Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky Hračky KÁVA, KÁVOVARY A PRÍSLUŠENSTVO Malé domáce spotrebiče Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče
Nachádzate sa : Root Audio Video TV  >>  Spotrebný materiál  >>  Náplne a tonery pre laserové

SAMSUNG Mono Laser Printer SL-M3820ND/SEE, 38 str/min, 1200x1200 dpi, 128MB, USB 2.0, PCL, 600MHz, duplex, ethernet

no image
270,14 €
225,12 € Bez DPH
Dostupnosť : Skladom-dodanie 2-4 dní
PartNo : SL-M3820ND/SEE
Interný kód produktu : 18887893
Výrobca : SAMSUNG
Záruka : 24 mesiacov
Popis produktu : Júnové+júlové+augustove+septembrové výpredajové promo.

SAMSUNG Mono Laser Printer SL-M3820ND/SEE, 38 str/min, 1200x1200 dpi, 128MB, USB 2.0, PCL, 600MHz, duplex, ethernet
Väčšina podnikov a malých firiem čoraz častejšie požaduje, aby im ich tlačiarne prinášali vysokú produktivitu a nižšie prevádzkové náklady. Tieto firmy zároveň potrebujú tlačiarne, ktoré sa jednoducho používajú a umožňujú flexibilne tlačiť množstvo rôznych formátov dokumentov a prezentácií.
Tlačte výnimočnou rýchlosťou a v špičkovej kvalite
Vysoká rýchlosť tlače
Robustná tlačiareň ProXpress radu M3820 dosahuje rýchlosť tlače až 33 strán za minútu a je vybavená výkonným procesorom Cortex™-A5 a až 128 MB pamäte. Vysoká rýchlosť a výkon umožňujú firmám zrýchliť spracovanie dokumentov a obrazových materiálov, vďaka čomu sa zvyšuje ich celková efektivita. * Rozmery produktu sa môžu líšiť od údajov na obrázku.
Kvalitnejší tlačový výstup
Technológia ReCP zlepšuje čitateľnosť tlačených dokumentov vylepšením tenkých čiar a vyostrením okrajov negatívneho textu. Tlačiareň ProXpress radu M3820 vytvára ostré a kvalitné výtlačky s efektívnym rozlíšením až 1.200 x 1.200 dpi.
Ďalšie možnosti tlače pracovných dokumentov
Viacúčelový zásobník tlačiarne podporuje médiá s gramážou až 220 gramov na meter štvorcový, vďaka čomu ponúka viac možností pri tlači pracovných dokumentov. Pomocou tohto viacúčelového zásobníka môžete jednoducho tlačiť množstvo štítkov, kariet a obálok. Táto schopnosť tlačiarne prakticky eliminuje čas, ktorý by ste inak museli venovať postupnému vkladaniu jednotlivých hárkov. Zníženie prevádzkových nákladov pomocou ekonomických funkcií a riešení
Profesionálne ekologické riešenie
Tlačidlo ekologickej tlače ovládané jediným dotykom
Firmy môžu znížiť spotrebu tonera a papiera pomocou tlačidla Eco ovládaného jediným dotykom. Toto tlačidlo automaticky aktivuje tlač dvoch strán na jeden hárok a obojstrannú tlač. V režime úspory tonera majú používatelia na výber aj možnosť vynechávania prázdnych strán. Tieto nastavenia ekologickej tlače možno upravovať pomocou softvéru Easy Printer Manager. V režime úspory tonera možno odstrániť obrázky, skonvertovať bitové mapy na skice a odstrániť text tak, aby sa v maximálnej miere šetril toner.
Tlač viacerých strán na jeden hárok Tlačou dvoch alebo viacerých strán dokumentu na jeden hárok sa znižuje spotreba papiera.
Režim úspory tonera Tlač s menšou spotrebou tonera.
Obojstranná tlač Umožňuje tlačiť na obe strany papiera a znížiť jeho spotrebu.
Vynechanie prázdnych strán Vytlačí len strany obsahujúce text alebo obrázky, aby sa zabránilo plytvaniu papierom.
Easy Eco Driver
Softvér Easy Eco Driver, ktorý v roku 2012 získal od spoločnosti Buyers Laboratory (BLI) ocenenie za výnimočné výsledky v oblasti inovácií, šetrí používateľom až 20% tonera a zároveň znižuje spotrebu energie. Používatelia môžu pomocou režimu úspory tonera odstrániť obrázky, skonvertovať bitové mapy na skice a odstrániť text tak, aby sa šetril toner.
Vyššia úspora zdrojov prostredníctvom centralizovanej kontroly využívania tlače
Centralizovaná kontrola využívania tlače, ktorú možno aktivovať prostredníctvom funkcie SyncThru™ Admin Job Accounting, umožňuje správcom priraďovať používateľov ku konkrétnym tlačiarňam. Používateľom možno vyhradiť kvóty počtu strán alebo kópií, ktoré môžu vytvoriť na každej tlačiarni. Viac možností laserovej tonerovej kazety znamená viac možností zníženia nákladov
S tlačiarňou ProXpress radu M3820 možno používať rôzne laserové tonerové kazety – od laserových tonerových kaziet so štandardnou výťažnosťou, ktoré zvyčajne umožňujú vytlačiť približne 3.000 štandardných strán, až po laserové tonerové kazety s ultra vysokou výťažnosťou umožňujúce vytlačiť až 15.000 štandardných strán. Tlačiareň tak splní požiadavky každej firmy na zníženie nákladov na jednu stranu. Integrovaný systém tonera obsahuje zobrazovaciu jednotku aj tonerovú kazetu v jednom praktickom balíku. Tento integrovaný tonerový systém je ideálny pre firmy, ktoré tlačia väčšie objemy a požadujú nižšie náklady na stranu a jednoduchšiu údržbu. * Tonerová kazeta s výťažnosťou 10.000 strán je k dispozícii len pre modely M3820 a M4020. Tonerová kazeta s výťažnosťou 15.000 strán je k dispozícii len pre model M4020ND. ** Rozmery produktu sa môžu líšiť od údajov na obrázku. Vyššia produktivita vďaka flexibilným funkciám od obojstrannej tlače až po zabezpečenie
Pohodlná mobilná tlač optimalizovaná pre rôzne firemné prostredia
Aplikácia Samsung MobilePrint umožňuje zamestnancom bezdrôtovo tlačiť z ich mobilných zariadení. Používatelia nemusia inštalovať nový ovládač ani konfigurovať nastavenia siete. Zamestnanci môžu aplikáciu MobilePrint jednoducho prevziať z obchodu Google Play (v prípade systému Android™) alebo z obchodu Apple Store (v prípade systému iOS). Po prevzatí aplikácie mobilné zariadenie automaticky vyhľadá kompatibilné tlačiarne Samsung, ktoré sa nachádzajú v jeho okolí. Tlačiareň ProXpress radu M3820 umožňuje spracovať takmer každý typ súboru vrátane textových dokumentov, obrázkov a webových stránok. Prostredníctvom služby Google Cloud Print™ môžu používatelia získať aj prístup k tlačiarňam vo svojom účte Google. Môžu tak tlačiť, faxovať alebo zdieľať e-maily, fotografie, súbory vo formáte PDF a správy zo sociálnych sietí, ako sú napríklad príspevky v službách Facebook a Twitter. Službu Google Cloud Print možno používať v smartfónoch, tabletoch, prenosných počítačoch, stolných počítačoch a ďalších zariadeniach pripojených na web. * Tlač z mobilných zariadení a služba Google Cloud Print sú k dispozícii len na modeloch M3320ND, M3820ND, M3820DW a M4020ND. ** Rozmery produktu sa môžu líšiť od údajov na obrázku.
Vstavaná obojstranná tlač
Tlačiareň ProXpress radu M3820 umožňuje jednoducho tlačiť profesionálne obojstranné dokumenty a brožúry, čím zároveň pomáha šetriť peniaze a znižovať spotrebu papiera.
Zabezpečenie dokumentov na podnikovej úrovni
Firmy vytvárajú a tlačia množstvo oficiálnych dokumentov vrátane materiálov s dôvernými informáciami, ktoré vyžadujú vysokú úroveň zabezpečenia tlačových úloh. Tlačiareň ProXpress radu M3820 ponúka lepšiu kontrolu nad prístupom používateľov a povoleniami pre dokumenty a sieťové prostriedky, a to prostredníctvom softvéru Samsung SyncThru™ Admin na úrovni podnikového zabezpečenia.
Efektívnejšia tlač vďaka jednoducho použiteľnému dizajnu
Softvér Easy Printer Manager
Softvér Easy Printer Manager pomáha firmám vzdialene ovládať rôzne nastavenia, ako sú napríklad funkcie tlačidla ekologickej tlače ovládaného jediným dotykom. Pomocou softvéru Easy Printer Manager možno monitorovať a spravovať viaceré zariadenia. Firmy môžu zároveň monitorovať stav tlačiarní, ako sú napríklad chybové hlásenia, a to vrátane upozornení na nedostatok papiera, prázdny toner či uviaznutie papiera.
Jednoduchá zabezpečená tlač
Tlačiareň ProXpress radu M3820 disponuje jednoduchou funkciou zabezpečenej tlače so vstavanou číselnou klávesnicou, ktorá používateľom umožňuje ochrániť osobné alebo dôverné dokumenty. Keď je táto funkcia zapnutá, používatelia musia pred pokračovaním v tlačovej úlohe zadať heslo. * Číselná klávesnica je k dispozícii len na modeloch M3820ND, M3820DW a M4020ND. ** Rozmery produktu sa môžu líšiť od údajov na obrázku. Technické údaje:

Všeobecné


Funkcie
Štandardná
Tlač

Voliteľné
Ekologická tlač, zabezpečená tlač


Procesor

600 MHz
Operational Panel

Dvojriadkový LCD displej, číselná klávesnica


Pamäť
Štandardná
128 MB

Maximum
512 MB


Rozhranie
Štandardná
Ethernet 10 / 100 Base TX, vysokorýchlostné rozhranie USB 2.0

Voliteľné
Paralelný konektor IEEE 1284B


Spotreba energie (Bežný režim)

700 W (aktívny režim), 10 W (pohotov

 

Napriek všetkej snahe zaistiť čo najpresnejší popis, obrázky a technické parametre produktov, nemôžeme zaručiť, že uvedené informácie odpovedajú 
skutočnosti. Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia. Ak sa potrebujete
ubezpečiť o určitých parametroch produktu, alebo v prípade pochybností, kontaktujte nás. Neskoršie reklamácie vlastností sú
zbytočnou komplikáciou pre obe strany.

* * * * * * * * *

Internetový Obchod MADER.sk - ANTALON s.r.o., Radlinského 27, 81107 Bratislava - Staré mesto