Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky náramkové Hračky Malé domáce spotrebiče Parfumy a kozmetika Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče

Detail kategórie : Sieťové karty a adaptéry bezdrôt

Filter radca : 0-2999
na stránku
radenie
zobraziť :  s obrázkami  v tabuľke  
1 2 3 4 5 >> >|
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
53,7 €
Cena s DPH
D-Link DHP-601AV PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Starter Kit (2-pack)
14,77 €
Cena s DPH
Výrobce: TP-Link; Třída produktu: Kabely - ostatní; Typ kabelu: pigtail; Typ konektoru 1: N male (samec); Typ konektoru 2: RP-SMA male (samec); Barva: černá; Délka: 3 Metr
13,05 €
Cena s DPH
TP-LINK TL-WN 823 N
24,15 €
Cena s DPH
Výrobce: MikroTik; Třída produktu: Příslušenství pro přepínače (Switche); Typ: MiniGBIC (SFP) 1000Base-LX (LC) ; Doplňující informace: S-31DLC20D is a 1.25G SFP transceiver with a 1310nm Dual LC connector, for up to, 20 kilometer Single Mode fiber connections, with DDM.; Zařízení ve kterých je používaný: Units are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.; Další informace: <a class=tah8b target=_blank href=http://i.mt.lv/routerboard/files/SFP2.pdf>Brochure</a>
454,5 €
Cena s DPH
Výrobce: Ubiquiti Networks;
14,5 €
Cena s DPH
High speed data rate with up to 150Mbps Complies with 2.4GHz 802.11n and backward compatible with IEEE 802.11g/b standards Supports WPS (WiFi Protected Setup) - Push button for auto connection to the network Supports 64/128-bit WEP, WPA and WPA2 Encryp
81,8 €
Cena s DPH
Gigabitový powerline starter kit AV1200 TL-PA8010 KIT Vyhovuje standardu HomePlug AV2, vy...
84,19 €
Cena s DPH
Výrobce: Ubiquiti Networks;
18,71 €
Cena s DPH
Typ: Typ: WLAN-USB-Adaptér Konektor: USB 2.0 WLAN-Standard: IEEE 802.11a/b/g/n/ac Max. rýchlosť p...
20,02 €
Cena s DPH
Výrobce: Asus; Třída produktu: Produkt bezdrátové LAN (WLAN); Šířka: 120.5 mm; Výška: 22 mm; Hloubka: 21.6 mm; Čistá hmotnost: 62.6 g
14,54 €
Cena s DPH
Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: Produkt bezdrátové LAN (WLAN); Síťová architektura: Wireless/bezdrát IEEE 802.11n; Typ zařízení: PCIe karta; Použití: PC počítač; Port LAN: Bezdrátové síťová karta IEEE 802.11b/g/n; Typ konektoru pro externí anténu: 2 x RP-SMA; Zisk integrované antény: 3 dBi; Výstupní výkon pro přenos 802.11b: 16 dBm; Výstupní výkon pro přenos 802.11g: 14 dBm; Výstupní výkon pro přenos 802.11n: 13 dBm; Šifrování: WEP - Wired Equivalent Privacy, WEP - Wired Equivalent Privacy, WPA (TKIP) - Wi-Fi Protected Access (Temporal Key Integrity Protocol), WPA2 (AES) - Advanced Encryption Standard (CCMP protocol), WPS - Wi-Fi Protected Setup, WPA2 Enterprise mode (802.1x); Dostupná přenosová rychlost: 1 Mb/s, 2 Mb/s, 5,5 Mb/s, 11 Mb/s, 6 Mb/s, 9 Mb/s, 12 Mb/s, 24 Mb/s, 36 Mb/s, 54 Mb/s, 144 Mb/s, 300 Mb/s; Pracovní režim: bezdrátový klient, expander / přístupový bod; Frekvence: 2.4 - 2.4835 GHz; Podporované protokoly a standardy: WEP 64/128-bit, WPA, WPA2 - Wi-Fi Protected Access II, IEEE 802.11b - Wireless LAN 11Mbps, 2.4GHz, IEEE 802.11g - Wireless LAN 54Mbps, 2.4GHz, IEEE 802.11n - Wireless LAN 300Mbps, 2.4GHz, ZIP; Podporované OS: Linux, Microsoft Windows XP, Microsoft Windows Vista Business, Microsoft Windows 7; Šířka: 65 mm; Výška: 16 mm; Hloubka: 43 mm
16,34 €
Cena s DPH
Výrobce: MikroTik;
64,61 €
Cena s DPH
D-Link DHP-P601AV PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Passthrough Kit (2-pack)
84,19 €
Cena s DPH
Výrobce: Ubiquiti Networks;
1 2 3 4 5 >> >|