Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky náramkové Hračky Malé domáce spotrebiče Parfumy a kozmetika Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče
Nachádzate sa : Root Audio Video TV  >>  Monitory  >>  LED monitory

Samsung LFD LH55MECPLGC/EN, 55" LED 16:9, 1920x1080, 450 cd, 5000 :1, 8 ms, VGA/ HDMI/ DVI/ DP, PIP/ PBP, tenký rám

Samsung LFD LH55MECPLGC/EN, 55" LED 16:9, 1920x1080, 450 ...
2796,46 €
2330,38 € Bez DPH
Tento produkt je nedostupný. Podobný produkt nájdete v kategórií:
LED monitory
Dostupnosť : Nedostupné
PartNo : LH55MECPLGC/EN
Interný kód produktu : 18695858
Výrobca : SAMSUNG
Záruka : 36 mesiacov
Popis produktu : Jasne prezentujte firemné posolstvá na brilantnom a ekologickom displeji
Vďaka svojmu tenkému dizajnu a pôsobivým funkciám, ako je napríklad snímač jasu, je displej ME55C ideálny do firemného prostredia.
Čoraz viac organizácií používa veľkoformátové displeje na zobrazovanie svojho firemného obsahu a odlíšenie sa od konkurencie. Firmy potrebujú displeje, ktoré ponúkajú vynikajúce rozlíšenie obrazu a zároveň sú ľahšie a zaberajú minimálny priestor. Veľkoformátové LED displeje radu Samsung MEC prinášajú špičkovú LED technológiou v podobe tenkého displeja bez zvýšenia nákladov na energie. Tieto displeje sú vybavené výkonnou a exkluzívnou technológiou SSSP, ako aj integrovaným zobrazovacím riešením prehrávača MagicInfo™ Premium S, vďaka čomu umožňujú bez problémov prezentovať viaceré typy obsahu. S týmto všestranným displejom uvidíte, ako sa zvyšuje vaša produktivita pri správe displejov a zároveň klesajú vaše celkové náklady na vlastníctvo.
Lepšia čitateľnosť vďaka výnimočnej kvalite obrazu Displeje Samsung radu MEC poskytujú vysokú kvalitu obrazu bez skreslenia, rozmazania či presvetlenia, ktoré je obvyklé v prípade tradičných projektorov, čím zabezpečujú produktívne a ničím nerušené prezentácie. Mimoriadne priezračný panel poskytuje ostrejší a detailnejší obraz a vyššiu kvalitu obrazu. Tento panel zároveň znižuje rozptyl svetla a odrazy, čoho výsledkom je lepšia čitateľnosť. Výsledkom rozšíreného kontrastného pomeru a vyššieho jasu sú atraktívnejšie displeje so živším a detailnejším obrazom.
Integrované riešenie, ktoré vytvára nové zážitky z digitálnych prezentačných displejov V displejoch Samsung je integrované riešenie SSSP (Samsung Smart Signage Platform), ktoré prináša výkon dvojjadrového procesora spolu s kombináciou prehrávača médií a integrovaného zobrazovacieho riešenia – prehrávača MagicInfo™ Premium S. Toto riešenie eliminuje potrebu použitia prídavných počítačových modelov a zároveň odstraňuje problémy pri inštalácii a údržbe. Pomocou prehrávača MagicInfo™ Premium S, ktorý je súčasťou riešenia, môžu firmy bez námahy vytvárať, plánovať a nasádzať obsah. V jednom čipe je integrovaný dvojjadrový procesor, ukladací priestor s kapacitou 8 GB a vysokovýkonný grafický procesor, vďaka čomu možno simultánne a nepretržite vysielať viaceré typy obsahu. Za displej s integrovaným prehrávačom médií a prémiovým riešením správy zaplatíte menej, čím ušetríte ešte viac.
Vytvárajte, zobrazujte a spravujte. Jednoducho a bez zbytočných krokov. Vstavané riešenie prehrávača Samsung MagicInfo™ Premium S je navrhnuté tak, aby umožňovalo jednoducho vytvárať, nasádzať a zobrazovať obsah, a dokonca spravovať prevádzku displejov. ? Jednoduchá tvorba obsahu: Pomocou myši môžete v intuitívnom používateľskom rozhraní jednoducho vytvárať multimediálny a interaktívny obsah založený na vopred vytvorených šablónach a prispôsobovať pútavé posolstvá. ? Jednoduché a efektívne nasadenie obsahu: Obsah možno prehrávať na viacerých displejoch z centrálneho počítača, priamo z interného ukladacieho priestoru alebo z USB kľúča prostredníctvom technológie Plug and Play. ? Jednoduchá prevádzka displejov: Z jedného centrálneho miesta možno efektívne a bez problémov sledovať a plánovať rôzne typy obsahu zobrazovaného na viacerých displejoch. Za funkcie integrovaného prehrávača Samsung MagicInfo™ Premium S nemusíte vôbec nič doplácať. Vďaka prehrávaču MagicInfo™ Premium S nebolo monitorovanie stavu displejov a ovládanie ich prevádzky ešte nikdy také jednoduché.
Prezentujte veľký obraz s nižšou spotrebou energie Displeje radu Samsung MEC sú ekonomické a ohľaduplné k životnému prostrediu. Technológia Edge LED zabudovaná v displejoch radu MEC sa vyznačuje LED lampami umiestnenými na bočných stranách panela. Tieto lampy vyžarujú svetlo na bočných stranách displeja, čoho výsledkom je oveľa tenšia obrazovka vyžadujúca menej lámp než bežné panely. Vďaka menšiemu počtu LED lámp sa znížila spotreba energie a vyžarovanie tepla a zároveň bolo možné dosiahnuť tenký dizajn s nižšou hmotnosťou. Všetky tieto vylepšenia prispievajú k vytvoreniu príjemnejšieho prostredia pre divákov, ktorí sa nachádzajú v blízkosti displejov.
Viac možností pripojenia pre lepšie ovládanie Displeje Samsung radu MEC ponúkajú bohaté možnosti pripojenia, a to aj pri práci s pripojeniami RJ45 a RS-232, na ktoré sa výhradne spoliehajú konkurenčné displeje. Veľkoformátové LED displeje od spoločnosti Samsung umožňujú používať oba tieto typy sietí súčasne. Pomocou rozhrania DVI s výstupnou slučkou možno jeden prezentovaný obraz zdieľať s okolitými obrazovkami. Vďaka tejto funkcii nie je potrebné kupovať pre každý displej samostatný rozdeľovač videosignálu, čo prináša ešte vyššiu úsporu nákladov na zariadenia.
Väčšia flexibilita displeja vďaka otáčaniu obrazu Displeje radu MEC ponúkajú funkciu otočenia obrazu, ktorá umožňuje prepínať medzi orientáciou na výšku a na šírku, čoho výsledkom je väčšia flexibilita displeja. Na dosiahnutie maximálneho pohodlia pri otáčaní obrazu sú k dispozícii dve možnosti pomeru strán: pôvodný pomer strán a automatické prispôsobenie pomeru strán displeju. Po otočení obrazu sa zachováva jeho kvalitu a správny pomer strán.
Optimalizácia funkcií a predĺženie životnosti vďaka voliteľnému ochrannému sklu Voliteľné ochranné sklo chráni displej pred možným poškodeným pri kontakte s nebezpečnými predmetmi. Ponúka robustnú ochranu v komerčných prostrediach. Po nainštalovaní plochého ochranného skla vznikne štýlový displej s tenším rámom, ktorý sa dokonale hodí do okolitého prostredia.
Zapojte divákov pomocou voliteľného modulu s interaktívnou dotykovou vrstvou Voliteľný dotykový modul zmení váš displej na dynamické dotykové riešenie. Pridané dotykové funkcie rozširujú možnosti používateľov tým, že im umožňujú pracovať priamo so zobrazeným obsahom. Viacdotykové ovládanie využívajúce až šesť bodov prináša uspokojivé zážitky viacerým používateľom súčasne. Monitory s veľkosťou 32 až 55 palcov sú vybavené infračerveným dotykovým ovládaním.
Efektívnejšie prezentačné prostredie vďaka voliteľným počítačovým modulom Pomocou jednoducho inštalovateľných počítačových modulov môžu firmy premeniť svoje veľkoformátové LED displeje Samsung na všestranné digitálne prezentačné riešenia, ktoré budú maximálne vyhovovať ich špecifickým obchodným potrebám. Stačí, ak sa modul zasunie do kompatibilného veľkoformátového displeja, a digitálny prezentačný obsah možno prehrávať bez toho, aby bolo potrebné displej rozoberať. Počítačové moduly eliminujú potrebu externého počítača a káblov, vďaka čomu prispievajú k vytvoreniu čistého prezentačného prostredia. Používanie počítačového modulu nielen znižuje náklady na vybavenie, ale zabezpečuje aj efektívnu správu priestoru a vytvára jednoduchšie prostredie. • Jednoduchá inštalácia modulov ich zasunutím do veľkoformátového displeja Samsung • Vďaka tenkému a ľahkému dizajnu modulov nie je potrebné používať veľké a ťažké zariadenia • Vysoký a spoľahlivý výkon vďaka dvojjadrovým alebo štvorjadrovým procesorom • Jednoduchá tvorba obsahu pre veľkoformátový displej pomocou integrovaného digitálneho prezentačného softvéru Samsung MagicInfo™


Displej

Horizontálna frekvencia snímkového rozkladu 30 - 81 kHz
Maximálna frekvencia pixlov 148,5 MHz
Vertikálna frekvencia snímkového rozkladu 48 - 75 Hz

Mechanické špecifikácie

Rozmery zostavy 1.248 x 722,4 x 29,9 mm (Š x V x H)
Rozmery balenia 1.369 x 848 x 199 mm (Š x V x H)
Hmotnosť zostavy 16,4 kg
Hmotnosť balenia 22 kg
Držiak VESA 400 x 400 mm
Voliteľné ochranné sklo
Klasický stojan (voliteľný)
Typ voliteľného prehrávača médií: integrovaný modul SBB-A (pripojený)

Zdroj napájania

Zdroj napájania AC 100 - 240 V ~ (+ / - 10%), 50 / 60 Hz
Menej než 0,5 W v režime vypnutia
143 (max.), 122 (typ.), 487,63 (Btu) v režime zapnutia
Menej než 0,5 W v režime spánku
Interný typ

Príslušenstvo


Napriek všetkej snahe zaistiť čo najpresnejší popis, obrázky a technické parametre produktov, nemôžeme zaručiť, že uvedené informácie odpovedajú 
skutočnosti. Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia. Ak sa potrebujete
ubezpečiť o určitých parametroch produktu, alebo v prípade pochybností, kontaktujte nás. Neskoršie reklamácie vlastností sú
zbytočnou komplikáciou pre obe strany.

* * * * * * * * *

:: TOP 3 KATEGÓRIE v Internetovom Obchode MADER.sk - Račianska 66, 83102 Bratislava ::

RETRO Spotrebiče

Masážne prístroje a WELLNESS

TELEVÍZORY