Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky náramkové Hračky Malé domáce spotrebiče Parfumy a kozmetika Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče

Detail kategórie : Vozíky a Karky a príslušenstvo

Filter radca : 0-2999
na stránku
radenie
zobraziť :  s obrázkami  v tabuľke  
1 2 3 4 5 >> >|
 
 
54,5 €
Cena s DPH
Nosič Motúčka na strechu auta jednoducho pripevníte na priečniky autá štyrmi úpinkami, ktoré sú súčasťou nosiča.
479,3 €
Cena s DPH
Základný model motorového kolieska s masívnejšie a väčšie konštrukcií ložnej plochy, nižšie ložná plocha pre jednoduchšie nakladanie, lepšiu priechodnosť terénom, širší rozstup oporných nôh pre lepšiu stabilitu, dlhšiu držadlá zníži potrebnú silu k zdvihnutiu až o 14%, širší úchop pre lepšiu manipulovateľnosť. Veľký traktory je možné využiť pri dome, na dvore, záhrade a v lese, kde je výborný pomocníkom pri ťažbe dreva pre domácnosti či podnikanie. Nabíjačka nie je súčasťou Motúčka Mokara.
503 €
Cena s DPH
toto je základný model, ktorý patrí do radu PROFI. Model je vybavený zosilneným rámom, motorom o výkone 300 - 400 W, 100l pozinkovanú korbou s hrúbkou 1 mm, elektronickú brzdou a širokou pneumatikou. Motúčko POWER je výborným a neúnavným pomocníkom ako klasiku Motúčko, s tým rozdielom, že je ešte silnejší a pevnejšie. Motúčko Power je aj vo variante s pozinkovaným rámom. Pre objednanie pridajte povrchová úprava pozinok Technický popis Hmotnosť: 30 kg Výkon motora: 300 - 400 W Maximálna nosnosť: 180 kg Batérie: Olovená, špeciál pre pohon elektrických vozidiel, 12 V / 26 Ah Rýchlosť pohybu: 3 - 4,5 km / h Rám: oceľová trubka, 32 x 2 mm Rozmery rámu: dĺžka 170 cm, maximálna šírka Motúčka = prejde 60 cm dverami Rozmery korby: šírka 56 cm, dĺžka 88 cm, hĺbka 30 cm, hrúbka 1 mm, váha 6,3 kg. Objem na naloženie: 100 litrov. Nadstavba / Korba: odnímateľná Pneumatika: šípový vzor, duša, šírka 16 cm
218,5 €
Cena s DPH
Prestavaný držiak na bicykle, úprava pre uchytenie Motúčka.
2,6 €
Cena s DPH
Handsfree - držiak náradia ku koliesku je vhodný pre zavesenie záhradného náradia, ako sú hrable, kosa, lopata, metla a všetko s podobnými násadami. Držiak je koncipovaný tak, aby uchopil rôzne priemery. Toto príslušenstvo je možné pripevniť na akékoľvek koliesko s lemom (krajom) širokým okolo 1 cm. Cena 69 Sk za 1 pár (2ks).
572 €
Cena s DPH
Sada sa skladá z obojstranného pluhu na sneh a posypového vozíka. Nutné použiť s univerzálnym držiakom pre príslušenstvo, ten nie je súčasťou sady sypače.
536 €
Cena s DPH
Súprava sa skladá z trojnožky na ktorej vrchole je umiestnená Úchytková hlava s račňovým zdvihákom. Pomocou sady reťazí, ktoré sú súčasťou kompletu, možno upevniť a vyzdvihnúť bremeno (kameň, rôzne poklopy, betónový preklad, kamenný záhradný žľab a pod) až do váhy 1 tony a do výšky 1 meter.
389,5 €
Cena s DPH
Základný model motorového kolieska s plastovou 80l korbou, ktorá je vystužená sklenými vláknami. Tento model záhradného motorového kolieska je univerzálne využiteľný pri dome na záhrade či na dvore. Nabíjačka nie je súčasťou Motúčka.
24,9 €
Cena s DPH
Zahradní vozík
81,38 €
Cena s DPH
Čerpadlo sa svojou konštrukciou hodí na zavlažovanie záhrady, záhonov a stromčekov dažďovou vodou. Čerpadlo je napojené káble so svorkami na 12V olovenú batériu, ktorá je súčasťou každého Motúčka či Mokara. Vodu je možné taktiež načerpať do nádrže na Motúčku a odviezť na potrebné miesto. Hadica nie je súčasťou tohto príslušenstva.
1 2 3 4 5 >> >|