Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky náramkové Hračky Malé domáce spotrebiče Parfumy a kozmetika Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče
Nachádzate sa : Root Audio Video TV  >>  Spotrebný materiál  >>  Náplne a tonery pre laserové

SAMSUNG Color Laser Print/Copy/Scan CLX-4195N, 18s/m, 9600x600, 256MB, USB, LAN, 533Mhz

SAMSUNG Color Laser Print/Copy/Scan CLX-4195N, 18s/m, 960...
389,22 €
324,35 € Bez DPH
Tento produkt je nedostupný. Podobný produkt nájdete v kategórií:
Náplne a tonery pre laserové
Dostupnosť : Nedostupné
PartNo : CLX-4195N/SEE
Interný kód produktu : 12712355
Výrobca : SAMSUNG
Záruka : 24 mesiacov
Popis produktu : CLX-4195N
V dnešnom svete založenom na informáciách je všetko o jasnej komunikácii – rýchlej, včasnej a výnimočne kvalitnej. S tlačiarňou CLX-4195N môže teraz každá firma zvýšiť svoju výkonnosť a začať využívať nové spôsoby komunikácie. Toto ekonomické a malé zariadenie určené pre pracovné skupiny, ktoré sa jednoducho obsluhuje, vám umožní pôsobivou rýchlosťou vytvárať farebné dokumenty v profesionálnej kvalite.
Multifunkčná tlačiareň 3 v 1
Vďaka flexibilite funkcií 3 v 1 vám tlačiareň Samsung CLX-4195N pomôže zefektívniť pracovné postupy a zabezpečí, že tlačové operácie vo vašej kancelárii budú prebiehať tak efektívne, ako je to len možné. Tlačiareň CLX-4195N ponúka funkcie tlače, kopírovania a skenovania, čím vám prináša potrebnú flexibilitu a zabezpečuje prácu takmer bez obmedzení. Široká ponuka inovatívnych funkcií, ako je napríklad kopírovanie dokladov, kopírovanie viacerých strán na jeden hárok a skenovanie do e-mailu, zabezpečuje, že vaši zamestnanci budú mať k dispozícii všetky funkcie potrebné na to, aby sa presadili v modernom svete obchodu.


Vychutnávajte si kvalitné výtlačky
Jedinečná technológia ReCP (Rendering Engine for Clean Page) od spoločnosti Samsung zvyšuje celkovú kvalitu a intenzitu čiernobielej tlače, čím zabezpečuje, že každý výtlačok bude vyzerať dokonale. Táto technológia automaticky zvyšuje ostrosť grafiky aj textu a zároveň prekrýva jednofarebné objekty tak, aby medzi nimi nevznikali žiadne medzery.


Polymerizovaný toner
Náš novovyvinutý polymerizovaný toner obsahuje menšie a rozmerovo jednotnejšie častice než bežný toner. Čiary na vašich výtlačkoch tak budú ostrejšie, detaily budú výraznejšie a papier sa nebude krčiť. Vyšší obsah vosku v toneri zároveň zlepšuje lesk výtlačkov a zvyšuje ich odolnosť, čím predchádza ich nežiaducemu vyblednutiu.

Vyššia úroveň tlačového výkonu
Zvyšovanie produktivity vašej firmy sa začína vašou tlačiarňou. S rýchlosťou 18/18 strán za minútu a výstupom prvej strany už za 16 sekúnd vás tlačiareň CLX-4195N určite nesklame. * Vyšší výkon, väčšia produktivita Vďaka výkonu dvoch jadier dokáže tlačiareň spracovávať vaše pracovné súbory súbežne a tým pádom aj vyššou rýchlosťou. Pamäť s veľkosťou 256 MB zabezpečuje, že aj tie najväčšie dokumenty sa zaraďujú rýchlo, takže na svoje výtlačky nemusíte dlho čakať. Pre vás to znamená jediné: tlačiareň CLX-4195N je ideálna, ak treba veľa tlačiť a musíte stihnúť náročné termíny.


Jednoduchšia obsluha
Váš čas je príliš drahocenný na to, aby ste ho strácali postávaním pri tlačiarni. Od prevádzky až po podporné softvérové nástroje máte preto úplnú kontrolu nad týmto jednoducho použiteľným multifunkčným zariadením. * Jednoduchý ovládací panel Všetko sa točí okolo 4-palcového farebného displeja. Je prehľadný, čitateľný a vďaka nemu ste ešte nikdy nemohli tak jednoducho sledovať svoje tlačové úlohy a aktivovať jedinečné funkcie tlačiarne.

Jednoduchšia obsluha
Váš čas je príliš drahocenný na to, aby ste ho strácali postávaním pri tlačiarni. Od prevádzky až po podporné softvérové nástroje máte preto úplnú kontrolu nad týmto jednoducho použiteľným multifunkčným zariadením. *Priame pripojenie zariadení USB Ak máte svoje dokumenty, ktoré potrebujete vytlačiť, uložené na pamäťovom kľúči, môžete ich jednoducho vytlačiť prostredníctvom špeciálneho portu USB, ktorý sa nachádza priamo pod ovládacím panelom.

Podpora jednoduchých riešení
Tlačiareň disponuje aj podporou softvéru, ktorej cieľom je umožniť vám získať kontrolu nad výtlačkami tak, aby ich kvalita bola vyššia než kedykoľvek predtým. * Softvér Easy Eco Driver Softvér Easy Eco Driver vám pomáha kompilovať digitálne dokumenty vo viacerých formátoch a umožňuje vám ich jednoducho zdieľať s ostatnými – dokonca aj prostredníctvom sociálnych sietí.


Jednoduchá správa farieb
Nástroj Samsung Easy Colour Manager vám ešte pred tlačou umožňuje nastaviť vyváženie či sýtosť farieb, jas a kontrast každého obrázka. Je to ideálny nástroj na zladenie farieb vášho firemného loga na každom výtlačku.

Ovládanie zariadení na diaľku
Softvér Easy Printer Manager vám umožňuje spravovať všetky zariadenia z jedného miesta, vďaka čomu budete mať nad celým procesom maximálnu kontrolu. Umožňuje vám kontrolovať stav zariadení a tonerov, meniť nastavenia zariadení či nastaviť upozornenia.


Jednoduchá tvorba dokumentov
Samsung Easy Document Creator je aplikácia, ktorá používateľom pomáha skenovať, kompilovať a ukladať dokumenty vo viacerých formátoch vrátane formátu .epub. Tieto dokumenty možno zdieľať prostredníctvom sociálnych sietí alebo faxu. Je to ideálne napríklad pri zdieľaní poznámok z dôležitého stretnutia.


Váš spoľahlivý obchodný partner
Vďaka najnovším technológiám a vysokokvalitným komponentom je tlačiareň CLX-4195N taká spoľahlivá, že vás nesklame ani počas tých najnáročnejších tlačových úloh. * Valec zabraňujúci uviaznutiu papiera Náš spoľahlivý valec zabraňujúci uviaznutiu papiera sme vyvinuli s cieľom minimalizovania rizika nesprávneho podania či uviaznutia papiera. Tento valec zároveň umožňuje používať v štandardnom kazetovom zásobníku papier s vyššou gramážou vrátane kariet, a to až do gramáže 220 g/m2. * Spoľahlivá aj pod záťažou Sami dobre viete, aké dôležité je mať tlačiareň, ktorá vás nikdy nesklame, a to najmä počas úloh, pri ktorých je dôležitý čas. Práve preto táto tlačiareň zvláda záťaž až 50.000 strán, takže dočasné špičky pre ňu nebudú predstavovať žiadny problém.

Nízke náklady na každú tlačovú úlohu
Zachovajte si kontrolu nad nákladmi na tlač počas celej doby prevádzky tlačiarne. Vychutnávajte si nízke náklady na stranu, vďaka ktorým budú vaše prevádzkové náklady nízke po celú dobu vášho podnikania. * Vysoká výťažnosť, nízke náklady Vyššia výťažnosť tonerovej kazety znamená dlhšiu dobu medzi jednotlivými výmenami a úsporu času, zatiaľ čo nižšie náklady na toner znamenajú nižšie náklady na každú stranu. Zistíte, že vaše celkové náklady na vlastníctvo sú radikálne nižšie. * Menej energie, nižšie faktúry Nižšia spotreba energie vám ušetrí ešte viac peňazí. Náš inovatívny polymerizovaný toner vyžaduje nižšiu teplotu fixácie, čoho výsledkom je nižšia spotreba energie. Duálny procesor takisto na svoju prevádzku vyžaduje menej energie. V skutočnosti je to tak, že so svojím typickým príkonom len 1,48 kWh – na základe meraní podľa štandardu Energy Star – patrí tlačiareň CLX-4195N medzi najlepšie modely vo svojej triede. * Ekologická tlač Stačí jedno stlačenie tlačidla ECO a môžete začať využívať všetky inteligentné ekologické funkcie, ktoré možno individuálne nastaviť prostredníctvom ovládača tlačiarne. Tlačte viacero strán na jeden hárok, vynechávajte prázdne strany či tlačte v odtieňoch sivej namiesto celého spektra farieb. Tlačiareň vám poskytuje všetky funkcie potrebné na to, aby ste mohli okamžite začať šetriť papier, toner, energiu aj peniaze.


Pripravená na pripojenie do siete
Laserová tlačiareň Samsung CLX-4195N disponuje praktickým vstavaným sieťovým rozhraním, ktoré rozširuje možnosti pripojenia. Tlačiť na tlačiarni tak možno z ľubovoľného počítača v sieti, čím sa eliminujú náklady potrebné na kúpu ďalších tlačiarní.


Jednoduchá výmena tonera
Časy, keď ste museli tonerové kazety meniť dlho a prácne, a ešte ste sa pri tom aj ušpinili, sú nenávratne preč. Vďaka zásuvke, do ktorej stačí vložiť kazetu a zasunúť ju, je všetko oveľa jednoduchšie. A čo je ešte lepšie, tonerové kazety s väčšou výťažnosťou znamenajú, že toner budete meniť menej často.Všeobecné

Tlač, kopírovanie, skenovanie
Užitočné funkcie: režim Eco jediným dotykom, priama tlač zo zariadení USB
Procesor: duálny procesor (hlavný: 533 MHz, sekundárny: 150 MHz)
Štvorriadkový LCD displej
Pamäť 256 MB
Pamäť 512 MB
Vysokorýchlostné rozhranie USB 2.0, rozhranie Ethernet 10 / 100 / 1.000 Base Tx
Príkon 380 W (tlač), 50 W (pohotovostný režim), 1 W (režim úspory energie), 1,48 kWh (TEC)
Úroveň hlučnosti: menej ne
Napriek všetkej snahe zaistiť čo najpresnejší popis, obrázky a technické parametre produktov, nemôžeme zaručiť, že uvedené informácie odpovedajú 
skutočnosti. Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia. Ak sa potrebujete
ubezpečiť o určitých parametroch produktu, alebo v prípade pochybností, kontaktujte nás. Neskoršie reklamácie vlastností sú
zbytočnou komplikáciou pre obe strany.

* * * * * * * * *

:: TOP 3 KATEGÓRIE v Internetovom Obchode MADER.sk - Račianska 66, 83102 Bratislava ::

RETRO Spotrebiče

Masážne prístroje a WELLNESS

TELEVÍZORY