Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky Hračky KÁVA, KÁVOVARY A PRÍSLUŠENSTVO Malé domáce spotrebiče Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče
Nachádzate sa : Root Audio Video TV  >>  Spotrebný materiál  >>  Náplne a tonery pre laserové

SAMSUNG Color Laser Printer CLP-680DW, 24s/m, 9600x600, 256MB, USB, LAN, Wifi, 533Mhz, Duplex

SAMSUNG Color Laser Printer CLP-680DW, 24s/m, 9600x600, 2...
353,91 €
294,93 € Bez DPH
Vyhľadané tovar už nie je možné objednať. Nájdite podobný tovar v rovnakej kategórii:
Náplne a tonery pre laserové
Dostupnosť : Nedostupné
PartNo : CLP-680DW/SEE
Interný kód produktu : 12712277
Výrobca : SAMSUNG
Záruka : 24 mesiacov
Popis produktu : CLP-680DW
Farebná laserová tlačiareň Samsung Skutočné farby rýchlosťou svetla
Rýchla a ekonomická farebná tlač Dnešné firmy vyžadujú vysokokvalitné výtlačky, ktoré môžu tlačiť rýchlo a čo najlacnejšie. Tlačiareň CLP-680DW ponúka nielen brilantnú kvalitu farieb, ale aj vysokú rýchlosť pri tlači veľkých objemov. Rýchly duálny procesor, podpora gigabitovej siete a technológia okamžitej fixácie zaručujú vyššiu rýchlosť a kratšie čakanie. A pokiaľ ide o peniaze, od iných produktov sa odlišuje širokou ponukou úsporných a inovatívnych funkcií, ako je napríklad toner s vysokou výťažnosťou, nízka spotreba energie a nastavenia ekologickej prevádzky. Vďaka nim si táto tlačiareň pre stredne veľké pracovné skupiny dáva na znižovaní nákladov záležať rovnako ako jej používatelia.
Každý si teraz môže vychutnávať profesionálny farebný výstup Tlačiareň CLP-680DW zefektívni pracovné postupy celej vašej pracovnej skupiny. Disponuje širokou ponukou jednoducho použiteľných funkcií a dômyselným a časovo úsporným softvérom, ktorý vám umožní pracovať inteligentnejšie a rýchlejšie.
Tlačte ostré obrázky a ešte ostrejší text Jedinečná technológia ReCP (Rendering Engine for Clean Page) od spoločnosti Samsung zvyšuje celkovú kvalitu a intenzitu farebnej tlače, čím zabezpečuje, že každý výtlačok bude vyzerať dokonale. Táto technológia automaticky zvyšuje ostrosť grafiky aj textu a zároveň prekrýva jednofarebné objekty tak, aby medzi nimi nevznikali žiadne medzery.
Ešte živšie farby Náš novovyvinutý polymerizovaný toner obsahuje menšie a rozmerovo jednotnejšie častice než bežný toner. Čiary na vašich výtlačkoch tak budú ostrejšie, farby budú výraznejšie a papier sa nebude krčiť. Vyšší obsah vosku v toneri zároveň zlepšuje lesk výtlačkov a zvyšuje ich odolnosť, čím predchádza ich nežiaducemu vyblednutiu.
Vysoký tlačový výkon Nech je tlačová úloha akákoľvek veľká, tlačiareň CLP-680DW na vás najskôr zapôsobí výstupom prvého výtlačku už o 17 sekúnd a hneď potom ako blesk vychrlí až 24 strán za minútu. Vy sa tak môžete zamerať na to, čo je naozaj dôležité, a nemusíte čakať na výtlačky.
Vyšší výkon znamená vyššiu produktivitu Sú dni, kedy je stále čo tlačiť. S duálnym 533 MHz procesorom a 512 MB štandardnej pamäte (s možnosťou rozšírenia až na 1 GB) tlačiarne CLP-680DW si môžete byť istí, že táto tlačiareň sa postará o všetky tlačové úlohy vašej pracovnej skupiny.
Rýchla a flexibilná manipulácia s papierom Ak potrebujete tlačiť alebo kopírovať na papier s vyššou gramážou, nebude to žiadny problém. Viacúčelový zásobník na 50 hárkov, ako aj štandardný zásobník na 250 hárkov s ľahkosťou zvládnu papier s gramážou až 220 g/m2. S voliteľným druhým zásobníkom na 520 hárkov môžete okrem toho zvýšiť celkovú vstupnú kapacitu papiera až na 820 hárkov. Môžete tak používať až tri rôzne typy médií bez toho, aby ste museli strácať čas výmenou papiera.
Jednoduchá profesionálna farebná tlač Tlačiareň CLP-680DW zefektívni pracovné postupy celej vašej pracovnej skupiny. Disponuje širokou ponukou jednoducho použiteľných funkcií a dômyselným a časovo úsporným podporným softvérom, ktorý vám umožní pracovať inteligentnejšie a rýchlejšie.
Jednoduchý ovládací panel Pomocou dvojriadkového LCD displeja a intuitívneho 5-smerového navigačného tlačidla tlačiarne CLP-680DW môžete jednoducho ovládať stav zariadenia, prehľadávať ponuku a získať prístup ku každej jedinečnej funkcii.
Pohodlná tlač zo zariadení USB Pomocou prednej zásuvky na priame pripojenie USB zariadení, ktorá sa nachádza hneď pod ovládacím panelom, môžete tlačiť dokumenty priamo z tlačiarne bez toho, aby ste potrebovali počítač.
Zabezpečená tlač Ak potrebujete na tlačiarni vytlačiť citlivé údaje, nemusíte sa ničoho obávať. Teraz si môžete byť istí, že osobné tlačové úlohy zostanú naozaj osobné. Stačí zadať heslo a môžete načítať tlačovú úlohu v okamihu, kedy vám to najviac vyhovuje – a mimo dosahu zvedavých očí. A s integrovanou číselnou klávesnicou to bude jednoduchšie než kedykoľvek predtým!
Nízke náklady a nižší vplyv na planétu Jednoducho šetrite toner, papier aj energiu – je to dobré pre životné prostredie aj pre zisky vašej firmy. Ekonomické správanie a tlač dokumentov so živými farbami idú s tlačiarňou CLP-680DW ruka v ruke.
Mimoriadne vysoká výťažnosť znamená extrémne nízke náklady Vychutnávajte si profesionálne farebné výtlačky s vedomím, že máte úplnú kontrolu nad celkovými nákladmi na vlastníctvo. Naše špeciálne vyvinuté tonerové kazety s vyššou výťažnosťou znamenajú viac času medzi výmenami a nižšie náklady na každý výtlačok.
Nižšie náklady s obojstrannou tlačou Vďaka integrovanej funkcii obojstrannej tlače ešte úspora papiera nikdy nebola jednoduchšia. Je to preto, lebo papier sa v tlačiarni automaticky otáča, takže môžete tlačiť na obe jeho strany. A to môže znamenať úžasnú úsporu až 50 % spotreby papiera.
Šetrite peniaze ekologicky Každá firma hľadá spôsoby, ako ušetriť všade, kde je to len trocha možné. S tlačidlom ECO a funkciami softvéru Smart Eco Driver je to jednoduchšie než kedykoľvek predtým. Tlačte viac obsahu na každú stranu pomocou funkcií tlače viacerých strán na jeden hárok a obojstrannej tlače, vynechávajte prázdne strany či tlačte v odtieňoch sivej namiesto úplných farieb. Pomocou simulátora výsledkov môžete dokonca zistiť, koľko CO2, energie a papiera ušetríte.
Nízka spotreba energie Napriek svojej pôsobivej ponuke funkcií má tlačiareň CLP-680DW nižšiu spotrebu energie než väčšina konkurenčných tlačiarní. Jej inovatívny polymerizovaný toner vyžaduje nižšie teploty fixácie, technológia okamžitej fixácie skracuje dobu zahrievania pred výstupom prvého výtlačku a náš nový duálny procesor robí z tejto tlačiarne jedno z najekologickejších zariadení, aké je dnes dostupné.
Podpora jednoduchých riešení Tlačiareň disponuje aj podporou softvéru, ktorej cieľom je umožniť vám získať kontrolu nad výtlačkami tak, aby ich kvalita bola vyššia než kedykoľvek predtým.
Softvér Easy Eco Driver Softvér Easy Eco Driver vám pomáha kompilovať digitálne dokumenty vo viacerých formátoch a umožňuje vám ich jednoducho zdieľať s ostatnými – dokonca aj prostredníctvom sociálnych sietí.
Získajte správne výsledky ešte pred tlačou Nástroj Samsung Easy Colour Manager vám ešte pred tlačou umožňuje nastaviť vyváženie či sýtosť farieb, jas a kontrast každého obrázka. Je to ideálny nástroj na zladenie farieb vášho firemného loga na každom výtlačku.
Už žiadny stres pri správe tlače Softvér Easy Printer Manager vám umožňuje spravovať všetky zariadenia z jedného miesta, vďaka čomu budete mať nad celým procesom maximálnu kontrolu. Umožňuje vám kontrolovať stav zariadení a tonerov, meniť nastavenia zariadení či nastaviť upozornenia – dokonca prostredníctvom e-mailu.
Mobilná tlač S aplikáciou Samsung Mobile Print môžete priamo zo svojich so systémom Android, iOS či Windows Phone 7 jednoducho tlačiť dokumenty, obrázky a prezentácie.
Jednoduchá výmena tonera Vďaka vysúvacej zásuvke s prístupom zhora je každá výmena tonera oveľa jednoduchšia. S tonerovými kazetami s vysokou výťažnosťou, ktoré obsahujú všetky farby, okrem toho budete šetriť nielen čas, ale aj peniaze.

Všeobecné

Tlač
Užitočné funkcie: WPS, režim Eco jediným dotykom, priama tlač z USB zariadení, mobilná tlač
Procesor: duálny procesor (hlavný: ARM11 533 MHz, sekundárny: ARM9 150 MHz)
Dvojriadkový LCD displej
Pamäť 256 MB
Pamäť max. 512 MB
Vysokorýchlostné rozhranie USB 2.0, rozhranie USB na pripojenie externých zariadení, rozhranie Ethernet 10 / 100 /1.000 Base-TX, bezdrôtové sieťové rozhranie IEEE 802.11b/g/n
Rozhranie paralelného konektora IEEE 1284B
Príkon: 450 W (priemerne), 14 W (pohotovostný režim), 2 W (režim spánku), 1,49 kWh (TEC)
Úroveň hlučnosti: menej než 52 dBA (tlač), menej než 32 dBA (pohotovostný režim)
Rozmery 420 x 452,5 x 311,3 mm

 

Napriek všetkej snahe zaistiť čo najpresnejší popis, obrázky a technické parametre produktov, nemôžeme zaručiť, že uvedené informácie odpovedajú 
skutočnosti. Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia. Ak sa potrebujete
ubezpečiť o určitých parametroch produktu, alebo v prípade pochybností, kontaktujte nás. Neskoršie reklamácie vlastností sú
zbytočnou komplikáciou pre obe strany.

* * * * * * * * *

Internetový Obchod MADER.sk - ANTALON s.r.o., Radlinského 27, 81107 Bratislava - Staré mesto