Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky Hračky KÁVA, KÁVOVARY A PRÍSLUŠENSTVO Malé domáce spotrebiče Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče
Nachádzate sa : Root Audio Video TV  >>  Spotrebný materiál  >>  Náplne a tonery pre laserové

SAMSUNG Mono Laser Print/Copy/Scan/Networking SL-M2875ND, duplex

no image
188,76 €
157,3 € Bez DPH
Dostupnosť : Skladom v eshope
PartNo : SL-M2875ND/SEE
Interný kód produktu : 18672165
Výrobca : HP Inc
Záruka : 24 mesiacov
Popis produktu : SAMSUNG Mono Laser Print/Copy/Scan/Networking SL-M2875ND, duplex
Znížte náklady na tlač, no uspokojte sa len s tým najlepším. Efektívna tlačiareň Samsung Xpress radu M2875ND vám poskytne rýchlosť potrebnú na to, aby ste boli produktívnejší, nie však za cenu nižšej kvality. A čo je ešte lepšie, vďaka mobilnej tlači a softvéru Easy Printer Manager sa táto tlačiareň mimoriadne jednoducho používa.
Rýchla tlač bez čakania
Akokoľvek náročné sú vaše požiadavky na profesionálnu tlač, tlačiareň Samsung Xpress radu M2875ND vám poskytne skvelé výsledky - a rýchlo. Vďaka výkonnému 600 MHz procesoru a 128 MB pamäte budete aj tie najzložitejšie dokumenty tlačiť rýchlosťou 28 strán za minútu, čím ušetríte čas. S jadrom Cortex-A5 je táto tlačiareň až o 25,6% rýchlejšia než staršie modely, čo z nej robí jednu z najrýchlejších tlačiarní vo svojej triede. Znamená to, že môžete pracovať rýchlejšie a byť flexibilnejší a produktívnejší.
Zapôsobte so skvelou kvalitou tlače
Pôsobivé výtlačky s profesionálnou kvalitou teraz môže získať každý. Vaša tlačiareň Samsung Xpress radu M2875ND vám poskytne ostré a čisté výtlačky, pri ktorých si môžete byť istí, že zapôsobia. Vďaka jej efektívnemu rozlíšeniu 4.800 x 600 dpi a technológii ReCP (Rendering Engine for Clean Page) si môžete vychutnávať vyšší výkon a kvalitu bez toho, aby ste museli kupovať nepraktickú väčšiu tlačiareň. A čo je ešte lepšie, s funkciami zvyšujúcimi kvalitu získate viac detailov, jemnejšie obrázky a čistejší text.
Tlač s vysokým rozlíšením
Vďaka kvalite tlače s vysokým efektívnym rozlíšením až 4.800 x 600 dpi sa aj drobný text a tie najzložitejšie obrázky tlačia kvalitne a s množstvom detailov.
Vylepšenie okrajov
Vychutnávajte si ostrejší text a živšie obrázky vďaka funkcii vylepšenia okrajov, ktorá týmto prvkom dodáva hladšie a lepšie definované okraje.
Skvelé kopírovanie a ostré skenovanie plné farieb
S tlačiarňou Samsung Xpress radu M2875ND je teraz kopírovanie a skenovanie v špičkovej kvalite realitou. Skvelý výkon znamená, že drobný text a obrázky sú ostrejšie, vďaka čomu je text čitateľnejší a obrázky sú živšie a jemnejšie.
Vylepšenie tenkých čiar a drobného textu
Na rozdiel od iných tlačiarní dokáže tlačiareň Samsung Xpress radu M2875ND zabezpečiť, že pri skenovaní alebo kopírovaní sa zaznamenajú aj tenké čiary a drobný text. Technológia De-ICE (De-Integrated Cavity Effect) maximalizuje množstvo zaznamenaného textu, čoho výsledkom je tlač a skenovanie s vyššou kvalitou.
Už žiadne poltónové vzory
S tlačiarňou Samsung Xpress radu M2875ND môžete na obrázkoch odstrániť poltónové vzory a vychutnávať si ostré a jemné obrázky, ktoré potrebujete na dosiahnutie skutočne profesionálnych výsledkoch pri tlači.
Tlačte na viac druhov papiera s rôznym účelom použitia
Čokoľvek potrebujete vytlačiť, vaša tlačiareň Samsung Xpress radu M2875ND sa o to postará. Táto malá, ale robustná tlačiareň umožňuje používať široké spektrum médií s gramážou až 220 gramov na meter štvorcový vrátane štandardného papiera, štítkov, kariet, obálok a fólií pre stolový spätný projektor. Požadovaný typ papiera môžete jednoducho vybrať z viacúčelového zásobníka, vďaka čomu sa tlačiareň jednoducho a zároveň flexibilne používa.
Ohľaduplnejšia k vášmu rozpočtu aj planéte
Znížte náklady na toner a papier pomocou tlačidla Eco ovládaného jediným dotykom. Toto tlačidlo je optimalizované, takže jeho jediné stlačenie vám umožní jednoducho vytlačiť viacero strán na jeden hárok, vytlačiť dokument obojstranne či vynechať prázdne strany, ktoré by sa tlačili zbytočne. Prostredníctvom režimu úspory tonera zasa môžete znížiť spotrebu tonera a ešte viac znížiť svoje náklady na tlač.
Tlač viacerých strán na jeden hárok
Tlačou dvoch alebo viacerých strán dokumentu na jeden hárok sa znižuje spotreba papiera.
Režim úspory tonera
Tlač s menšou spotrebou tonera.
Obojstranná tlač
Umožňuje tlačiť na obe strany papiera a znížiť jeho spotrebu. ** K dispozícii len na modeloch, ktoré podporujú obojstrannú tlač.
Vynechanie prázdnych strán
Vytlačí len strany obsahujúce text alebo obrázky, aby sa zabránilo plytvaniu papierom.
Nižšia spotreba energie a spotrebného materiálu
So softvérom Easy Eco Driver môžete ušetriť až 20 % tonera a papiera a zároveň znížiť spotrebu elektriny. Tento softvér pomáha odstrániť prvky na strane, na tlač ktorých je potrebné veľké množstvo tonera, ako sú napríklad obrázky a tučné písmo, alebo vykresliť text tenším písmom, aby sa pri tlači spotrebovalo menej tonera. Pred tlačou môžete zobraziť ukážku dokumentov a upraviť ich, aby výstup zodpovedal vašim požiadavkám na efektívnosť aj kvalitu. Funkcia Eco Simulator zároveň zobrazuje informácie o odhadovanom percentuálnom znížení emisií CO2, spotreby elektriny a papiera, vďaka čomu sa môžete sami presvedčiť o tom, koľko šetríte.
Nižšie náklady so systémom samostatného tonera
V systéme samostatného tonera je tonerová kazeta oddelená od zobrazovacej jednotky. Znamená to, že v prípade vyprázdnenia je potrebné kúpiť len tonerovú kazetu, čím sa znižujú celkové náklady na prevádzku tlačiarne a na tlač jednej strany. Inštalácia je takisto jednoduchá, takže údržba tlačiarne vás bude stáť menej času a peňazí. Môžete tak dosiahnuť vyrovnaný rozpočet a zároveň plniť všetky vaše požiadavky na tlač.
Jednoduché monitorovanie a správa tlačiarne
Softvér Easy Printer Manager od spoločnosti Samsung vám na jednom mieste umožňuje skontrolovať nastavenia tlačiarne, stav zariadenia, nutnosť objednania spotrebného materiálu a funkcie faxovania. Môžete si tak pohodlne prezerať správy o chybách a monitorovať stav tlačiarne a jej spotrebného materiálu, ako aj na diaľku spravovať nastavenia zariadenia. Všetky tieto možnosti sú dostupné v rámci jedného rozhrania, v ktorom sa zobrazujú všetky informácie o nastaveniach a aplikáciách tlačiarne Samsung.
Obojstranná tlač
Obojstranná tlač (označovaná aj ako duplexná tlač) pomáha zabezpečiť, aby bolo plytvanie papierom a tonerom minimálne. Režim ekologickej tlače umožňuje nastaviť tlačiareň tak, aby sa všetky dokumenty tlačili obojstranne, vďaka čomu môžete efektívnejšie využívať spotrebný materiál a zároveň obmedziť dopad na životné prostredie.
Sieťové pripojenie
Svoju tlačiareň môžete pripojiť k mnohým rôznym počítačom a ďalším zariadeniam, ktoré sú pripojené k tomu istému smerovaču. Môžete tak znížiť náklady na tlačové zariadenia a spotrebu energie, a zároveň pracovať produktívnejšie než kedykoľvek predtým. Technické údaje:

Všeobecné


Funkcie
Štandardná
Tlač, skenovanie, kopírovanie
Procesor

600 MHz


Operational Panel

Dvojriadkový LCD displej
Pamäť
Štandardná
128 MB


Rozhranie
Štandardná
Vysokorýchlostné rozhranie USB 2.0, rozhranie Ethernet 10 / 100 Base TX
Spotreba energie (Bežný režim)

400 W (tlač), 50 W (pohotovostný režim), 1,1 W (režim úspory energie)


Úroveň hlučnosti

Menej než 50 dBA (tlač), menej než 52 dBA (kopírovanie zo skla), menej než 53 dBA (kopírovanie z automatického podávača dokumentov), menej než 26 dBA (pohotovostný režim)
Rozmery (ŠxHxV)

401 x 362 x 367 mm


Hmotnosť

11,3 kg
Max. Monthly Duty Cycle

Až 12.000 strán


Tlač
Rýchlosť
Rýchlosť (čiernobiela tlač)
Až 28 str./min. veľkosti A4 (29 str./min. veľkosti Letter)


Doba výstupu prvého výtlačku (čiernobiela tlač)
Doba výstupu prvého výtlačku (čiernobiela tlač)
Menej než 8,5 s (z pohotovostného režimu)
Rozlíšenie

Efektívne rozlíšenie 4.800 x 600 dpi


Emulácia

PCL6, PCL5e, SPL
Duplex Print

Vstavaná


Operačný systém

Windows 8 / 7 / Vista / XP / 2000 / 2008 R2 / 2008 / 2003, Mac OS X 10.5 - 10.8, rôzne operačné systémy Linux
Kopírovanie


Rýchlosť
Rýchlosť (čiernobiela tlač)
Až 28 kópií za min

 

Napriek všetkej snahe zaistiť čo najpresnejší popis, obrázky a technické parametre produktov, nemôžeme zaručiť, že uvedené informácie odpovedajú 
skutočnosti. Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia. Ak sa potrebujete
ubezpečiť o určitých parametroch produktu, alebo v prípade pochybností, kontaktujte nás. Neskoršie reklamácie vlastností sú
zbytočnou komplikáciou pre obe strany.

* * * * * * * * *

Internetový Obchod MADER.sk - ANTALON s.r.o., Radlinského 27, 81107 Bratislava - Staré mesto