Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky Hračky KÁVA, KÁVOVARY A PRÍSLUŠENSTVO Malé domáce spotrebiče Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče
Nachádzate sa : Root Audio Video TV  >>  Spotrebný materiál  >>  Náplne a tonery pre laserové

SAMSUNG Mono Laser Print/Scan/Copy/Fax/NFC SL-M2885FW, 28s/m, 4800x600, 128MB, USB, LAN, Wifi, 600Mhz, podav 250, Duplex

SAMSUNG Mono Laser Print/Scan/Copy/Fax/NFC SL-M2885FW, 28...
245,51 €
204,59 € Bez DPH
Tento produkt je nedostupný. Podobný produkt nájdete v kategórií:
Náplne a tonery pre laserové
Dostupnosť : Nedostupné
PartNo : SS359B#ELS
Interný kód produktu : 23782166
Výrobca : SAMSUNG
Váha : 11,3
Záruka : 36 mesiacov
Popis produktu : SL-M2885FW/SEE
NFC Multifunkční laserová tiskárna s faxem - separovaný tonerový systém; 2-řádkový LCD Display, rychlost tisku a kopírování 28 str./min.; procesor 600Mhz; paměť 128MB; vstupní kapacita podavače 250 listů; kapacita toneru 1,2 / 3 tis. stran (1,2 tis. startovací); tiskový jazyk SPL/PCL5e/PCL6, USB 2.0, Ethernet 10/100 Base TX, Wireless802.11 b/g/n; rozlišení 4800x600 dpi, Fax, 12tis stránek/měsíc, Duplex

- Multifunkčná tlačiareň Samsung Xpress M2885FW - Tlačiareň, s ktorou je váš smartfón ešte inteligentnejší - Jednoduchá registrácia v službe Google Cloud - Nečakajte, kým vám tlačiareň opraví technik

Výkonná a cenovo dostupná tlačiareň s jednoduchou obsluhou

Už žiadne čakanie. Vysokovýkonná multifunkčná tlačiareň Samsung Xpress radu M2885FW vám okamžite prináša skvelé výsledky a zároveň znižuje náklady

Znížte náklady na tlač, no uspokojte sa len s tým najlepším. Efektívna tlačiareň Samsung Xpress radu M2885FW vám poskytne rýchlosť potrebnú na to, aby ste boli produktívnejší, nie však za cenu nižšej kvality. A čo je ešte lepšie, vďaka mobilnej tlači a softvéru Easy Printer Manager sa táto tlačiareň mimoriadne jednoducho používa.

Tlačiareň, s ktorou je váš smartfón ešte inteligentnejší S tlačiarňou Samsung Xpress M2885FW môžete bezdrôtovo tlačiť a bez problémov zdieľať. Vďaka jej pokročilej technológii NFC, priamemu pripojeniu Wi-Fi, službe Google Cloud Print a vysokej úrovni kompatibility vám stačí jednoduché priloženie telefónu k tlačiarni.

Priložte telefón a tlačte! Jednoducho priložte svoje mobilné zariadenie k tlačiarni Samsung Xpress M2885FW a môžete vytlačiť prakticky čokoľvek.

Skenovanie Skenujte obrázky a odosielajte ich priamo do svojho mobilného zariadenia.

Faxovanie Okamžite zdieľajte obsah vo svojom mobilnom zariadení pomocou faxu.

Tlačte bezdrôtovo a zdieľajte kedykoľvek Bezproblémová mobilná tlač s pôsobivou kompatibilitou, optimalizovaná pre každú úlohu alebo príležitosť. Službu Google Cloud Print možno používať v smartfónoch, tabletoch, prenosných počítačoch Google Chromebook, stolných počítačoch a ďalších zariadeniach pripojených na web.

Jednoduchá registrácia v službe Google Cloud Služba Google Cloud Print vám umožňuje pripojiť sa a tlačiť z ľubovoľného miesta. Stačí priložiť smartfón k tlačiarni a automaticky sa pripojiť ku cloudu – nie je potrebné žiadne prihlasovanie.

Nečakajte, kým vám technik opraví tlačiareň Zobrazuje sa na tlačiarni chyba, ktorej neviete prísť na kĺb? Ak máte smartfón s technológiou NFC, nemusíte volať o pomoc. Stačí priložiť smartfón k tlačiarni a zobrazia sa tipy a klipy, pomocou ktorých vyriešite daný problém.

Rýchla tlač bez čakania Akokoľvek náročné sú vaše požiadavky na profesionálnu tlač, tlačiareň Samsung Xpress radu M2885FW vám poskytne skvelé výsledky – a rýchlo. Vďaka výkonnému 600 MHz procesoru a 128 MB pamäte budete aj tie najzložitejšie dokumenty tlačiť rýchlosťou 28 strán za minútu, čím ušetríte čas. S jadrom Cortex-A5 je táto tlačiareň až o 25,6% rýchlejšia než staršie modely, čo z nej robí jednu z najrýchlejších tlačiarní vo svojej triede. Znamená to, že môžete pracovať rýchlejšie a byť flexibilnejší a produktívnejší.

Zapôsobte so skvelou kvalitou tlače Pôsobivé výtlačky s profesionálnou kvalitou teraz môže získať každý. Vaša tlačiareň Samsung Xpress radu M2885FW vám poskytne ostré a čisté výtlačky, pri ktorých si môžete byť istí, že zapôsobia. Vďaka jej efektívnemu rozlíšeniu 4.800 x 600 dpi a technológii ReCP (Rendering Engine for Clean Page) si môžete vychutnávať vyšší výkon a kvalitu bez toho, aby ste museli kupovať nepraktickú väčšiu tlačiareň. A čo je ešte lepšie, s funkciami zvyšujúcimi kvalitu získate viac detailov, jemnejšie obrázky a čistejší text.

Tlač s vysokým rozlíšením Vďaka kvalite tlače s vysokým efektívnym rozlíšením až 4.800 x 600 dpi sa aj drobný text a tie najzložitejšie obrázky tlačia kvalitne a s množstvom detailov.

Vylepšenie okrajov Vychutnávajte si ostrejší text a živšie obrázky vďaka funkcii vylepšenia okrajov, ktorá týmto prvkom dodáva hladšie a lepšie definované okraje.

Skvelé kopírovanie a ostré skenovanie plné farieb S tlačiarňou Samsung Xpress radu M2885FW je teraz kopírovanie a skenovanie v špičkovej kvalite realitou. Skvelý výkon znamená, že drobný text a obrázky sú ostrejšie, vďaka čomu je text čitateľnejší a obrázky sú živšie a jemnejšie.

Vylepšenie tenkých čiar a drobného textu Na rozdiel od iných tlačiarní dokáže tlačiareň Samsung Xpress radu M2885FW zabezpečiť, že pri skenovaní alebo kopírovaní sa zaznamenajú aj tenké čiary a drobný text. Technológia De-ICE (De-Integrated Cavity Effect) maximalizuje množstvo zaznamenaného textu, čoho výsledkom je tlač a skenovanie s vyššou kvalitou.

Už žiadne poltónové vzory S tlačiarňou Samsung Xpress radu M2885FW môžete na obrázkoch odstrániť poltónové vzory a vychutnávať si ostré a jemné obrázky, ktoré potrebujete na dosiahnutie skutočne profesionálnych výsledkoch pri tlači.

Tlačte na viac druhov papiera s rôznym účelom použitia Čokoľvek potrebujete vytlačiť, vaša tlačiareň Samsung Xpress radu M2885FW sa o to postará. Táto malá, ale robustná tlačiareň umožňuje používať široké spektrum médií s gramážou až 220 gramov na meter štvorcový vrátane štandardného papiera, štítkov, kariet, obálok a fólií pre stolový spätný projektor. Požadovaný typ papiera môžete jednoducho vybrať z viacúčelového zásobníka, vďaka čomu sa tlačiareň jednoducho a zároveň flexibilne používa.

Ohľaduplnejšia k vášmu rozpočtu aj planéte Znížte náklady na toner a papier pomocou tlačidla Eco ovládaného jediným dotykom. Toto tlačidlo je optimalizované, takže jeho jediné stlačenie vám umožní jednoducho vytlačiť viacero strán na jeden hárok, vytlačiť dokument obojstranne či vynechať prázdne strany, ktoré by sa tlačili zbytočne. Prostredníctvom režimu úspory tonera zasa môžete znížiť spotrebu tonera a ešte viac znížiť svoje náklady na tlač.

Tlač viacerých strán na jeden hárok Tlačou dvoch alebo viacerých strán dokumentu na jeden hárok sa znižuje spotreba papiera.

Režim úspory tonera Tlač s menšou spotrebou tonera.

Obojstranná tlač Umožňuje tlačiť na obe strany papiera a znížiť jeho spotrebu*. *K dispozícii len na modeloch, ktoré podporujú obojstrannú tlač.

Vynechanie prázdnych strán Vytlačí len strany obsahujúce text alebo obrázky, aby sa zabránilo plytvaniu papierom.

Nižšia spotreba energie a spotrebného materiálu So softvérom Easy Eco Driver môžete ušetriť až 20% tonera a papiera a zároveň znížiť spotrebu elektriny. Tento softvér pomáha odstrániť prvky na strane, na tlač ktorých je potrebné veľké množstvo tonera, ako sú napríklad obrázky a tučné písmo, alebo vykresliť text tenším písmom, aby sa pri tlači spotrebovalo menej tonera. Pred tlačou môžete zobraziť ukážku dokumentov a upraviť ich, aby výstup zodpovedal vašim požiadavkám na efektívnosť aj kvalitu. Funkcia Eco Simulator zároveň zobrazuje informácie o odhadovanom percentuálnom znížení emisií CO2, spotreby elektriny a papiera, vďaka čomu sa môžete sami presvedčiť o tom, koľko šetríte.


Všeobecné

Tlač, skenovanie, kopírovanie, faxovanie
Funkcie: NFC, mobilná tlač, WPS
Procesor 600 MHz
Dvojriadkový LCD displej
Pamäť 128 MB
Vysokorýchlostné rozhranie USB 2.0, rozhranie Ethernet 10 / 100 Base TX, bezdrôtové rozhranie 802.11b/g/n
Príkon 400 W (tlač), 50 W (pohotovostný režim), 1,6 W* (režim úspory energie) *(zapnutá funkcia priameho pripojenia Wi-Fi: 2,4 W)
Úroveň hlučnosti: menej než 50 dBA (tlač), menej než 52 dBA (kopírovanie zo skla), menej než 53 dBA (kopírovanie z automatického podávača dokumentov), menej než 26 dBA (pohotovostný režim)
Rozmery 401 x 362 x 367 mm
Hmotnosť 11,3 kg
Maximálna mesačná záťaž: až 12.000
Napriek všetkej snahe zaistiť čo najpresnejší popis, obrázky a technické parametre produktov, nemôžeme zaručiť, že uvedené informácie odpovedajú 
skutočnosti. Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia. Ak sa potrebujete
ubezpečiť o určitých parametroch produktu, alebo v prípade pochybností, kontaktujte nás. Neskoršie reklamácie vlastností sú
zbytočnou komplikáciou pre obe strany.

* * * * * * * * *

:: TOP 3 KATEGÓRIE v Internetovom Obchode MADER.sk - Račianska 66, 83102 Bratislava ::

RETRO Spotrebiče

Masážne prístroje a WELLNESS

TELEVÍZORY