pomocníkom ako klasiku Motúčko, s tým rozdielom, že je ešte silnejší a pevnejšie. Motúčko Power je aj vo variante s pozinkovaným rámom. Pre objednanie pridajte povrchová úprava pozinok Technický popis Hmotnosť: 30 kg Výkon motora: 300 - 400 W Maximálna nosnosť: 180 kg Batérie: Olovená, špeciál pre pohon elektrických vozidiel, 12 V / 26 Ah Rýchlosť pohybu: 3 - 4,5 km / h Rám: oceľová trubka, 32 x 2 mm Rozmery rámu: dĺžka 170 cm, maximálna šírka Motúčka = prejde 60 cm dverami Rozmery korby: šírka 56 cm, dĺžka 88 cm, hĺbka 30 cm, hrúbka 1 mm, váha 6,3 kg. Objem na naloženie: 100 litrov. Nadstavba / Korba: odnímateľná Pneumatika: šípový vzor, duša, šírka 16 cm
2,6 €
Cena s DPH
Handsfree - držiak náradia ku koliesku je vhodný pre zavesenie záhradného náradia, ako sú hrable, kosa, lopata, metla a všetko s podobnými násadami. Držiak je koncipovaný tak, aby uchopil rôzne priemery. Toto príslušenstvo je možné pripevniť na akékoľvek koliesko s lemom (krajom) širokým okolo 1 cm. Cena 69 Sk za 1 pár (2ks).
536 €
Cena s DPH
Súprava sa skladá z trojnožky na ktorej vrchole je umiestnená Úchytková hlava s račňovým zdvihákom. Pomocou sady reťazí, ktoré sú súčasťou kompletu, možno upevniť a vyzdvihnúť bremeno (kameň, rôzne poklopy, betónový preklad, kamenný záhradný žľab a pod) až do váhy 1 tony a do výšky 1 meter.
572 €
Cena s DPH
Sada sa skladá z obojstranného pluhu na sneh a posypového vozíka. Nutné použiť s univerzálnym držiakom pre príslušenstvo, ten nie je súčasťou sady sypače.
389,5 €
Cena s DPH
Základný model motorového kolieska s plastovou 80l korbou, ktorá je vystužená sklenými vláknami. Tento model záhradného motorového kolieska je univerzálne využiteľný pri dome na záhrade či na dvore. Nabíjačka nie je súčasťou Motúčka.
63,2 €
Cena s DPH
Batérie LC-XC1222 Panasonic olovená 12V / 22Ah. Váha 6,5 kg. DxŠxV - 181x76x167 mm
81,38 €
Cena s DPH
Čerpadlo sa svojou konštrukciou hodí na zavlažovanie záhrady, záhonov a stromčekov dažďovou vodou. Čerpadlo je napojené káble so svorkami na 12V olovenú batériu, ktorá je súčasťou každého Motúčka či Mokara. Vodu je možné taktiež načerpať do nádrže na Motúčku a odviezť na potrebné miesto. Hadica nie je súčasťou tohto príslušenstva.
412 €
Cena s DPH
Toto je základný model motorového kolieska sa 100l pozinkovanou korbou s hrúbkou 0,8 mm. Toto záhradné motorovej fúrik je univerzálne využiteľný pri práci pri dome, na dvore, záhrade, na statku, v záhradníctve v stavebníctve a v priemysle.
359,99 €
Cena s DPH
Toto je základný model motorového kolieska, ktoré je určené prevažne pre ženy. Model je vybavený zoslabeným rámom, motorom o výkone 250 W, batérií 15Ah a 80l plastovou korbou.
399 €
Cena s DPH
Toto je základný model motorového kolieska sa 100l pozinkovanou korbou s hrúbkou 1 mm. Toto záhradné motorovej fúrik je univerzálne využiteľný pri práci pri dome, na dvore, záhrade, na statku, v záhradníctve v stavebníctve a v priemysle.
181,9 €
Cena s DPH
Prídavné príslušenstvo, ktoré sa priskrutkuje na prídavné kolesá a pohonom Motúčka sa otáča a pracuje na princípe vertikutátora. Obojstranné nože sa otáčajú okolo osi. Možnosť nastavenia hĺbky záberu. využitie: - Vhodné pre prevzdušnenie trávnika
110,6 €
Cena s DPH
Prídavné zariadenia, ktoré sa priskrutkuje na prídavná kolesá. Vlastným pohybom Motúčka sa hrable posúvajú a zachytávajú trávu, lístie atď.
421 €
Cena s DPH
Základný model motorového kolieska s plastovou 180l korbou, ktorá je vystužená sklenými vláknami. Táto varianta je vhodná pre farmára poľnohospodárov, záhradkárov, vinárov, sadovníkov, do záhradníctva, chovných staníc, žrebčiarní či Zoo. Nabíjačka nie je súčasťou Motúčka.
470 €
Cena s DPH
Základný model motorového kolieska s plastovou 120l korbou, ktorá je vystužená sklenými vláknami. Táto varianta je vhodná pre farmára poľnohospodárov, záhradkárov, sadovníkov či chalupárov. Nabíjačka nie je súčasťou Motúčka.
39 €
Cena s DPH
Nabíjačka má jednoduchú obsluhu a vďaka dobre označeným konektorom a svetelnej indikácii s ňou môže pracovať naozaj každý.
363,5 €
Cena s DPH
Jedná sa o sériovo vyrábanú miešačku, prestrojený na aku pohon. Miešačka teda môže bezproblémovo miešať betón alebo maltu na miestach, kde ešte nie je privedený elektrický prúd. Možno dokúpiť náhradný akumulátor pre výmenu v prípade, že dobe dlhšieho prevádzky nie je kde dobíjať.
545,5 €
Cena s DPH
Toto je základný model motorového kolieska, ktorý patrí do radu PROFI. Model je vybavený zosilneným rámom, motorom o výkone 300 W, 100l pozinkovanou korbou s hrúbkou 1 mm, brzdou, širokú pneumatikou a madlom z mäkkej gumy.
106,33 €
Cena s DPH
- Max. výška: 110 cm - Nosnosť: 100 kg
469,5 €
Cena s DPH
Základný model motorového kolieska s trakařovou nadstavbou je možné využiť pri dome, na dvore, záhrade a v lese, kde je výborný pomocníkom pri ťažbe dreva pre domácnosti či podnikanie.
93 €
Cena s DPH
Čerpadlo sa výborne hodí na zavlažovanie záhrady, záhonov a stromčekov dažďovou vodou, alebo na prečerpávanie vody do záhradných nádrží a jazierok. Čerpadlo je napojené káble so svorkami na 12V olovenú batériu, ktorá je súčasťou každého Motúčka či Mokara. Hadica nie je súčasťou tohto príslušenstva.
12,9 €
Cena s DPH
Oceľový reťaz Vám pomôže proti preklzovaniu na premočený, klzkom či snehovom povrchu. rozmery: Na šírku pneumatiky: 10cm
50,18 €
Cena s DPH
Pripravili sme pre Vás v rámci inovácie nový univerzálny nosič na príslušenstvo ako je pluh na sneh, pluh na brázdy a vidly na zdvíhanie ťažkých bremien.
63,99 €
Cena s DPH
Vozík na nářadí na kolečkách, tři police, BASS ÚDAJE Výška: 780 mm Šířka :...
62,9 €
Cena s DPH
Plastové korby sa upevňujú 6-tich skrutky k rúrkovej konštrukcii kolieska. Korby sú vystužené sklenými vláknami.
101,91 €
Cena s DPH
Obzvlášť hlboký pre maximálnu slobodu pohybu pod vozidlom Masívna jednodielna konštrukcia z odolného , čierneho plastu
33,9 €
Cena s DPH
Tri polohy nastavenia pluhu a vyhrňovaniu snehu v smere vpravo, vľavo a rovno. Vo všetkých týchto polohách je pluh veľmi výkonný. Rozmery: 65cm x 30cm Nutné dokúpiť univerzálny nosič!
90,9 €
Cena s DPH
Nadstavba pre včelárov, rámček je konštruovaný ako korba. Nechá sa pripevniť skrutkami obdobne ako korba. Včelár potom naloží jeden až štyri nástavkami s medom.
71,4 €
Cena s DPH
Trakařová nadstavba sa upevňuje 6-tich skrutky k rúrkovej konštrukcii kolieska. Výborne sa hodí pre prácu v lese, pri preprave metrového dreva, ale aj pre objemnejšie predmety, ktoré sa do korieb nezmestia.
211,79 €
Cena s DPH
WOLFCRAFT TS 1500 (dopravný systém, prepravný vozík) extra veľká čepeľ Ergonomicky tvarované držadlo Nosnosť: 200 kg
39 €
Cena s DPH
Širšia pneumatika k Motúčku či Mokara pre lepší záber v teréne. Široká pneumatika sa dodáva s ráfikom, dušou a predĺženým ventilčekom. rozmery: Šírka pneumatiky: 16cm
517,8 €
Cena s DPH
Fishing čiže Motúčko rybára má klasický pohon z Motúčka s okolo 10 alebo 16 cm širokým. Plošinku zložíte len za 2 minúty, potom už len preložíte náklad z auta a pokračujete terénom až na miesto rybolovu. Motúčko Fishing je vhodné pre rybárov, poľovníkov, sadárov, vinára, technické služby a pod. Technický popis Výkon motora: 250 - 400 W Akumulátor: 12 V / 26 Ah Rýchlosť: 3,2 km / hod Rozložený fishing má rozmery: 170 x 80 x 70 cm (dĺžka x šírka x výška) Zložený fishing má rozmery: 100 x 63 x 50 cm (dĺžka x šírka x výška) Maximálna nosnosť: 120 kg Doba rozloženie alebo zloženie: 2 až 3 minúty
89,99 €
Cena s DPH
Zametač je prídavné zametacie príslušenstvo k Motúčku. Má dva spriahnuté metly za sebou, ktoré zaručujú vyšší účinok zametania. Zametač sa jednoducho pripevní k univerzálnemu držiaku príslušenstva, ktorý sa nechá dokúpiť ku každému Motúčku.
530,65 €
Cena s DPH
Skříňka dílenská pojízdná s nářadím, 177ks, 6 zásuvek, TOYA-58540 Dílenská skříňka nástrojů...
3,9 €
Cena s DPH
Mäkčená plastová podložka určená pre Mokara a mokařovou nadstavbu zabraňuje skĺznutiu nákladu z nadstavby Mokara. Cena za 1 pár (2 ks).
66,9 €
Cena s DPH
Navijak Vám pomôže vytiahnuť predmety z ťažko dostupných miest. Možno si vybrať podľa potreby dĺžku lana 15m, 30m a 45m. Súčasťou navijaku je navádzací oko a hák-karabína.
56,9 €
Cena s DPH
Vyvážečka uľahčuje prácu a námahu pri vyváženie odpadu. Keď už máte doma Motúčko, musia si na seba zarobiť, a tak, ak sa každý týždeň driete s plnou smetiakom, zabudnite na to a využite Motúčko techniky. Je to pohodlné, dômyselné a zdraviu prospešné.
72,5 €
Cena s DPH
Uzavreté držadlo zvyšuje ergonómiu práce s Motúčkem pri manupalaci s prídavnými kolesami. Nie je súčasťou Motúčka, a dodávame iba na objednávku.
54,5 €
Cena s DPH
Jednoduchá rámová nadstavba uchytená do korby pre ľahkú prepravu rámčekov s medom. Možné naložiť dva úle za sebou v dvoch vrstvách. Týmto spôsobom zaistíte jednoduchú a bezpečnú prepravu plných rámčekov.
23,5 €
Cena s DPH
Pozinkované korby sa upevňujú 6-tich skrutky k rúrkovej konštrukcii kolieska. Korby je možné si vybrať s hrúbkou 1mm.
44,4 €
Cena s DPH
Vidly sa výborne hodia na prepravu a manipuláciu objemnejších a ťažších predmetov, ktoré sa do Motúčkové či Mokařové nadstavby nezmestia, a alebo sa vám ich nechce dvíhať do výšky pása, aby ste ich dostali do korby.
195,11 €
Cena s DPH
Dílenská skříňka, 5 šuplíků, GEKO Rozměry: 780 mm x 620 mm + 80 mm rukojeť 5 zásuvek o...
179 €
Cena s DPH
Vozík sa pripevní za Motúčko. Z nádoby vozíka sa uvoľňuje posypový materiál na chodník či komunikáciu, ktorú Motúčko práve prohrnuje.
39,9 €
Cena s DPH
Ak potrebujete s prázdnym prívesným vozíkom manipulovať okolo domu a ste na absolútnej rovine, kde nehrozí nežiaduce fyzikálne veličiny naklonenej roviny ani gravitácia, potom je guľa na Motúčku riešenie, ako si pomôcť a pritom nezničiť chrbát, poťažmo svoje zdravie. Nikdy s vozíkom nemanipulujte na akékoľvek naklonenej rovine a alebo v členitom teréne.
110,59 €
Cena s DPH
Zahradní vozík, nosnost 350kg, GEKO Parametry: Nosnost: 350kg Délka: 96,5cm Šířka: 51c...
179 €
Cena s DPH
Mechanický zametací stroj sa výborne hodí k upratovaniu chodníkov garáží, terás a spevnených plôch okolo domu. Silný zametací valec vrátane dvoch postranných kief, ktorými možno ľahko zametať aj kúty a okraje dosahuje pracovnej šírky 65 cm.
18,3 €
Cena s DPH
Oceľový reťaz Vám pomôže proti preklzovaniu na premočený, klzkom či snehovom povrchu. rozmery: Na šírku pneumatiky: 16cm
189,08 €
Cena s DPH
Přepravní montážní vozík TOUGH SYSTEM DeWALT 1-70-324 216 mm silná pryžová kola testována na ...
37 €
Cena s DPH
Plastové korby sa upevňujú 6-tich skrutky k rúrkovej konštrukcii kolieska. Korby sú vystužené sklenými vláknami.
628,8 €
Cena s DPH
Sada sypač sa skladá z Motorového kolieska KLASIK, univerzálneho držiaku príslušenstva, obojstranného pluhu na sneh a posypového vozíka.  
19,9 €
Cena s DPH
Pozinkované korby sa upevňujú 6-tich skrutky k rúrkovej konštrukcii kolieska. Korby je možné si vybrať s hrúbkou 0,8mm,
68,84 €
Cena s DPH
Transport miesto plnenia - spolu s mnohými ergonomickými detailmi Vzorec pre back- friendly dopravy.Vďaka skladacím mechanizmom kolies a dosku otvorenú rukoväťou,Priateľské , vďaka nízkej hmotnosti len 3,9 kg a malú veľkosť balenia, Rozmery 430 x 740 x 60 mm
59,5 €
Cena s DPH
Navijak Vám pomôže vytiahnuť predmety z ťažko dostupných miest. Možno si vybrať podľa potreby dĺžku lana 15m, 30m a 45m. Súčasťou navijaku je navádzací oko a hák-karabína.
54 €
Cena s DPH
Nadstavba na prepravky sa pripevňuje na nadstavbu Mokara. Prepravky sa vsadí do konštrukcie a pri transporte nehrozí skĺznutiu prepraviek z nadstavby Mokara.
73,5 €
Cena s DPH
Brzdu je možné objednať ku všetkým modelom Motúčka a Mokara. Brzda sa upevňuje k držiaku batérie, ovládanie je uložené v rukoväti, ktorá má dve polohy
52,5 €
Cena s DPH
Pluh na brázdy sa výborne hodí pre prácu na poli. U tohto pluhu je možné nastaviť tri polohy záberu. Vo všetkých týchto záberoch je pluh veľmi výkonný. rozmery: Polohy záberu: min. 28cm, stred 35cm a max. 39cm Nutné dokúpiť univerzálny nosič!
983,44 €
Cena s DPH
Pojízdná dílenská skříňka s nářadím, 165ks, 7 zásuvek, YATO-55293 Hlavní technické para...
52,18 €
Cena s DPH
Navijak Vám pomôže vytiahnuť predmety z ťažko dostupných miest. Možno si vybrať podľa potreby dĺžku lana 15m, 30m a 45m. Súčasťou navijaku je navádzací oko a hák-karabína.
90,9 €
Cena s DPH
K vidlím Herkules je tiež možné dokúpiť tzv. Návlek na Herkules na sypké materiály. Lopata sa navlečie na Herkules a piesok, štrk či hlinu potom jednoducho naložíte a preveziete.
9,3 €
Cena s DPH
Typ: Typ: Streugerät Rukoväť / držadlo: Materiál: plast Všeobecne:
72,5 €
Cena s DPH
Prídavné zariadenie, ktoré udržuje drevo na Mokara v prednej časti tak, aby bolo ťažisko na bicykli. Možnosť regulácie nákladu posunom opory vpred a vzad.
6,5 €
Cena s DPH
Opora korby spevňuje prednú stranu korby a zabraňuje jej ohýbanie. Nový vylepšený model bez plastových podložiek
606 €
Cena s DPH
Technické parametre: - 2x AKU 12V / 22Ah, - Rýchlosť 0 - 5,5 km / hod, - Plynulý rozjazd vpred a vzad.
14,11 €
Cena s DPH
Vozík na hadici, úložný prostor na 25 metrů hadice, GEKO specifikace: úložný prostor na ha...
162,39 €
Cena s DPH
Výška: 125 cm, Šírka : 63 cm, max . Zaťaženie 150 kg ( funkcia vrece truck ) 200 kg ( funkcia Schubwagen ), Hmotnosť 15 kg
112 €
Cena s DPH
Prídavné kolesá sú uchytené na pohyblivých ramenách a spojená stabilizačnou tyčou rovnako, ako u cestných vozidiel. Obe kolesá teda zatáčajú spoločne.
132,9 €
Cena s DPH
Brzdu je možné objednať ku všetkým modelom obsahujúce prídavné zadné kolesá Triglav. Ovládanie je manuálne. Brzdný efekt je vyvolaný čapom zasouvajícími sa do náboja každého kola. Technický popis: Ovládanie: manuálny Typ: stacionárne parkovacia brzda