Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky náramkové Hračky Malé domáce spotrebiče Parfumy a kozmetika Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče

Detail kategórie : Pat a Mat

Filter radca : 0-2999
na stránku
radenie
zobraziť :  s obrázkami  v tabuľke  
 
 
1,52 €
Cena s DPH
Prívesok na kľúče Pat a Mat 8 cm
12,46 €
Cena s DPH
Puzzle maxi 30 Pat a Mat bude baviť dievčatá aj chlapcov. BONAPARTE zaručí zábavu na dlhú dobu!
2,54 €
Cena s DPH
Domino je narozdiel od pexesa viac skladacia hra. Najčastejšie je drevená forma s bodkami namiesto čísel. Nájdi vo svojich kartičkách jednu, ktorú je možné priložiť k už položenej karte na stole. Tým sa vytvára akýsi had. Ak nemáš kartu, musíš tak dlho odoberať karty z poľa, až budeš môcť niečo priložiť. Vyhráva ten hráč, ktorý sa ako prvý zbaví všetkých svojich kariet.
0,38 €
Cena s DPH
Úkolníček Pat a Mat - tu si môžeš zaznačiť všetko, aby si na nič nezabudol.
2,39 €
Cena s DPH
Zábavná kartová hra s obľúbenými motívmi Pata a Mata. Balené v plastovej krabičke.
4,7 €
Cena s DPH
Cestovné verzia pexesa, ktorá sa zmestí kamkoľvek. Zaujímavosťou je, že jednotlivé dieliky pexesá sú nie štvorcové, ale guľaté.
2,39 €
Cena s DPH
Zábavná kartová hra s obľúbenými motívmi Pata a Mata. Balené v plastovej krabičke. Odporúčaný vek: od 3 rokov
0,83 €
Cena s DPH
Klasické pexeso, vyrobené na pevnom papieri ao rôznych variantoch. Zbieraj dvojica a vyhraj prvé miesto. Vhodné pre všetkých ľudí od 3 do 101 rokov.
9,17 €
Cena s DPH
Táto hra je určená pre najmenšie deti. Herný systém je veľmi jednoduchý, ale zábavný. Otvorí deťom rozmanitý svet spoločenských hier. Hrá sa s obrázkovú kockou, ktorá má namiesto bodiek šesť symbolov, ktoré sú aj na hernom pláne. Dieťa tak nemusí vedieť počítať, hra je preto vhodná pre deti už od troch rokov. Deti veľmi ocenia obľúbené postavičky Pata a Mata.Cílem hry je doviesť svoju postavičku do cieľa - oranžového stredového kruhu s obrázkom vŕtačky. Hra obsahuje: hrací plán, 1 hraciu kocku, 4 vyseknuté postavičky, 4 farebne odlíšené podstavca, návod.
7,65 €
Cena s DPH
Úlohou vzdelávacích kariet ABECEDA je naučiť predškolské deti rozoznávať písmená abecedy. Dieťa v tejto hre skladá dvojice kariet, ktoré pozostávajú z obrázku a začiatočného písmena. Hra je určená pre deti vo veku 4-7 rokov pod vedením rodičov či pedagóga. Hra obsahuje: 23 kariet s obrázkami, 23 kariet s písmenkami, návod.