Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky náramkové Hračky Malé domáce spotrebiče Parfumy a kozmetika Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče
Nachádzate sa : Root Audio Video TV  >>  Monitory  >>  LED monitory

Samsung LED UD55D 55"

Samsung LED UD55D 55"
7055,77 €
5879,81 € Bez DPH
Dostupnosť : Nedostupné
Interný kód produktu : 35228997
Výrobca : SAMSUNG
Váha : 32
Popis produktu : Bohatý obsah s ohromujúcou kvalitou jasného obrazu a rozlíšením Full HD očarí vašich zákazníkov a odovzdá pôsobivé oznámení nezabudnuteľným spôsobom. Poskytujte súvislý obraz vďaka rámčeku s bezkonkurenčnou šírkou 3,5 mm
Vďaka neprekonateľné inovácii rámčeku od spoločnosti Samsung veľkoformátové displeje Samsung UD55D s rozlíšením Full HD pozdvihnú vaše digitálne oznámenie na vyššiu úroveň. Tieto displeje s rámčekom o doteraz nevídané šírke 3,5 mm, ktorý je o 36% užší ako rámček existujúcich displejov UD55C a ktorému sa nevyrovná žiadny konkurenčný produkt, môžete skombinovať do súvislej videosteny, v ktorej nie sú prakticky žiadne vizuálne rušivé prvky, a ohromiť tak svoje publikum. Zo vzdialenosti 4 metrov už rámčeky monitorov UD55D nie sú viditeľné voľným okom, vďaka čomu vzniká skutočne jednoliaty obraz umožňujúci zobrazovanie optimalizovaných vizuálnych prezentácií. Použite túto špičkovú zobrazovaciu technológiu na to, aby ste prilákali zákazníkov do svojho obchodu, nahradili tradičné tabule v zasadacej miestnosti alebo poskytovali dôležité informácie v reálnom čase na verejných miestach. Poskytujte tiež veľmi jasný a živý obraz bez odleskov či rozmazania, aby ste si svoje publikum úplne podmanili pôsobivým zážitkom zo sledovania obsahu.

Neporovnateľná šírka rámčeka 3,5 mm: Vďaka bezkonkurenčným mimoriadne tenkým rámčekom so šírkou 3,5 mm (od rámčeka k rámčeku) môžu displeja poskytovať súvislý, pôsobivý obraz a jedinečný zážitok z firemnej komunikace.Vylepšená kvalita obrazu: Rozlíšenie Full HD a nové riešenie stmievania podsvietenie, ktoré vylepšuje kontrast, spoločne so zdokonaleným kontrastným pomerom umožňujú dosahovať vynikajúce kvality obrazu.Inovativní antireflexná panely: antireflexná panely zabraňujú vzniku rušivých oslňujúcich odleskov a ochrana proti vypáleniu obrazu znižuje zákal o 44%.
Ohromte svojich divákov presnými farbami na viac displejoch
S veľkoformátovými displeji Samsung UD55D budete svoje oznámenia prinášať vo farbách s konzistentné presnosťou na viac displejoch. Tieto displeje prechádzajú počas výroby dôkladným procesom kalibrácie farieb, ktorý zaisťuje presné farby s nulovým skreslením obrazu, bez toho aby ich bolo nutné ďalej ručne kalibrovať. Vylepšené ladenie farieb počas výroby s ohľadom na vyváženie bielej a kompenzáciu rozdielu medzi farbami zaisťuje, že displeje zobrazujú obraz s rovnakými farbami a teplotou. Používateľom, ktorí potrebujú farby ďalej ladiť, ponúka funkcie Samsung Advanced Color Management podrobnejšie možnosti správy. Intenzitu farieb možno kalibrovať automaticky alebo manuálne. Hodnoty farieb je možné zdieľať medzi viacerými displejmi, čo zaisťuje vynikajúcu intenzitu obrazu na všetkých videostěnách, ktorých cieľom je zapôsobiť na cieľové publikum. V kombinácii s antireflexným panelom, ktorý znižuje rozptyl svetla, aby bola vaša oznámenie čitateľnejší, sú veľkoformátové displeje UD55D schopné efektívne poskytovať váš obsah so živými farbami, ktoré zapôsobí na vaše publikum.
Jednoduché vytváranie, zobrazovanie a správa obsahu pomocou riešenia Samsung Smart Signage Platform
Vďaka vstavanému riešeniu Samsung Smart Signage Platform (SSSP) nie je nutné kupovať samostatný počítač pre každý displej vo videostien. Riešenie SSSP podporuje aplikáciu MagicInfo VideoWall, ktorá umožňuje prehrávanie obsahu vytvoreného v programe na vytváranie obsahu VideoWall či v konzolových aplikáciách. Vstavaná aplikácia MagicInfo ™ VideoWall S Player umožňuje ľahké zobrazenie obsahu na videostěnách vo formáte až 4 x 4, aby bolo nutné používať ďalšie počítače, softvér na prehrávanie obsahu na videostěnách či drahý procesor pre videosteny.
Optimálne zobrazenie obsahu vďaka ľahkému otáčania obrazu
Bez ohľadu na to, či používate jeden displej alebo videostenu, svoj obsah môžete vytvoriť s orientáciou na šírku a potom ho môžete otočiť. Displeje Samsung obsahujú funkciu otočenie monitora a obrazu, ktorá umožňuje zobraziť obsah zvislo alebo vodorovne bez skreslenia pomeru strán. Svoj obsah tak môžete pohodlne otáčať pomocou troch možností zobrazenia: s pôvodným pomerom strán na jednej obrazovke, s prispôsobeným pomerom strán na jednej obrazovke alebo s prispôsobeným pomerom strán na videostien.
Prezentácia najrôznejšieho obsahu pomocou voliteľného počítačového modulu
S voliteľným modulom Setback Box-C (SBB-C) môžete prehrávať obsah z najrôznejších zdrojov. Modul SBB-C po pripojení k displeju UD55D umožňuje zobrazovať špecifický firemné obsah a poskytuje výkonné počítačové funkcie zaisťujúce cielenú prezentáciu oznámenia. Ak chcete zmeniť zobrazovaný obsah, stačí vymeniť modul SBB-C v jednotlivých displejoch alebo v riadiacom displeji. Riadiace displej potom bude oznámenie vysielať do ostatných displejov vo videostien. Ak sa rozhodnete pripojiť modul SBB-C ku každému displeji, získate neuveriteľnú flexibilitu pri prezentácii viacerých oznámení prostredníctvom videosteny.
Spojte viac displejov bez straty kvalityobrazu vďaka podpore rozhranie DisplayPort 1.2
Vďaka podpore viacsmerného vysielanie obsah poskytovanej rozhraním DisplayPort® (DP) 1.2 je možné spojiť až 100 displejov, bez toho aby sa znížila kvalita obrazu. Prostredníctvom rozhrania DP 1.2 môžu firmy zobrazovať obsah v ultravysokom rozlíšení (UHD) 3.840 x 2.160 na videostěnách formátu 2 x 2 bez nutnosti použitia ďalších zariadení. Funkcia pripojenia viacerých displejov s technológiou HDCP (High-Bandwidth Digital Content Protection), ktorú ponúkajú displeje rady UDC, pomáha znižovať náklady na nasadenie viac displejov. Vďaka podpore technológie HDCP možno živé televízne vysielanie, obsah z diskov Blu-ray ™ a ďalší obsah HDCP zobrazovať bez distribútora HDCP.
Funkcia Magic Clone
Funkcia Samsung Magic Clone umožňuje aplikovať konzistentné nastavenie na displeja nachádzajúce sa na viacerých miestach, bez toho aby ich bolo nutné namáhavo jednotlivo nastavovať. Nastavenia, ako je napríklad hlasitosť, jas a ďalšie parametre, stačí naprogramovať na jednom displeji. Po aktualizácii prvého displeja možno nastavenie uložiť na disk alebo na externý disk, ktorý potom stačí pripojiť k novým displejom, čo vám umožní skopírovať nastavené možnosti z jedného displeja do ďalších.
Napriek všetkej snahe zaistiť čo najpresnejší popis, obrázky a technické parametre produktov, nemôžeme zaručiť, že uvedené informácie odpovedajú 
skutočnosti. Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia. Ak sa potrebujete
ubezpečiť o určitých parametroch produktu, alebo v prípade pochybností, kontaktujte nás. Neskoršie reklamácie vlastností sú
zbytočnou komplikáciou pre obe strany.

* * * * * * * * *

:: TOP 3 KATEGÓRIE v Internetovom Obchode MADER.sk - Račianska 66, 83102 Bratislava ::

RETRO Spotrebiče

Masážne prístroje a WELLNESS

TELEVÍZORY